Domy Future – Tanie domy w bogatej gminie – Sierosław / gm. Tarnowo Podgórne

Nowe domy bliźniaki od dewelopera Future przy ul. Pokrzywnickiej i Tenisowej - SierosławDeweloper Future tym razem buduje nowe domy dwulokalowe o prostej bryle w Sierosławiu koło Poznania. Lokalizacja osiedla na terenie gminy Tarnowo Podgórne zapewniająca sprawny dojazd do centrum Poznania, to jego główny atut. Natomiast standard wykończenia budynków jest – w mojej opinii – daleki od ideału. Kupiłeś dom od dewelopera Future? Dodaj swoją opinię w komentarzu!

Nowe osiedle mieszkaniowe powstaje przy ulicy Pokrzywnickiej w Sierosławiu, około 10 minut jazdy samochodem od Tarnowa Podgórnego. Na miejscu przyszli mieszkańcy nie mogą niestety korzystać ze szkoły, przedszkola czy zaplecza handlowego po sąsiedzku. Wszystkie te udogodnienia znajdziemy w sąsiednim Lusówku.


ZOBACZ Gotowy dom na Osiedlu Rozalin w Lusówku, w sąsiedztwie Jeziora Lusowskiego (zobacz więcej):


Bliźniaki dewelopera Future o powierzchni 80 m2 każdy posiadają nieduże pokoje i dwuspadowy dach. Salon zajmuje 21 m2. Obok znajduje się kuchnia (10 m2) i łazienka na parterze (6 m2). Drugi poziom obejmuje 3 sypialnie ze skosami o niewielkiej powierzchni wynoszącej od zaledwie 7 do niespełna 12 m2. Na piętrze nie zaplanowano łazienki, co – moim zdaniem – nie jest wygodnym rozwiązaniem. Podobnie jak brak dodatkowej izolacji akustycznej między sąsiednimi lokalami gdzie oddzielenie stanowi zwykła ściana z pustaka ceramicznego. Identyczny, raczej niskobudżetowy projekt  domu deweloper realizuje w Rokietnicy. To osiedle również odwiedziliśmy.

Deweloper próbuje zachęcić do zakupu nowego mieszkania, oferując niską cenę – 249 tys. zł za lokal. Pytanie, czy warto inwestować w takie mieszkanie?


POLECAM: Nowe domy w Lusowie, blisko jeziora:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 14.11.2018 r.