Osiedle Kameralne / Walerowicz – Domy z garażami w stylu śródziemnomorskim – Poznań / Szczepankowo

Domy firmy Walerowicz Poznan Szczepankowo - Osiedle KameralneOsiedle Kameralne w Poznaniu to nowe domy jednorodzinne z garażami od dewelopera Walerowicz Investment. Moją uwagę przykuł projekt domów nawiązujący do klimatu willi śródziemnomorskich oraz położenie budynków względem siebie. Domy “łączą się” garażami, zapewniając mieszkańcom większą prywatność niż domy w zabudowie bliźniaczej. Zobacz zdjęcia domów na sprzedaż i czytaj opinie o deweloperze Walerowicz!

Osiedle składa się z dwóch etapów. Pierwszy znajduje się przy ul. Glebowej w dzielnicy Poznań / Szczepankowo i obejmuje około 30 domów na sprzedaż. Drugi etap Osiedla Kameralnego znajduje się w Poznaniu przy ulicy Gospodarskiej i obejmuje niemal 40 domów jednorodzinnych.


POLECAM: Nowe domy z rekuperacją i garażem:


Lokalizacja 10 – 20 minut drogi od Ronda Rataje

Położenie domów firmy Walerowicz przy ul. Glebowej oraz Gospodarskiej zapewnia sprawny dojazd do poznańskiego Ronda Rataje, jak również – do wjazdu na autostradę A-2. W spokojnej okolicy zdominowanej przez zabudowę jednorodzinną znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy oraz restauracje. Co ważne, ta część Poznania pozbawiona jest kłopotliwych korków ulicznych, z reguły ruch odbywa się sprawnie. Funkcjonuje tu również komunikacja autobusowa.

Domy na sprzedaż od dewelopera Walerowicz – Metraż

W ramach Osiedla Kameralnego powstają dwukondygnacyjne domy z ogrodami i garażami w kilku wariantach do wyboru. Wszystkie cechuje podobna stylistyka nawiązująca do klimatu willi śródziemnomorskich. Projekty dostępnych domów o nazwie Szafir, Szmaragd, Opal oraz Opal bis mają od 4 do 6 pokoi i zajmują od 108 do około 150 m2 Wybrane domy posiadają dodatkową powierzchnię magazynową nad garażem. Dużym atutem domów jest brak skosów na piętrze. Przynależny zamykany garaż, kompletne zagospodarowanie terenu wokół domów i podwójne ściany między sąsiadami pozytywnie wpływają na jakość życia mieszkańców. Podobnie jak dostęp do wszystkich mediów. Z drugiej jednak strony, część klientów dewelopera Walerowicz kupujących mieszkania na drugim osiedlu tej firmy w Skórzewie – narzeka na spore opóźnienia w przekazywaniu lokali do użytkowania. Informacje te przekazali nam sami zainteresowani. Ty też kupiłeś dom od dewelopera Walerowicz? Podziel się opinią!

Osiedle Kameralne – Ceny domów w Poznaniu

Aktualnie ceny dostępnych domów na Szczepankowie oraz w dzielnicy Poznań – Spławie wynoszą od 498 do 708 tys. zł.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 30.11.2018 r.