Osiedle Nowe Złotniki – Wygodne bliźniaki i szeregowce blisko Poznania / Ostatni dostępny dom z IV etapu!

Osiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMOsiedle Nowe Złotniki wyróżnia wyjątkowo duża powierzchnia domów oraz lokalizacja w atrakcyjnej i zadbanej okolicy, kilka kroków od lasu. Mieszkańcy osiedla mają dostęp do rozwiniętej infrastruktury i licznych walorów przyrodniczych w jednej z najbogatszych gmin w Polsce – Suchy Las. Z tego powodu Nowe Złotniki to ciekawa propozycja zwłaszcza dla rodzin szukających wygodnej lokalizacji blisko Poznania. Obecnie w sprzedaży dostępny jest ostatni segment z garażem o powierzchni wynoszącej 133,8 m2!

Na Osiedlu Nowe Złotniki Duda Development sprzedaż przestronnych segmentów z IV etapu inwestycji dobiega końca. Spośród komfortowo wyposażonych szeregowców i bliźniaków o powierzchni całkowitej wynoszącej od 133 do 156 m2 dostępny jest już ostatni. Każda rodzina może tu korzystać z zamykanego garażu w bryle budynku, z bezpośrednim przejściem do strefy mieszkalnej, oraz prywatnego ogrodu. Powierzchnia przyneleżnych działek w IV etapie wynosi od 333 do nawet 515 m2.

Domy z IV etapu to od 133 do 156 m2 z bogatym pakietem wyposażenia. Do tego własny ogród, zamykany garaż w budynku
oraz drugie miejsce postojowe.

Nowe Złotniki to nie tylko komfortowo wyposażone domy. Dla wygody mieszkańców, osiedle wzbogaciło się również o małą strefę handlowo-usługową, m.in. z gabinetem dentystycznym, zakładem fryzjerskim, oraz sklepem spożywczym Żabka. Dzięki temu, mieszkańcy Nowych Złotnik mogą zrobić drobne zakupy po sąsiedzku.

ZŁOTY DOM ZŁOTY DOM dla Osiedla Nowe Złotniki przyznajemy za:

  • Funkcjonalne domy dla dużej rodziny, w tym dwie łazienki i aż cztery sypialnie o ponadstandardowej wysokości.
  • Położenie w zadbanej okolicy wśród nowych domów jednorodzinnych, kilkaset metrów od lasu.
  • Gotowe drogi wewnętrzne, oświetlenie oraz wszystkie media, w tym instalacja światłowodowa.
  • Dodatkowe elementy w standardzie: m. in. ogrzewanie podłogowe, automatycznie otwierana brama garażowa, rolety okienne, ogrodzenie.
  • Wysoką jakość materiałów budowlanych i staranne wykończenie mieszkań.
  • Lokalizację w jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminie Suchy Las, gdzie mieszka się komfortowo dzięki rozbudowanej infrastrukturze oraz malowniczej okolicy (Rezerwat Przyrody Meteoryt Morasko, Obszar Natura 2000 – Biedrusko).

Jak można mieszkać na Osiedlu Nowe Złotniki? Rodzinne segmenty z garażami i ogrodami na Osiedlu Nowe Złotniki mają funkcjonalne wnętrza i ponadstandardową liczbę pomieszczeń, w tym dwie łazienki oraz do 4 sypialni plus duży salon z kuchnią. Taka ilość wnętrz oraz ich spory, wygodny metraż zdecydowanie wyróżniają domy dewelopera Duda Development. Pod Poznaniem nie ma obecnie drugiej takiej oferty. Na filmie możesz zobaczyć wnętrze domu pokazowego:

Warto podkreślić, że wszystkie domy na Osiedlu Nowe Złotniki są oddawane w tak zwanym standardzie deweloperskim podwyższonym, co oznacza, że w cenie domu otrzymujemy bogaty pakiet wyposażenia dodatkowego, na przykład zewnętrzne rolety okienne, automatyczną bramę garażową, ogrzewanie podłogowe w łazience i kuchni czy instalację pod kominek w salonie.

Położenie ma znaczenie

Osiedle Nowe Złotniki powstaje na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminy Suchy Las, gdzie żyje się naprawdę komfortowo.  Mieszkańcy mają zapewniony dostęp do wszystkich mediów, rozwiniętej strefy handlowo-usługowej, edukacyjnej i sportowej. Mogą dotrzeć do domu drogą z kostki brukowej, w ciągu kilku minut zawieźć dzieci do najbliższej szkoły lub przedszkola i szybko zrobić zakupy. Do ich dyspozycji są też między innymi liczne boiska, place zabaw, korty tenisowe czy aquapark. Obiekty – w tym szkoła – są nowe, co pozytywnie wpływa na wygodę i jakość życia.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się wyłącznie nowe domy jednorodzinne, a w odległości kilkuminutowego spaceru – las. Wokół jest więcej ciekawych terenów zielonych. Mowa o Obszarze Natura 2000 Biedrusko i Rezerwacie Przyrody Meteoryt Morasko. Są to jedne z najciekawszych miejsc do aktywnej rekreacji w okolicy Poznania. Wielbiciele wycieczek pieszych i rowerowych na pewno nie będą się tutaj nudzić.

A co z dojazdami? Kilka minut wystarczy na dotarcie ze Złotnik do Zachodniej Obwodnicy Poznania, którą sprawnie dojedziemy do innych miejscowości w okolicy oraz do autostrady A2.  Jadąc do centrum Poznania można wybrać najkrótszą trasę ulicą Obornicką. Dzięki modernizacji linii kolejowej, ze Złotnik od 2020 roku możemy dojechać do centrum Poznania szynobusem w zaledwie 15 minut! Kursują też autobusy. Przystanek znajduje się w odległości 300 m od osiedla.

Aktualnie cena ostatniego dostępnego segmentu wynosi 679 tys. zł za 133,8 m2 powierzchni w stanie deweloperskim.

Osiedle Nowe Złotniki realizowane przez dewelopera Duda Development to możliwość zakupu wygodnego domu w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej pod Poznaniem, w którym komfortowo poczuje się każdy członek rodziny. Nowe domy w Złotnikach łączą w sobie trzy najczęściej poszukiwane cechy podmiejskiej inwestycji – wygodę mieszkania blisko miasta z dostępem do pełnej infrastruktury i tras szybkiego ruchu, przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz spokój i sąsiedztwo terenów zielonych.

Szukając komfortowego domu z garażem i ogrodem w zabudowie bliźniaczej warto też zainteresować się nową inwestycją firmy Duda Development – Osiedle Morasko Park to zamknięte osiedle wyjątkowo przestronnych domów jednorodzinnych z dużymi ogrodami, wśród zieleni.


WIZYTA NA BUDOWIE IV etapu Osiedle Nowe Złotniki – Zobacz Zdjęcia:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.04.2021 r.