Oglądamy dom “bliźniak” 102 m2 na sprzedaż – Gruszczyn (gm. Swarzędz)

Dom bliźniak na sprzedaż - Gruszczyn ul. TęczowaNowy dom “bliźniak” w Gruszczynie, w gminie Swarzędz, przy ulicy Tęczowej wyróżnia funkcjonalny projekt, spokojna okolica i duży, przydomowy ogród. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych i terenów spacerowych sprawia, że obydwie dostępne połówki bliźniaka to ciekawa opcja dla osób chcących zamieszkać w zacisznym miejscu, naprawdę blisko Poznania.

Bliźniak z garażem ma dużą powierzchnię – 102 m2 i ciekawie rozplanowane wnętrze.

Z zewnątrz oglądany dom prezentuje się naprawdę efektownie, widać że został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Natomiast pierwszym pozytywnym zaskoczeniem w jego wnętrzu jest praktyczne pomieszczenie gospodarcze z pralnią i suszarnią, do którego przechodzimy wprost z garażu. Jest to również wygodne miejsce do przechowywania rowerów. Na parterze znajduje się również pierwsza łazienka z miejscem na prysznic. W części dziennej o powierzchni aż 31 m2 uwagę zwraca efektowne, duże okno, przez które prowadzi wyjście do przestronnego ogrodu (działka o powierzchni do wyboru – 484 lub 503 m2). Dodatkowe okno doświetla aneks, przy którym można nawet urządzić wygodną wyspę kuchenną. Co ciekawe – naprzeciwko aneksu zaplanowano wnękę na dodatkowe szafki lub pakowną szafę w zabudowie.

Na piętrze znajdziemy 3 wygodne sypialnie, w tym dwie o powierzchni 9,5 m2. Natomiast sypialnia rodziców (13.5 m2) posiada element rzadko spotykany w nowych domach od deweloperów – własną garderobę oraz taras, na który wychodzimy przez duże okno.

Duża sypialnia rodziców z własną garderobą i tarasem to ciekawy element rzadko dostępny w nowych domach od deweloperów.

Budynek znajduje się na narożniku ulicy Tęczowej i Promyk w Gruszczynie, blisko terenów zielonych, gdzie cała rodzina może aktywnie spędzać czas wolny na spacerach i wycieczkach rowerowych. Jednocześnie czas dojazdu z Gruszczyna do Swarzędza wynosi jedynie kilka minut.

Dom wykonany w podwyższonym standardzie spełnia najnowsze normy energooszczędności.

Lukarny i wysoki kąt nachylenia dachu stworzyły na piętrze wysokie pomieszczenia. Ocieplenie ścian ze styropianu o grubości 20 cm, dachu – wełną mineralną o grubości 30 cm oraz okna w pakiecie 3-szybowym spełniają najnowsze normy współczynnika przenikania ciepła. Warto podkreślić, że każda połowa budynku stanowi osobną własność i posadowiona jest na oddzielnej działce. Podejście do domu oraz podjazd dla auta został wykonany z kostki betonowej a teren został otoczony metalowym płotem.

Na piętrze do dyspozycji mieszkańców są komfortowe – wysokie pomieszczenia.

Oglądany dom w Gruszczynie wykonany w technologii tradycyjnej, z wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy, wyróżnia funkcjonalny projekt, duży ogród i ciekawa lokalizacja. Ważnym atutem jest również jego energooszczędność i niskie koszty ogrzewania budynku.

Cena sprzedaży każdej połówki bliźniaka wynosi 459 000 PLN.

Chcesz zobaczyć mieszkanie osobiście? Umów się na spotkanie!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki