TREBORD – Stół jedyny w swoim rodzaju

Pasja do tworzenia rzeczy unikalnych. TREBORD to linia ekskluzywnych mebli drewnianych takich jak: stoły, komody, regały, stoliki kawowe, a także biurka i stoły konferencyjne. Wszystkie wykonywane są ręcznie, na indywidualne zamówienie, wyłącznie z naturalnego drewna. Dzięki temu, każdy stół jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Tak jak rodzina, która przy nim zasiada.

Lite drewno precyzyjnie połączone z konstrukcją z metalu. TREBORD czerpie z tradycji i materiałów bliskich człowiekowi od lat, interpretując je na nowo. Bo detal tworzy całość.

Stoły TREBORD ukształtowała natura. Dzięki temu stanowią one mocny akcent pasujący do każdego wnętrza, wprowadzający ciepły, przytulny klimat. Elegancki salon w klasycznym wydaniu, rodzinna jadalnia, wygodna strefa wypoczynku czy minimalistyczne, nowoczesne biuro. Każde z tych miejsc zyska wyrazisty, ponadczasowy charakter dzięki solidnym meblom o intrygującej formie. Widoczne usłojenie, sęki, organiczne kształty – właśnie to jest w nich najpiękniejsze. Właśnie to, połączone z funkcjonalnością, sprawia, że czujemy się dobrze w otoczeniu mebli z naturalnych materiałów, tylko udoskonalonych przez człowieka.

Stoły TREBORD wykonywane są wyłącznie na indywidualne zamówienie. Każdy jest niepowtarzalny – tak jak drewno, z którego powstają. 

Decydując się na stół na zamówienie mamy wpływ na każdy najdrobniejszy szczegół projektu. Efekt to stół idealnie dopasowany do przestrzeni oraz do stylu życia domowników.

Spośród dostępnych gatunków drewna można wybrać: orzech, dąb, modrzew, jesion, brzozę lub akację. Blat stołu o nieregularnym kształcie, okrągły, a może blat o prostej, minimalistycznej formie? Każdy może sam wybrać ten odpowiedni. To samo dotyczy metalowej konstrukcji, która może przybrać różnorodne kształty, podkreślając indywidualny styl każdej przestrzeni. Zaprojektuj swój wyjątkowy mebel na stronie TREBORD.

Artykuł powstał we współpracy z trebord.com


Zobacz drewniany stół TREBORD na filmie:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 26.09.2019 r.