Oglądamy mieszkanie 54 m2 pod klucz – Silva Eco Ville / Poznań

Silva Eco Ville to jedno z najbardziej kameralnych nowych osiedli w Poznaniu. W niskich willach miejskich znajdziemy ostatnie gotowe 2- i 3-pokojowe mieszkania wykończone pod klucz z dużymi balkonami. Chcesz zamieszkać w nowym mieszkaniu od zaraz? Zobacz to wnętrze na FILMIE!

Wszystkie mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Silva Eco Ville przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu są gotowe i mają pozwolenie na użytkowanie.

Osiedle obejmuje jedynie 11 niskich willi miejskich. W mojej opinii na uwagę zasługuje ciekawy projekt zabudowy. Niskie wille, duże odległości między budynkami, elegancka elewacja z elementami cegły oraz cicha okolica z przewagą domów jednorodzinnych sprawiają, że mieszka się tu przyjemnie i bezpiecznie. Uwagę przykuwają detale. Osiedle Silva Eco Ville jest zamknięte, otoczone przez zabytkowy ceglany mur. W centralnym miejscu powstał duży, kolorowy plac zabaw, co w mojej opinii spodoba się młodym rodzinom czy osobom planującym założenie rodziny. Z drogi dojazdowej korzystają lokalni mieszkańcy, a ruch samochodowy na osiedlu został sprowadzony do podziemia, co przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa najmłodszych. Uroku miejscu dodaje niewielki staw oraz sąsiedztwo parku i terenów nadwarciańskich.

Dużym udogodnieniem dla mieszkańców osiedla Silva Eco Ville są windy w budynkach oraz podziemna hala garażowa. Oprócz tego, do każdego mieszkania należy komórka lokatorska.

Prezentowane mieszkanie na sprzedaż 54 m2 w standardzie “pod klucz” znajduje się na pierwszym piętrze. Układ pomieszczeń:
– Salon (20,5 m2) z wyjściem na duży balkon (14 m2)
– Duża, zaciszna sypialnia (13,3 m2)
– Oddzielna kuchnia z oknem (7 m2)
– Łazienka z wanną i miejscem na pralkę (4,8 m2)
– Korytarz z opcją pojemnej zabudowy (8,4 m2)

Centralnym miejscem spotkań i wypoczynku jest jasny, ustawny salon. Neutralne barwy ścian, drzwi (DRE) i paneli podłogowych (VOX) pozwolą na stworzenie wnętrza w dowolnie wybranym stylu. W salonie – oprócz strefy relaksu – można zaaranżować kącik do pracy lub nauki. Elementem powiększającym przestrzeń jest balkon z widokiem na zieleń i plac zabaw.
Kuchnię z oknem w tym przypadku oddzielono od salonu, więc mieszkanie spodoba się zwolennikom tradycyjnego układu pomieszczeń. Zaciszna sypialnia zajmuje relatywnie dużą powierzchnię, ponad 13 m2. Oczywiście w skład mieszkania wchodzi też w pełni wykończona łazienka z wanną o powierzchni ponad 4 m2. Duże lustro, oświetlenie (AQUAFORM) i jasna kolorystyka płytek (OPOCZNO) to jej charakterystyczne elementy.

Cena prezentowanego na filmie mieszkania na sprzedaż o powierzchni 54 m2 + balkon 14 m2 wynosi aktualnie 358 tys. zł. W cenę wliczono już wszystkie koszty wykończenia wnętrz i koszt zakupu miejsca postojowego.

Pozostałe mieszkania na Osiedlu Silva Eco Ville – od kawalerek, przez mieszkania 3, 4-pokojowe, aż po 5-pokojowe o powierzchni do 95 m2 – też posiadają duże przeszklone balkony. Natomiast mieszkania na najwyższych piętrach posiadaj tarasy o powierzchni aż 23 m2.

Co ciekawe, deweloper Dom-Eko w praktyce realizuje ideę social living. Co to oznacza? Mieszkańcy osiedla Silva Eco Ville mogą się integrować nie tylko na placu zabaw. Dzięki wspólnym, w pełni wyposażonym pomieszczeniom stworzonym specjalnie dla nich, mogą zorganizować np. warsztaty gotowania, kreatywne warsztaty dla dzieci, wspólne oglądanie meczy piłkarskich, umówić się na grę w piłkarzyki czy rodzinny turniej gier planszowych. To tylko niektóre z możliwych form aktywności. Zaplecze jest przygotowane.


ZOBACZ TEŻ: Jak urządzić mieszkanie w kolorze niebieskim!


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.04.2018 r.