Oglądamy mieszkanie 60 m2 na sprzedaż – Osiedle Księżnej Dąbrówki – Dąbrówka

Osiedle Księżnej Dąbrówki - nowe mieszkania w Dąbrówce (deweloper Nickel)Nowe mieszkanie z ogrodem na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce pod Poznaniem (Nickel) to wygodne połączenie nowoczesnego wnętrza, niskiej kameralnej zabudowy i zielonej enklawy pod miastem. Gotowe, trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni ponad 60 m2 wyróżniają jasne, ustawne pokoje i liczne, praktyczne schowki.

Wchodząc do mieszkania, widzimy korytarz ze specjalnie przygotowaną wnęką na pojemną szafę w zabudowie. Następnie wchodzimy do jasnej, przestronnej części dziennej o powierzchni 25 m2. Okno odstawno – przesuwne po otwarciu nie zajmuje miejsca w pokoju, który w efekcie można swobodnie umeblować. Strefę wypoczynkową z miejscem na kanapę częściowo oddzielono od strefy kuchennej z jadalnią, gdzie można postawić wygodny stół.

Oprócz funkcjonalnie rozplanowanego wnętrza, uwagę zwraca kolejne okno w aneksie kuchennym, przez które również można przejść na taras. Relaks we własnym ogródku? Jak najbardziej! Pas zieleni oddziela gotowy, wykończony kostką betonową taras od innych budynków. Ponadto, sąsiada mamy tu tylko z jednej strony, bo mieszkanie znajduje się w skrajnym budynku. Przyszli mieszkańcy będą więc mogli czuć się swobodnie.

Kolejnym atutem oglądanego mieszkania w Dąbrówce jest widok na drzewa z okien sypialni. Rodzice będąc w mieszkaniu mogą z własnej sypialni (10,5 m2) doglądać pociech bawiących się na placu zabaw. Druga sypialnia (ponad 9 m2) jest ustawna i pomieści wszystkie elementy potrzebne aktywnemu dziecku. Alternatywnie można tu urządzić pokój fitness lub zaciszną, domową pracownię.

Miejsca na przechowywanie jest w mieszkaniu sporo. W skład lokalu wchodzi oddzielna garderoba (niemal 2 m2). Przyszli domownicy będą mogli również korzystać z pojemnej szafy wnękowej na korytarzu. Do ich dyspozycji jest także naprawdę duża łazienka (prawie 6 m2) z miejscem na szafki, pralkę i wannę.

Na zewnątrz do dyspozycji mieszkańców jest zadbana zieleń, bogato wyposażona strefa relaksu i nowy plac zabaw. Kilka kroków od domu można korzystać z rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego oraz miejscowych szkół i przedszkoli.

Nowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60 m2 łączy w sobie wszystkie najczęściej poszukiwane elementy podmiejskiej lokalizacji: dobry dojazd do centrum, przydomowy ogródek, wygodny układ pomieszczeń, widok z okien na zieleń oraz bliskie sąsiedztwo lasu i kompletnej infrastruktury małego miasteczka, jakim w ciągu ostatnich lat stała się Dąbrówka. Osoby chcące zamieszkać tu jak najszybciej, mogą skorzystać z usługi wykończenia pod klucz oferowanej przez dewelopera Nickel.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 23.05.2017 r.

5 miejsc dla Ciebie!Szukasz domu lub mieszkania w okolicy Poznania i nie wiesz, na co się zdecydować? Możemy Ci pomóc! Wybierzemy 5 miejsc najlepiej spełniających oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Sprawdź jak to działa →