Osiedle Przy Dworku / Buk – Kameralne mieszkania od dewelopera Jakon. Budynki B i C już w sprzedaży!

Osiedle Przy Dworku w Buku - JakonOsiedle Przy Dworku to nowa propozycja mieszkań w budynkach wielorodzinnych z wygodnym połączeniem drogowym z Poznaniem. Znany deweloper Jakon tym razem realizuje osiedle w Buku, przy ulicy Św. Rocha 28. Taka lokalizacja z jednej strony zapewnia dostęp do autostrady A2 i drogi wojewódzkiej nr 307, a z drugiej – do miejscowych udogodnień, na czele z popularnym kąpieliskiem w Niepruszewie.

W ramach Osiedla Przy Dworku powstają trzy niskie, 3-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, gdzie łącznie zaplanowano 67 mieszkań o powierzchni od 33 do 70 m2.  Na początku 2019 roku do sprzedaży – oprócz budynku A będącego już w ofercie – dołączyły budynki B i C. Wszystkie budynki realizowane są równocześnie. Aktualnie powstają drugie kondygnacje budynków. Cała inwestycja ma zostać oddana do użytkowania w IV kwartale 2020 roku.

Mieszkanie z dużym ogródkiem albo…

Mieszkania na parterze będą posiadały przynależne ogródki ( o powierzchni od 37 do ponad 200 m2), a lokale na wyższych kondygnacjach – balkony (o powierzchni od około 6 do około 10 m2). Ciekawą opcją jest na przykład mieszkanie na drugim piętrze nr B.17 o powierzchni 62,5 m2 posiadające aż dwa balkony i ekspozycję na trzy strony świata. Z salonu (17,5 m2) będzie można wyjść na pierwszy balkon, skąd będzie rozpościerał się widok na zabytkowy park i plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie posiada także oddzielną kuchnię, łazienkę, pierwszą sypialnię (9 m2) oraz główną sypialnię o powierzchni ponad 12 m2 z wyjściem na drugi balkon. Taki lokal zapewnia jasne, słoneczne wnętrza i spodoba się osobom lubiącym tradycyjny układ mieszkania.

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Na terenie inwestycji zaplanowano parking z miejscami naziemnymi. Natomiast w każdym budynku znajdzie się wózkarnia, co docenią rodziny z dziećmi. Dodatkowym atutem jest osiedlowy plac zabaw i bliskie sąsiedztwo nowoczesnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego z boiskami sportowymi do gry w piłkę i tenisa, ze skateparkiem i dużym gminnym placem zabaw.

Buk to kameralne miasteczko, gdzie – oprócz wspomnianego zaplecza sportowego – znajdziemy niemal wszystkie niezbędne na co dzień udogodnienia. Na miejscu funkcjonuje szkoła, przedszkola i żłobki, a także – kino, restauracje, markety (blisko osiedla Przy Dworku działa m.in. market Dino) i punkty handlowo-usługowe. W okresie letnim przyszli mieszkańcy osiedla docenią sąsiedztwo Jeziora Niepruszewskiego z zagospodarowaną plażą i kąpieliskiem. Dojazd nad jezioro to kwestia kilku minut.

Ceny nowych mieszkań w Buku wynoszą od 4,1 do 5,1 tys. zł/m2 powierzchni w standardzie deweloperskim. W zestawieniu z wygodnym, trwającym 25 minut dojazdem do Poznania (podróż odbywa się zmodernizowaną drogą wojewódzką) w mojej opinii oferta firmy Jakon jest ciekawa i konkurencyjna.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 25.01.2019 r.