Oglądamy dom bliźniak 88 m2 – Osiedle Azaliowe – Kamionki / Szczytniki

Taras i ogród - Osiedle Azaliowe w KamionkachBliźniak na Osiedlu Azaliowym w Kamionkach / Szczytnikach o powierzchni użytkowej 88 m2, z oddzielną kuchnią, zadaszonym tarasem oraz możliwością wyboru układu pomieszczeń – do takiego domu zaglądamy tym razem.

Na Osiedlu Azaliowym w Szczytnikach są dostępne nowe bliźniaki z ogrodami, podobne do tych, które wcześniej powstały na bliźniaczym osiedlu DST Active Group w Kamionkach. Zobacz na FILMIE jeden z domów na Osiedlu Azaliowym o powierzchni użytkowej 88 m2.

Układ pomieszczeń w nowym bliźniaku na Osiedlu Azaliowym – Szczytniki na etapie budowy można dopasować do potrzeb własnej rodziny. Przykładowo, w jednej z dostępnych opcji, wchodząc do budynku widzimy wiatrołap z miejscem na szafę w zabudowie, a następnie nieduży korytarz, z którego można przejść do salonu (25 m2) z wyjściem na ogród. Na parterze znajduje się ponadto oddzielna kuchnia (7,5 m2), łazienka oraz pokój (9,4 m2). Na poddaszu o powierzchni całkowitej liczonej ze skosami do dyspozycji mamy około 53 m2, które można zagospodarować, na etapie budowy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

W salonie znajdują się dwa mniejsze okna oraz jedno duże, wyjściowe na taras, które wyposażono w rolety sterowane elektrycznie. Pozostałe okna posiadają rolety sterowane ręcznie.

Nowy dom parterowy w Borówcu na sprzedażPOLECAM! Parterowy dom bliźniak w Borówcu, 100 metrów od lasu. Zobacz FILM!
Osiedle Nowy Bnin / Kórnik - nowe szeregowce blisko PoznaniaPOLECAM! 5-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowy Bnin / Kórnik. Zobacz FILM!
Dom szeregowy na sprzedaż - Komorniki / WiryPOLECAM! 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu w Komornikach. Zobacz FILM!

Poddasze oglądanego domu także można urządzić według indywidualnych potrzeb. Można tu urządzić maksymalnie nawet 3 dodatkowe pokoje plus łazienkę. Plusem oglądanego domu są dodatkowe udogodnienia w standardzie. Mowa np. o zadaszonym tarasie oraz ogrzewaniu podłogowym w wiatrołapie, holu i łazience. W cenie domu każdy klient otrzymuje 300 m2 działki. Chętni mogą powiększyć ogród za dopłatą. Pewną niedogodnością jest natomiast brak dostępu do sieci kanalizacji sanitarnej.

Aktualnie domy z Osiedla Azaliowego w Szczytnikach o powierzchni około 88 m2 są dostępne w cenie 314 tys. zł. Adaptacja poddasza zgodnie z projektem klienta to opcja płatna dodatkowo.

Moim zdaniem, dom na Osiedlu Azaliowym wyróżnia przede wszystkim relatywnie przynależny ogród z ładnym, zadaszonym tarasem oraz możliwość indywidualnego kształtowania przestrzeni. Cena nowego bliźniaka na Osiedlu Azaliowym jest zbliżona do innych dostępnych w okolicy. Przykładowo, połówka bliźniaka o zbliżonej powierzchni – 84 m2 na Osiedlu Nowy Bnin położonym w Kórniku kosztuje od 298 tys. zł. W tej cenie otrzymujemy tu dodatkowo, między innymi garaż w bryle budynku.


ZOBACZ NOWY FILM: Jak urządzić nowoczesne mieszkanie “na miarę”:

 


Czytaj RAPORT z aktualnymi ofertami sprzedaży nowych domów w gminie Kórnik!


Więcej o lokalizacji Osiedla Azaliowego Kamionki/Szczytniki DST Active Group w osobnym artykule.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 30.03.2018 r.