Oglądamy mieszkanie 63 m2 z ogrodem – budynek VILLA – Dąbrówka i Murowana Goślina

Ponad 220 m2 własnego ogrodu i malownicze trasy rowerowe blisko domu. Nowe mieszkanie w budynku typu Villa to wyjątkowa propozycja dla aktywnych. Kameralne Ville deweloper Linea realizuje w dwóch zielonych lokalizacjach blisko Poznania – na Osiedlu Pogodna w Murowanej Goślinie oraz na Osiedlu Osada Leśna w Dąbrówce. Zobacz, jakie ciekawe rozwiązania znaleźliśmy w trzypokojowym mieszkaniu 63 m2! Zobacz FILM!

Łącznie w każdej Villi znajdziemy jedynie 12 mieszkań o powierzchni wynoszącej od 36 do 69 m2. My odwiedzamy jedno z większych mieszkań w budynku typu Villa.

Oglądamy nowe mieszkanie 63 m2 w budynku Villa – z imponującym ogrodem oraz słoneczną częścią dzienną 30 m2 i dwoma sypialniami, z których można wyjść bezpośrednio do ogrodu.

Sercem 3-pokojowego mieszkania jest jasny salon, który łącznie z aneksem kuchennym zajmuje aż 30 m2. Wrażenie przestronności wzmacniają duże okna z wystawą na dwie strony świata. Zarówno z salonu, jak i z obydwu sypialni można wyjść do własnego ogrodu o powierzchni 223 m2! To wyjątkowo duży metraż jak na willowy typ zabudowy. Można tu nie tylko grillować czy grać w piłkę, ale nawet – urządzić własny ogródek warzywny. Równie ważnym miejscem w mieszkaniu jest wygodny aneks kuchenny dobrze doświetlony własnym oknem. W specjalnej wnęce można postawić lodówkę i część zabudowy, zyskując dodatkowe miejsce w pomieszczeniu. Funkcjonalnie można też urządzić strefę jadalną z miejscem na rodzinny stół.

Część prywatną tworzą dwie sypialnie oraz łazienka, które od salonu oddziela korytarz. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu rodzice np. oglądający film w salonie, nie będą przeszkadzać dzieciom uczącym się we własnym pokoju. W pierwszej sypialni o powierzchni ponad 10 m2 uwagę zwraca duże okno do ziemi z wyjściem na ogród. Znaczną część garderoby pomieści duża szafa na korytarzu. Wnęka pod zabudowę jest przygotowana. Drugi pokój na powierzchni około 7,5 m2 sprawdzi się jako pokój ucznia albo domowe biuro. Z pokoju również można wyjść bezpośrednio do ogrodu. Oprócz tego, w części prywatnej znajduje się prawie 5-metrowa łazienka z miejscem na wannę i pralkę.

Co ważne, kolejną wnękę na pojemną szafę zaprojektowano w korytarzu przy wejściu. Dzięki temu, naprawdę sporą część garderoby można wyprowadzić z pokoi.

Każda rodzina zamieszkująca budynek Villa, czy to na Osiedlu Pogodna czy Osada Leśna, otrzymuje w standardzie komórkę lokatorską. Dodatkowe miejsce przyda się na przechowywanie wózków dziecięcych czy rowerów. To o tyle istotne, że wypoczywać wśród zieleni można nie tylko we własnym ogrodzie, ale również – w zielonej okolicy. Murowana Goślina słynie z malowniczych tras pieszych i rowerowych. Aż 500 km oznakowanych szlaków przebiega przez tereny leśne, w pobliżu zabytków i ciekawostek przyrodniczych Puszczy Zielonki. Podobnie jest w Dąbrówce, gdzie kilka kroków od domu znajduje się Las Zakrzewski. Dla osób pracujących lub uczących się w Poznaniu ważnym plusem jest natomiast miejscowa stacja kolejowa, skąd wygodnie i szybko można dotrzeć do centrum szynobusem. Na taką wygodę mogą liczyć zarówno mieszkańcy Dąbrówki, jak i Murowanej Gośliny.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 14.08.2017 r.