Oglądamy nadmorski apartament z antresolą i dodatkami w stylu loft – Porta Mare / Dziwnówek

Antresola w salonie to sprawdzony sposób na to, aby optycznie powiększyć mieszkanie. W tym rodzinnym apartamencie w inwestycji Porta Mare antresola sprawdza się znakomicie. Zobacz przytulny apartament dla rodziny, która kocha długie spacery po plaży! Projekt wnętrza: architekt Bożena Jakubowska, Studio 43.

Relaksujący weekend w otoczeniu natury? Apartament z antresolą w Budynku Zachodnim Porta Mare w Dziwnówku to synonim wypoczynku w przytulnej atmosferze. Zmiana widoku za oknem i zmiana trybu dnia pozwoli złapać oddech i dystans nawet jeśli mamy tylko 2-3 dni wolne.

Nadmorski apartament pełen naturalnych barw to idealna przestrzeń do leniuchowania.

Część dzienną z aneksem kuchennym wzbogacono o niewielki barek z hokerami, który sprawdza się podczas niespiesznych posiłków z najbliższymi. Zarówno w strefie kuchennej, w salonie, jak i w przedpokoju pojawiają się metalowe dodatki, które swoją kontynuację mają w wykończeniu antresoli.

Chwilę ciszy można odnaleźć również w strefie prywatnej. Prezentowany apartament posiada aż trzy sypialnie zapewniające intymną atmosferę. Pierwsza znajduje się na parterze, a dwie kolejne – na drugim poziomie, Wszystkie rzeczy osobiste w pokojach mają swoje miejsce dzięki pomysłowym strefom przechowywania. Dodatkowo projekt uwzględnia pojemną zabudowę w korytarzu.

Przytulne wnętrze zyskuje na wyrazistości dzięki dodatkom w stylu industrialnym.

Porta Mare dewelopera Budnex to apartamenty na sprzedaż lub na wynajem kilka kroków do szerokiej plaży. Apartamenty znajdują się w kilku nowych budynkach, w których – oprócz mniejszych metraży – znajdziemy dwupoziomowe apartamenty z dwoma tarasami i niesamowitym widokiem na morze albo – tak jak w tym przypadku – przestronne, rodzinne apartamenty z antresolą. Aktualnie w ramach inwestycji Porta Mare powstaje również nowoczesne zaplecze spa&wellness.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 16.05.2018 r.