Kameralne osiedle gdzie las spotyka się z miastem – Osiedle Morasko Park / Poznań

Osiedle Morasko ParkOsiedle Morasko Park to nowe domy na sprzedaż w Poznaniu na Morasku, realizowane przez Duda Development. Deweloper znany z budowy Osiedla Nowe Złotniki tym razem też stawia na ciekawą lokalizację i wysoki standard wykonania i wykończenia. Wygodne domy w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Morasko Park z dużymi ogrodami i garażami powstają na malowniczym, północnym krańcu Poznania, w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Meteoryt Morasko. Aktualnie domy z pierwszego etapu osiedla są gotowe. Jednocześnie trwa sprzedaż nowych domów z drugiego etapu.


Zobacz gotowy dom na FILMIE:

ZŁOTY DOM ZŁOTY DOM dla Osiedla Morasko Park przyznajemy za:

 • Prestiżowy projekt przemyślany w najmniejszym szczególe
 • Malowniczą lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie tras biegowo-spacerowych, Rezerwatu Przyrody Meteoryt Morasko i jednocześnie – blisko miejskich udogodnień – w sam raz dla aktywnych osób stawiających na zdrowy tryb życia
 • Układ domu skrojony na miarę potrzeb wymagającego klienta – przestronna część dzienna z aneksem kuchennym i jadalnią o powierzchni aż 44 m2 oraz 4 sypialnie na piętrze o pow. od 14 do 18 m2
 • Wysoki poziom prywatności dzięki kameralnej zabudowie oraz wyjątkowo dużej powierzchni działek wynoszącej od 523 aż do 930 m2, w tym możliwość posiadania częściowo zadrzewionego ogrodu
 • Podwójne ściany między domami zapewniające komfort akustyczny oraz pełne zaplecze techniczne na zamkniętym osiedlu
 • Wysoką jakość wykonania i wykończenia budynków, w tym aż 20-metrowy taras, rolety okienne, instalacja pod kominek w salonie i inne

Osiedle Morasko Park Duda Development to kameralne, zamknięte osiedle zatopione w zieleni, realizowane przy ulicy Morasko w Poznaniu – w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Meteoryt Morasko oraz blisko nowoczesnej szkoły i przedszkola na Umultowie.

W ramach Osiedla Morasko Park powstaje łącznie jedynie 12 domów wolnostojących dwulokalowych, czyli 24 segmenty z garażami o wyjątkowo dużej powierzchni wynoszącej niemal 160 m2 każdy.
Wszystkie domy posiadają wyjątkowo duże działki – o powierzchni od 523 do 930 m2. Budowa pierwszego etapu osiedla z ośmioma segmentami już się zakończyła. Znaczna część domów znalazła już swoich właścicieli. Pierwsi mieszkańcy wykańczają swoje nowe domy. Jednocześnie trwa sprzedaż kolejnych domów z drugiego etapu, którego zakończenie zaplanowano na II kwartał 2020 roku.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w Biurze Sprzedaży pod numerem telefonu:
+48 605 258 888 lub +48 61 646 84 44 oraz na stronie moraskopark.pl


Poznaj okolicę:


Morasko Park w liczbach:

Liczba planowanych budynków: 12 budynków wolnostojących dwulokalowych (24 segmenty)
Powierzchnia segmentu: 159,6 m2
Powierzchnia działki: od 523 do 930 m2 ogrodu
Ceny domów: od 4,9 tys. zł/m2 
Rozpoczęcie budowy pierwszego etapu: przełom 2017 i 2018 roku
Termin oddania domów z II etapu do użytkowania: II kwartał 2020 roku


Oprócz kameralnej atmosfery, wygodnie rozplanowanych, przestronnych wnętrz oraz dostępu do licznych tras rowerowych i spacerowych, atutem osiedla jest bliskie sąsiedztwo Suchego Lasu z jego bogatą infrastrukturą i rozbudowanym zapleczem sportowo-rekreacyjnym oraz handlowo-usługowym. Kolejnym istotnym plusem jest fakt, że najmłodsi mieszkańcy Moraska od września 2018 roku mogą uczęszczać do nowoczesnej szkoły i przedszkola na Umultowie, przy ul. Zagajnikowej. Jednocześnie, w pobliżu przebiega linia autobusowa łącząca osiedle z pętlą tramwajową na poznańskim Piątkowie i dalej – z centrum Poznania.

