Osada Pąchy – piękne działki budowlane i rekreacyjne na sprzedaż blisko Poznania

Osada Pąchy - działki rekreacyjne na sprzedaż w WielkopolsceMarzenia o własnym ranczo w pięknej okolicy można zrealizować bliżej Poznania niż można by przypuszczać. Działki budowlane i rekreacyjne w Osadzie Pąchy to propozycja dla osób szukających ziemi nad jeziorem i bezpośrednio przy lesie. Ładna działka w sąsiedztwie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego pozwala cieszyć się czystym powietrzem, ciszą i prywatnością.

Pąchy (gmina Miedzichowo) to osada leśna położona w odległości jednej godziny jazdy samochodem od Poznania, w powiecie nowotomyskim. Na klientów czeka tu 60 hektarów ziemi na sprzedaż. Duże działki o powierzchni od 3500 m2 do 11 hektarów są już zelektryfikowane i przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe i rekreacyjne.

Inwestor kupujący działkę w Pąchach ma duże możliwości zagospodarowania terenu. Można kupić działkę pod budowę domu całorocznego w ładnym miejscu, domu na weekendowy wypoczynek albo przeznaczyć grunt pod inwestycje – hotel, pensjonat lub gospodarstwo agroturystyczne. Cena sprzedaży ziemi jest atrakcyjna i wynosi od 13 do 20 zł za m2 w zależności od powierzchni kupowanej działki.

Pąchy dają wyjątkową możliwość kupienia działki rekreacyjnej w Wielkopolsce – w lesie, blisko jeziora.

Dające poczucie intymności, duże działki niedaleko Poznania, przy szybkiej trasie Nowy Tomyśl – Poznań położone są w malowniczej okolicy tylko w niewielkim stopniu zmienionej przez człowieka. Atutem działek wtopionych w las jest sąsiedztwo czystych jezior. To nie lada atrakcja dla miłośników sportów wodnych, wędkarzy i  kajakarzy. Przez połączone ze sobą jeziora prowadzi szlak kajakowy. Pszczewski Park Krajobrazowy posiada wiele innych szlaków turystycznych – pieszych i rowerowych. Działki w Osadzie Pąchy to także idealne miejsce dla osób, które marzą o posiadaniu prywatnego rancza i chcą hodować konie.

Jak się mieszka w Osadzie Pąchy? Poznaj Agnieszkę! Zamiast dużego miasta wybrała dom w środku lasu:

Doskonałe położenie działek w zachodniej Wielkopolsce, blisko autostrady A-2 i trasy krajowej numer 92 gwarantuje dogodny dojazd do leśnego kompleksu. Wystarczy godzina jazdy samochodem z Poznania, aby znaleźć się w pięknym otoczeniu, gdzie można zapomnieć o cywilizacji i naprawdę wypocząć.

Ziemia na sprzedaż w Pąchach w Wielkopolsce została podzielona na następujące części:

  • Kompleks (nr 1): 17 działek o powierzchni około 1 ha każda. Działki częściowo zabudowane, w otulinie leśnej, w całości lub w części do wykorzystania na cele rekreacyjne lub budowlane.
  • Kompleks (nr 2): Działki o powierzchni od 3000 do 7000 m2. Wszystkie działki w otulinie leśnej, niezabudowane z możliwością podziału.
  • Kompleks (nr 3): 6 działek o powierzchni od 3500 do 5000 m2, działki blisko Jeziora Pąchowskiego, bezpośrednio przy lesie.
  • Działka (nr 1) o powierzchni 11,5 ha (w tym 4 ha lasu iglastego), działka w otulinie leśnej, zabudowana budynkiem mieszkalnym;
  • Działka (nr 2) o powierzchni 11,5 ha (w tym 3 ha lasu liściastego), działka w otulinie leśnej zabudowana budynkiem mieszkalnym;
  • Działka (nr 3) o powierzchni 4,5 ha, działka z własnym lasem oraz z aktualnymi warunkami zabudowy. Działka idealna na stadninę koni, agroturystykę lub do zamieszkania. Działka z możliwością podziału na mniejsze działki.
Działki na sprzedaż w Osadzie Pąchy - stan na dzień 22.11.2017

Działki na sprzedaż w Osadzie Pąchy – stan na dzień 22.11.2017

Żeby zrozumieć jak malownicze są Pąchy, trzeba wygospodarować kilka godzin i dać się przewieźć po okolicy przez właściciela, który opowie o każdym miejscu, każdym kamieniu i każdym drzewie. Jednak uwaga – 2 godziny to mało! Jeżeli zainteresuje cię zakup działki w Pąchach, to wrócisz tu z plecakiem i będziesz wędrował po okolicy, aby wybrać najlepszą lokalizację.

Osada Pąchy - działki rekreacyjne na sprzedaż WielkopolskaWięcej informacji na temat działek na sprzedaż w Pąchach na stronie osada-pachy.pl

bliskopoznania-krzysztof-maleckiAutorem wpisu jest: Krzysztof Małecki
Ostatnia aktualizacja dnia 22.11.2017

Dodaj komentarz