Oglądamy 5-cio pokojowe mieszkanie 98 m2 z ogrodem i garażem. Osiedle Nowy Bnin – Kórnik

Osiedle Nowy Bnin - Kórnik - nowe szeregowce na sprzedażCzy tak zwany szeregowiec może być równie przestronny co dom jednorodzinny? Dzisiaj mam niespodziankę dla osób szukających nowego mieszkania w zabudowie szeregowej! To mieszkanie ma duży salon, gabinet na parterze, garaż i 3 sypialnie. A wystarczył jeden prosty zabieg… Zobacz FILM!


Chcesz zobaczyć mieszkanie osobiście? Umów się na spotkanie!
Lub dowiedz się więcej: osiedlenowybnin.pl

Tym razem odwiedzam nowe mieszkanie na sprzedaż w szeregowcu na kameralnym osiedlu pod Poznaniem. Na powierzchni niemal 100 m2 zaprojektowano aż 5 pokoi i 2 łazienki, w tym ustawny salon z aneksem i kominkiem o powierzchni aż 35 m2. Salon zyskał na przestronności dzięki prostemu zabiegowi, a mianowicie – schody prowadzące na piętro – zamiast w części dziennej – znalazły się na korytarzu.  Pomysł prosty, a skuteczny. Dzięki niemu, salon z aneksem nie pełni funkcji komunikacyjnej i jest bardziej przestronny. W części kuchennej można nawet postawić wyspę kuchenną. Dla rozdzielenia stref w mieszkaniu, można się zdecydować na częściowe zabudowanie kuchni.

Na odbiór przestrzeni korzystnie wpływa duże okno w salonie, przez które można wyjść na taras i dalej – do ogrodu. Co ważne, przeniesienie klatki schodowej na korytarz nie zabrało tej części mieszkanie jego właściwej funkcji. Pod schodami jest dużo miejsca na szafę, gdzie można chować płaszcze i kurtki. Klatkę schodową można ciekawie wykończyć, na przykład szkłem i stalą, co doda pomieszczeniu lekkości.

Nie lada gratką jest dodatkowy pokój na parterze, który może służyć jako gabinet lub kolejna sypialnia. Ściany w mieszkaniu są już wyszpachlowane i pomalowane, co daje dużą oszczędność na etapie wykańczania wnętrza. Mieszkanie posiada na wyposażeniu m.in. piec gazowy i granitowe parapety wewnętrzne. Będzie wyposażone w kaloryfery oraz gniazdka i włączniki (na filmie tych elementów jeszcze nie widać – są w trakcie montażu).

Piętro skrywa łazienkę z oknem i miejscem na wannę oraz trzy pokoje, akurat w tym budynku, o powierzchni wynoszącej od 9 do 11 m2. Warto zaznaczyć, że skosy w pokojach zaczynają się wysoko i nie wpływają na komfort użytkowania. Pokoje w szeregowcu są jasne za sprawą okien dachowych Fakro – w każdym pokoju znalazły się dwa takie okna. Dodatkowo, w sypialni rodziców wydzielono garderobę, zwiększając strefę przechowywania.

Do mieszkania na Osiedlu Nowy Bnin w Kórniku należy ogród (w tej chwili dostępne ogrody zajmują powierzchnię od 80 do 160 m2). Bardzo przydatnym elementem jest też zamykany garaż z bramą marki Hormann (w cenie mieszkania).

Cena oglądanego mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Nowy Bnin w Kórniku pod Poznaniem, o powierzchni 98 m2 wynosi 345 tys. zł, co w zestawieniu z posiadanym garażem oraz elementami dodatkowymi takimi jak wyszpachlowane i pomalowane ściany czy parapety wewnętrzne, stanowi konkurencyjną ofertę.
Obok oglądanego mieszkania, na tym samym osiedlu, są dostępne mniejsze mieszkania bez garaży o powierzchni wynoszącej 84 m2 w cenie 310 tys. zł.


Mieszkanie w szeregowcu na Osiedlu Nowy Bnin o powierzchni 98 m2 posiada między innymi:

  • 5 Pokoi, w tym gabinet na parterze i 3 sypialnie na piętrze
  • Salon z aneksem kuchennym o powierzchni aż 35 m2
  • 2 łazienki, w tym łazienkę główną z oknem
  • Garaż
  • Instalację pod kominek w salonie
  • Klatkę schodową na korytarzu, co korzystnie wpływa na funkcjonalność salonu
  • 3-szybowe okna z roletami zewnętrznymi
  • Gotowy taras wykończony kostką betonową
  • Drogi dojazdowe, chodniki, ogrodzenie i oświetlenie na osiedlu
Chcesz zobaczyć mieszkanie osobiście? Umów się na spotkanie!
Lub dowiedz się więcej: osiedlenowybnin.pl