Osiedle Puszcza Zielonka – Oglądamy nowy szeregowiec przy lesie, tylko 6 km od Poznania

Osiedle Puszcza Zielonka - Miękowo / Poznań

Dziś zabieram Was na wyjątkowo ładnie położone osiedle, tuż przy granicy Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka! Zobaczycie nowy szeregowiec z widokiem na las oraz atrakcje zielonej okolicy… Zapraszam na nowy film!

Kameralna zabudowa, wyjątkowo przestronne domy i mieszkania, garaż i ogród oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasu – to najważniejsze wyróżniki Osiedla Puszcza Zielonka w Miękowie powstającego w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka (gmina Czerwonak).

Osiedle Puszcza Zielonka to miejsce dla osób, które w otoczeniu przyrody czują się najlepiej. Na mieszkańców czekają liczne atrakcje: Plaża Tropikana w sąsiednich Owińskach, stadniny koni, wieża widokowa na Dziewiczej Górze i leśne szlaki rowerowe,na które można wyruszyć wprost z domu.

Plusem tutejszych domów jest nie tylko ładny widok z okien na las. Podoba mi się też wysoki standard wykończenia mieszkań. Mowa na przykład o oknach odstawno – przesuwnych w salonie, ogrzewaniu podłogowym na parterze i w łazience czy roletach okiennych z napędem elektrycznym.

Przyszli mieszkańcy docenią wyjątkowo przestronne pokoje. Na filmie możecie zobaczyć, jak odwiedzam jedno z gotowych mieszkań w zabudowie szeregowej, które zamieszkuje 4-osobowa rodzina z dziećmi.

Ulubionym miejscem rodziny jest otwarta strefa dzienna o powierzchni ponad 40 m2! Przy kuchni znalazła się też spiżarnia.

Kuchnia z wygodnym blatem roboczym sąsiaduje też z jadalnią oraz strefą telewizyjną. Wnętrze jest jasne dzięki dużym oknom odstawno – przesuwnym, które pozwalają lepiej zintegrować mieszkanie z ogrodem, gdzie obok strefy wypoczynkowej rodzina urządziła ogródek warzywny.

Trzy ustawne sypialnie, łazienka z wanną i pomieszczenie gospodarcze tworzą strefę prywatną dla rodziny z dwójką dzieci.

Aktualnie na Osiedlu Puszcza Zielonka w Miękowie są dostępne nowe domy i mieszkania z ogrodami i garażami o powierzchni od 100 do 125 m2. Wszystkie zapewniają dużą prywatność, wysoki standard wykończenia i bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Co równie ważne, codzienny kontakt w przyrodą idzie w parze z wygodą. Po sąsiedzku działają szkoły, żłobki i przedszkola.

Sprawny dojazd do Poznania zapewnia szynobus, którym w niespełna 20 minut dojedziemy do centrum Poznania.

Alternatywnie można wybrać własne auto lub autobus i dwupasmową, niedawno zmodernizowaną ulicę Gdyńską.


Oglądamy mieszkanie na sprzedaż 111 m2 z garażem:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 25.10.2018 r.