Oglądamy 3-pokojowy szeregowiec 74 m2 – FORMA 4 – Osiedle Leśna Polana, Dąbrówka

[FILM] Nowy szeregowiec w Dąbrówce koło Poznania to wyjątkowo duża i jasna część dzienna – aż 31 m2, dwie ustawne sypialnie + Ekstra oddzielna garderoba! Do mieszkania należy też dość duży ogród – 93 m2, a las zaczyna się kilka kroków od domu… Zobacz jasne, 3-pokojowe mieszkanie typu FORMA 4 od dewelopera Linea!

Po wejściu do mieszkania na Osiedlu Leśna Polana w Dąbrówce, moją uwagę zwróciły duże okna do ziemi i jasne, przestronne wnętrze.

Dwupoziomowe mieszkanie FORMA na Osiedlu Leśna Polana jest dostępne w kilku konfiguracjach do wyboru. Tym razem zaglądam do mieszkania o powierzchni 74 m2 z dużą częścią dzienną na parterze, a na piętrze między innymi z dwoma sypialniami, w tym jedną z własną garderobą!

Salon częściowo oddzielono od aneksu kuchennego z jadalnią, który również posiada okna do ziemi z widokiem na ogród. Taki układ zapewnia miłą atmosferę podczas wspólnych posiłków, tym bardziej, że przydomowy ogród zajmuje dużą powierzchnię – 93 m2.

Łącznie część dzienna zajmuje aż 31 m2, co stanowi o przewadze szeregowca Linea. Oczywiście w salonie chętni mogą zamontować kominek lub modną kozę. Na parterze do dyspozycji mieszkańców jest ponadto toaleta i przedsionek z miejscem na szafę.

Piętro tworzy łazienka oraz dwie ustawne sypialnie, w tym główna sypialnia o powierzchni aż 14 m2 + oddzielna garderoba. To wygodny dodatek, który doceni każda kobieta… Na korytarzu znajduje się również dodatkowa wnęka na szafę w zabudowie, gdzie można przechowywać np. sezonowe ubrania. Taki układ mieszkania jest optymalny dla 3-osobowej rodziny. Co równie ważne, mieszkanie w zabudowie szeregowej pozwala cieszyć się prywatnością, ponieważ kolejne budynki znajdują się w znacznym oddaleniu.

Cena dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej typu FORMA w Dąbrówce wynosi od 299 tys. zł. Deweloper Linea zapewnia także opcję wykończenia mieszkania pod klucz.


Zobacz też mieszkanie FORMA w Dąbrówce w konfiguracji z oddzielną kuchnią!


Jak się mieszka w Dąbrówce koło Poznania? Zobacz co mówią mieszkańcy!


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 9.04.2018 r.