Oglądamy 3-pokojowe mieszkanie 74 m2 typu Forma – Osiedle Leśna Polana, Dąbrówka

Las kilka kroków od domu, widok z okien na drzewa i kameralna zabudowa. Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem typu Forma na Osiedlu Leśna Polana w Dąbrówce zainteresuje osoby szukające przyjaznego miejsca do życia blisko Poznania. Zobacz FILM!

Mieszkanie typu FORMA dewelopera Linea jest dostępne w kilku konfiguracjach do wyboru. Prezentowany lokal o powierzchni niemal 74 m2 wyróżnia ładny widok z okien, przestronna część dzienna i jasny aneks kuchenny, gdzie z łatwością zmieści się stół z krzesłami.

Część dzienna na parterze o łącznej powierzchni ponad 33 m2 jest dobrze doświetlona naturalnym światłem. To zasługa dużych okien – w tym przypadku – z ekspozycją na południowy-wschód.

Efektowne okna do samej ziemi znajdziemy też w półotwartej części kuchennej. Obok zabudowy kuchennej, między oknami, można postawić stół z krzesłami, co jest nie tylko wygodne, ale również – buduje przyjemną atmosferę podczas wspólnych posiłków. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest specjalna wnęka na lodówkę. To duża oszczędność miejsca w aneksie, który w efekcie wygląda na jeszcze większy.

Przytulną przestrzeń do wypoczynku dla całej rodziny można wzbogacić o kominek. Co ważne, instalacja pod kominek jest gotowa. Podobnie jak duża wnęka pod zabudowę w korytarzu. Wygodnym dodatkiem jest też toaleta, z której mogą korzystać zarówno domownicy, jak i goście.

W ciepłe dni, spotkania z przyjaciółmi można przenieść na ogród, który w tym układzie zajmuje powierzchnię prawie 70 m2. Widok na drzewa i luźna zabudowa pozwalają czuć się swobodnie. (Kolejne budynki od ogrodu oddziela szeroki pas zieleni z drzewami i lokalna osiedlowa droga).

Poczucie prywatności wzmacnia wyraźny poddział mieszkania na strefę dzienną i prywatną. Na piętrze na mieszkańców czekają dwie ustawne sypialnie o powierzchni około 10 m2 każda. Znaczna odległość między budynkami pozytywnie wpływa na komfort domowników. Co ważne, część garderoby można wyprowadzić z pokoi dzięki dodatkowej szafie na korytarzu. Obok znajduje się oczywiście łazienka z pralnią o powierzchni ponad 5 m2.

Co ważne, Dąbrówka zapewnia wszystko co niezbędne na co dzień – tereny spacerowe, bogate zaplecze handlowo-usługowe i edukacyjne oraz szybki dojazd do Poznania. Pociągiem do centrum można stąd dojechać w 12 minut. Dzięki szybkim dwupasmowym trasom, dojazd samochodem do miasta zajmuje 20 minut.

Cena prezentowanego mieszkania z ogrodem w zabudowie szeregowej zaczyna się od 299 tys. zł.


Zobacz też 3-pokojowe mieszkanie Forma w wersji z oddzielną garderobą!


Zobacz, co o tym osiedlu pod Poznaniem mówią mieszkańcy!

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 9.04.2018 r.

5 miejsc dla Ciebie!Szukasz domu lub mieszkania w okolicy Poznania i nie wiesz, na co się zdecydować? Możemy Ci pomóc! Wybierzemy 5 miejsc najlepiej spełniających oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Sprawdź jak to działa →