Osiedle Nowe Złotniki – wygodne bliźniaki i szeregowce

Osiedle Nowe Złotniki (gm. Suchy Las) - DatorOsiedle Nowe Złotniki wyróżnia wyjątkowo duża powierzchnia mieszkań oraz lokalizacja w atrakcyjnej i zadbanej okolicy, kilka kroków od lasu. Mieszkańcy osiedla mają dostęp do rozwiniętej infrastruktury i licznych walorów przyrodniczych w jednej z najbogatszych gmin w Polsce – Suchy Las. Z tego powodu Nowe Złotniki to ciekawa propozycja zwłaszcza dla rodzin szukających wygodnej lokalizacji blisko Poznania.

W tej chwili na Osiedlu Nowe Złotniki do wyboru są gotowe, przestronne bliźniaki z pierwszego etapu inwestycji. Jednocześnie trwa budowa drugiego, obejmującego dwupoziomowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 131 do 150 m2 w cenie od 3 980 zł/m2 powierzchni. Ponadto, dla wygody mieszkańców, osiedle wzbogaci się o małą strefę handlowo-usługową, m.in. ze sklepem spożywczym. Aktualnie trwa budowa pawilonu handlowego.

Dwupoziomowe mieszkania z garażem i ogrodem na Osiedlu Nowe Zlotniki mają funkcjonalne wnętrza i ponadstandardową liczbę pomieszczeń, w tym aż cztery sypialnie i dwie łazienki. Taka ilość wnętrz oraz ich spory metraż zdecydowanie wyróżniają domy dewelopera Duda Development. Pod Poznaniem nie ma obecnie drugiej takiej oferty. Pierwszy etap Osiedla Nowe Złotniki z ponad dwudziestoma mieszkaniami jest gotowy. Większość z nich już znalazła swoich właścicieli. Dostępne są jeszcze gotowe bliźniaki o powierzchni 150 m2. Jeden z nich odwiedziliśmy z kamerą:

ZŁOTY DOM ZŁOTY DOM dla Osiedla Nowe Złotniki przyznajemy za:

  • Funkcjonalne mieszkania dla dużej rodziny, w tym dwie łazienki i aż cztery sypialnie o ponadstandardowej wysokości – 2,9 m.
  • Położenie w zadbanej okolicy wśród nowych domów jednorodzinnych, kilkaset metrów od lasu.
  • Gotowe drogi wewnętrzne, oświetlenie oraz wszystkie media, w tym instalacja światłowodowa.
  • Dodatkowe elementy w standardzie: m. in. ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience, automatycznie otwierana brama garażowa, alarm, rolety okienne, ogrodzenie i taras.
  • Wysoką jakość materiałów budowlanych i staranne wykończenie mieszkań.
  • Lokalizację w jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminie Suchy Las, gdzie mieszka się komfortowo dzięki rozbudowanej infrastrukturze oraz malowniczej okolicy (Rezerwat Przyrody Meteoryt Morasko, Obszar Natura 2000 – Biedrusko).

Warto podkreślić, że wszystkie mieszkania na Osiedlu Nowe Złotniki są oddawane w tak zwanym standardzie deweloperskim podwyższonym, co oznacza, że w cenie domu otrzymujemy bogaty pakiet wyposażenia dodatkowego, na przykład zewnętrzne rolety okienne, automatyczną bramę garażową, ogrzewanie podłogowe w łazience i kuchni, instalację pod kominek w salonie czy gotowy taras.

Położenie ma znaczenie

Osiedle Nowe Złotniki powstaje na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminy Suchy Las, gdzie żyje się naprawdę komfortowo.  Mieszkańcy mają zapewniony dostęp do wszystkich mediów, rozwiniętej strefy handlowo-usługowej, edukacyjnej i sportowej. Mogą dotrzeć do domu drogą z kostki brukowej, w ciągu kilku minut zawieźć dzieci do najbliższej szkoły lub przedszkola i szybko zrobić zakupy. Do ich dyspozycji są też między innymi liczne boiska, place zabaw, korty tenisowe czy aquapark. Obiekty – w tym szkoła – są nowe, co pozytywnie wpływa na wygodę i jakość życia.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się wyłącznie nowe domy jednorodzinne, a w odległości kilkuminutowego spaceru – las. Wokół jest więcej ciekawych terenów zielonych. Mowa o Obszarze Natura 2000 Biedrusko i Rezerwacie Przyrody Meteoryt Morasko. Są to jedne z najciekawszych miejsc do aktywnej rekreacji w okolicy Poznania. Wielbiciele wycieczek pieszych i rowerowych na pewno nie będą się tutaj nudzić.

A co z dojazdami? Kilka minut wystarczy na dotarcie ze Złotnik do Zachodniej Obwodnicy Poznania, którą sprawnie dojedziemy do innych miejscowości w okolicy oraz do autostrady A2.  Jadąc do centrum Poznania można wybrać najkrótszą trasę ulicą Obornicką. Ze Złotnik kursują też autobusy. Przystanek znajduje się w odległości 300 m od osiedla.

Ceny mieszkań na Osiedlu Nowe Złotniki zaczynają się od 3 980 zł za m2 powierzchni. Uwzględniając podwyższony standard mieszkań i ich dobrą lokalizację, są to ceny konkurencyjne.

Osiedle Nowe Złotniki realizowane przez dewelopera Duda Development to możliwość zakupu wygodnego mieszkania w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej pod Poznaniem, w którym komfortowo poczuje się każdy członek rodziny. Nowe mieszkania w Złotnikach łączą w sobie trzy najczęściej poszukiwane cechy podmiejskiej inwestycji – wygodę mieszkania blisko miasta z dostępem do pełnej infrastruktury i tras szybkiego ruchu, przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz spokój i sąsiedztwo terenów zielonych.

Zobacz Dzień Sąsiada na Osiedlu Nowe Złotniki na FILM-ie:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 22.12.2017 r.