Oglądamy mieszkanie 88 m2 – Osiedle Puszcza Zielonka w Miękowie

Mieszkanie o powierzchni ponad 88 m2 na Osiedlu Puszcza Zielonka w Miękowie koło Poznania. Jak wygląda od środka? Zobacz film prezentujący gotowe mieszkanie pod Poznaniem, tuż przy granicy z Puszczą Zielonka!

Mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym budynku przy ulicy Narcyzowej w Miękowie (gm. Czerwonak) posiada elegancko wykończone, indywidualne wejście oraz przestronne pokoje. Do lokalu wchodzimy przez wiatrołap. W dalszej części mieszkania uwagę zwraca wyjątkowo duży – jak na ten typ zabudowy – salon z aneksem kuchennym i efektownymi oknami, który zajmuje aż 45 m2. Na takiej powierzchni można stworzyć wyjątkowe wnętrze według własnego pomysłu. Miejsca na rodzinną jadalnię z wygodnym stołem, strefę relaksu, a nawet – domowy kącik do czytania na pewno wystarczy. Co kluczowe, strefa dzienna, w tym także kuchnia, jest jasna dzięki oknom wychodzącym na dwie strony świata.

Wypoczynkowi w domowym zaciszu sprzyja duży balkon z widokiem na sąsiadujący z osiedlem Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka.

Dzięki położeniu na wzniesieniu, przyszli mieszkańcy nie tylko będą mogli podziwiać zieloną okolicę, ale również – cieszyć się prywatnością. Na kameralny klimat tego miejsca wpływa nie tylko charakterystyczne ukształtowanie terenu, ale również – niewielkie rozmiary osiedla i bezpośrednie sąsiedztwo lasu.

W części prywatnej mieszkania zaprojektowano dwie ustawne sypialnie o powierzchni około 11 m2 każda. Z sypialni rodziców, podobnie jak z salonu, można wyjść na balkon. Oczywiście do dyspozycji mieszkańców jest też łazienka, której powierzchnia wynosząca niemal 6 m2 pozwala na wstawienie wanny. Na poczucie komfortu korzystnie wpływa wyposażenie mieszkania w ogrzewanie podłogowe oraz wszystkie media, a także – prawie 14-metrowe pomieszczenie gospodarcze w piwnicy. Z łatwością można tu pomieścić między innymi sprzęt sportowy, niezbędny podczas wycieczek po malowniczej okolicy.

Osiedle Puszcza Zielonka obejmuje dwa gotowe etapy, z czego pierwszy i składa się z 14 wygodnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budowa drugiego, w którym powstało 12 mieszkań jedno- i dwupoziomowych w zabudowie szeregowej, niedawno dobiegła końca. Aktualnie, w tym etapie wszystkie mieszkania jednopoziomowe zostały już sprzedane bądź zarezerwowane, ale w ofercie jest jeszcze kilka mieszkań dwupoziomowych – prezentacja jednego z nich już wkrótce na blogu.

Ale na tym nie koniec. W dalszej kolejności, na Osiedlu Puszcza Zielonka, powstanie etap trzeci, którego zamknięcie przewidziano na przełom 2017 i 2018 roku. Powstaną tu cztery duże mieszkania z garażami o powierzchni 110 m2 każdy. Wszystkie będą posiadać własny ogród.

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 27.05.2017 r.

5 miejsc dla Ciebie!Szukasz domu lub mieszkania w okolicy Poznania i nie wiesz, na co się zdecydować? Możemy Ci pomóc! Wybierzemy 5 miejsc najlepiej spełniających oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Sprawdź jak to działa →