Oglądamy 4-pokojowe mieszkanie 84 m2 z ogrodem i garażem. Osiedle Nowy Bnin – Kórnik

Tym co wyróżnia nowe, czteropokojowe mieszkanie w szeregowcu jest garaż w bryle budynku i spokojna lokalizacja – na kameralnym osiedlu w Kórniku koło Poznania. Do dyspozycji mieszkańców jest duża część dzienna z wyjściem na ogród oraz trzy sypialnie na piętrze. Zobacz NOWY FILM:

Chcesz zobaczyć mieszkanie osobiście? Umów się na spotkanie!
Lub dowiedz się więcej: osiedlenowybnin.pl

Do dwupoziomowego mieszkania o łącznej powierzchni 84 m2 na Osiedlu Nowy Bnin w Kórniku wchodzimy przez indywidualne wejście. Na parterze mieszkańcy mogą korzystać z przestronnej, dobrze doświetlonej części dziennej o powierzchni aż 35 m2. Co ważne, klatka schodowa – zamiast w salonie z aneksem – znalazła się na korytarzu. Taki zabieg pozwolił na powiększenie strefy wypoczynku, która w efekcie jest bardziej ustawna i optycznie wygląda na większą. Salon z aneksem kuchennym to najważniejsza część domu, która latem “łączy się” z ogrodem. Przez duże okno w salonie rodzina może wyjść na własny ogródek z tarasem. wykończonym kostką betonową. W tym przypadku powierzchnia ogródka wynosi 81 m2.

Ważnym, rzadko spotykanym dodatkiem jest oczywiście garaż, gdzie – oprócz samochodu – można składować np. sprzęty sportowe i ogrodowe. W tej konfiguracji na parterze zaprojektowano jeszcze oddzielną kotłownię.

Mieszkanie na Osiedlu jest dedykowane 3- lub 4-osobowej rodzinie, ponieważ piętro tworzą trzy sypialnie o powierzchni od 9 do około 11 m2 oraz łazienka.

Mieszkanie 84 m2 w szeregowcu na Osiedlu Nowy Bnin zapewnia między innymi:

  • 4 Pokoje, w tym Salon z aneksem kuchennym o powierzchni aż 35 m2
  • 1 łazienkę z oknem
  • Garaż w bryle budynku – zamykany, z bramą marki Hormann
  • Instalację pod kominek w salonie
  • Klatkę schodową na korytarzu, co korzystnie wpływa na funkcjonalność salonu
  • 3-szybowe okna z roletami zewnętrznymi
  • Gotowy taras wykończony kostką betonową
  • Drogi dojazdowe, chodniki, ogrodzenie i oświetlenie w ramach osiedla

Cena oglądanego mieszkania wynosi 310 tys. zł. Oprócz mieszkań czteropokojowych na osiedlu są dostępne mieszkania 5-pokojowe o powierzchni 98 m2 – Zobacz FILM.

Chcesz zobaczyć mieszkanie osobiście? Umów się na spotkanie!
Lub dowiedz się więcej: osiedlenowybnin.pl