Kuchnia to miejsce spotkań – ernestrust

Kuchnia to miejsce spotkań – ernestrustKuchnia to serce domu. To miejsce wspólne. Miejsce spotkań z najbliższymi. Najciekawsze rozmowy odbywają się przecież w kuchni… Dlatego nowoczesne meble kuchenne sprzyjają odprężeniu, budują nastrój przytulnej domowej przystani. Zobacz innowacyjne projekty kuchni ernestrust!

Kuchnia to naturalne przedłużenie salonu. Dlatego główną rolę w najnowszych kolekcjach ernestrust odgrywa wyspa kuchenna. Sprzyjająca spotkaniom wyspa pojawia się tu w otoczeniu materiałów podkreślających indywidualny charakter każdego wnętrza.

Romantyczne pastele czy opalizujący metal? Nieważne który wariant wybierzesz – przestrzeń współczesnej kuchni idealnie przenika się ze strefą wypoczynku.

Dla miłośników klasycznej bieli i ponadczasowych materiałów – kuchnia z wyspą oraz granitowym wykończeniem, którą możecie zobaczyć również na naszym filmie.

Modne kolory i faktury, szlachetne materiały i dopracowane detale tworzą indywidualny styl mebli kuchennych ernestrust.

We wnętrzu liczy się detal, ale i spójność. Dlatego ernestrust – oprócz zabudowy kuchennej najwyższej jakości – wykonuje również oprawy świetlne, stoły, niespotykane kształty szafek, jak również nietypowe meble (na przykład do jadalni, gabinetu lub pokoju) spójne z zestawem kuchennym, dopasowane do indywidualnych potrzeb.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 14.11.2019 r.