Na wygodę najmłodszych mieszkańców Osiedla Morasko Park pozytywnie wpływa przyjazna okolica z placami zabaw, boiskami sportowymi i rekreacyjnymi stadninami koni. Basen znajduje się w pobliskim Suchym Lesie. 

Niemal 160-metrowy dom to materiał na nowoczesne wnętrza otwarte na otaczający krajobraz. Z okien można podziwiać okolice Góry Moraskiej.

Nowy dom na osiedlu Morasko Park to wyjątkowo przestronne wnętrza. Salon z kuchnią i jadalnią zajmuje tu powierzchnię niemal 44 m2. Obok znajduje się łazienka, wiatrołap i osobne pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze zaplanowano 4 pokoje o powierzchni wynoszącej od 14,4 do 18 m2, w tym jeden pokój z loggią, plus oczywiście druga łazienka.

W pierwszym etapie powstały 4 budynki dwulokalowe. W sumie, w ramach Osiedla Morasko Park powstanie 12 budynków wolnostojących dwulokalowych z dostępem do pełnej infrastruktury – osiedlowych dróg, oświetlenia i wszystkich mediów. Teren osiedla jest zamknięty z bramą wjazdową od strony ulicy Morasko. Na terenie osiedla, do każdego segmentu, oprócz zamykanego garażu w bryle budynku, należy jedno miejsce postojowe plus miejsca parkingowe dla gości.

Inwestycja jest adresowana do wymagających klientów, którzy – oprócz wysokiego poczucia prywatności – cenią sobie wysoką jakość wykonania i wykończenia domu. Każdy dom na Osiedlu Morasko Park będzie posiadał jednostanowiskowy garaż w bryle budynku (plus miejsce postojowe przed domem) i będzie oddawany w podwyższonym standardzie obejmującym między innymi takie elementy jak:

 • Ogrzewanie podłogowe
 • Instalacja pod kominek
 • Drzwi antywłamaniowe
 • Zewnętrzne rolety okienne
 • Schody żelbetowe
 • Brama garażowa
 • Taras o powierzchni ponad 20 m2

Na parterze segmenty „łączą się” garażami, co przemawia na plus inwestycji. Poczucie prywatności wzmacniają duże ogrody, w tym częściowo zadrzewione, co dodaje miejscu niezwykłego uroku.

Ceny nowych domów na Osiedlu Morasko Park w Poznaniu są konkurencyjne, biorąc pod uwagę ich lokalizację tylko 10 km od centrum, duże ogrody oraz podwyższony standard wykończenia domów. Ceny domów na Morasku zaczynają się od 4,9 tys. zł/m2.

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU: DUDA DEVELOPMENT PODCZAS EPIDEMII KORONAWIRUSA


Starannie opracowaliśmy rozwiązania i procedury, które umożliwią całkowicie bezpieczne – dla klientów i dla naszego zespołu – przejście procesu zakupu domu lub mieszkania, na każdym etapie.

Oto, czego można się w najbliższym czasie spodziewać, kupując lub rezerwując u nas dom, mieszkanie albo lokal użytkowy:
– spotkania z naszymi konsultantkami odbywają się online i telefonicznie;
– wszystkie dokumenty rezerwacyjne dostarczamy Ci zdalnie;
– na oglądanie tych lokali, w których możliwe są już oględziny, umawiamy Cię indywidualnie, z odstępem wystarczającym na dokładne wywietrzenie pomieszczenia i zdezynfekowanie klamek oraz innych elementów;
– klucz odbierzesz bezkontaktowo albo czekać będzie na Ciebie już otwarty lokal;
– podczas oględzin zdalnie towarzyszyć będą Ci nasi specjaliści i specjalistki;
– spotkanie z notariuszem odbędzie się w minimalnym składzie, bez czekania w poczekalni;
– na życzenie na każdym etapie dostarczymy Ci środki ochronne: rękawiczki, maseczkę, żel antybakteryjny.Wszystkie nasze działy oraz biura sprzedaży pracują w trybie home office aż do odwołania. Można się z nimi kontaktować w normalnych godzinach pracy: chętnie pomogą w każdej sprawie.

Bądź bezpieczny i #zachowaj_dystans, ale nie rezygnuj ze swoich planów!

Już dziś umów się na zdalne spotkanie z naszymi biurami sprzedaży w Poznaniu i Łodzi. Zadzwoń:

Poznań: +48 605 25 88 88
Łódź: +48 605 505 995

Zobacz foto-relację z budowy:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 9.04.2020 r.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz dom szeregowy na nowym osiedlu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

Osiedle Nowe Złotniki - dom szeregowy