Oglądamy mikro kawalerkę 24 m2 oraz mieszkanie 47 m2 z dużym tarasem – Osiedle Chełmońskiego / Mosina

Osiedle Chełmońskiego w MosinieOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMW ciepłe dni taras to kolejny pokój na świeżym powietrzu. Zwłaszcza jeśli zajmuje powierzchnię aż 30 m2! Na nowym filmie zobaczysz dwa mieszkania, które powstały w Mosinie pod Poznaniem, w ramach II etapu Osiedla Chełmońskiego, kilka minut drogi od Wielkopolskiego Parku Narodowego!

II etap Osiedla Chełmońskiego w Mosinie obejmuje dobrze doświetlone kawalerki z balkonami oraz mieszkania dwu- i trzypokojowe. Wybrane lokale posiadają zarówno balkon, jak i obszerny taras, gdzie można odpocząć wśród zieleni. Pierwsze mieszkania zostały już oddane do użytkowania. Zobaczcie dwa z nich na filmie zrealizowanym w nowym budynku przy skrzyżowaniu ulic J. Chełmońskiego i A. Gierymskiego w Mosinie, 20 km od centrum Poznania.

Osiedle Chełmońskiego w Mosinie docelowo obejmie cztery niskie budynki wielorodzinne, z których pierwszy jest już zamieszkany. Jednocześnie trwa budowa kolejnych. Inwestorem osiedla jest rodzinna firma z ponad 30-letnią tradycją, deweloper PB LECHBUD.


Udogodnienia dla mieszkańców ważne na co dzień: Hala garażowa w przyziemiu z zamykanymi garażami, oraz strefa usług na parterze.

W nowym odcinku oglądamy dwa przykładowe mieszkania dostępne w nowym etapie inwestycji. Pierwsze to mikro kawalerka o powierzchni 24 m2. W tym przypadku jasny salon z aneksem kuchennym zajmuje powierzchnię 20 m2. Obok zaplanowano łazienkę z miejscem na wannę. Przedłużeniem mieszkania jest balkon o powierzchni 6 m2.

Kawalerka to pewna inwestycja w mieszkanie na wynajem. Przestrzeń, choć niewielka, spełnia wszystkie podstawowe funkcje.

To zasługa czytelnego podziału na strefy – wypoczynku oraz kuchenną, którą zaplanowano na uboczu. Wyraźny podział na strefy umożliwia też maksymalne wykorzystanie przestrzeni, gdzie zmieścimy zarówno wygodną sofę, aneks kuchenny, niewielką jadalnię, jak i pojemną szafę w zabudowie. Dodatkowe miejsce wypoczynku znajdziemy na balkonie.

Obok kawalerek, w nowym budynku powstają również większe mieszkania dedykowane rodzinom z dziećmi, które komplet udogodnień – w tym tereny zielone, sklepy, szkoły i punkty usługowe – chcą mieć w zasięgu krótkiego spaceru od domu.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni i jej otwarcie na otoczenie zapewnia 3-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz narożnym balkonem

Na niespełna 50 m2 udało się wygospodarować miejsce na: dwie sypialnie, wygodną łazienkę z wanną oraz wielofunkcyjną strefę dzienną. Duże okna dobrze doświetlają salon (20 m2), optycznie go powiększając. Ponad 10-metrowy balkon to kolejne miejsce wypoczynku. Ale to przestronny taras 32 m2, na który wychodzimy z obydwu sypialni nadaje nowy wymiar całemu wnętrzu. Sprawia, że jest wyjątkowe i sprzyja dobremu samopoczuciu mieszkańców.

Latem ponad 30 m2 dodatkowego miejsca tworzy drugi salon na świeżym powietrzu, który możemy zapełnić zielenią.

Malownicze widoki i prawdziwa przyroda to coś, co wszyscy mieszkańcy Osiedla Chełmońskiego znajdą w bliskim sąsiedztwie. Wycieczkę leśnym szlakiem, kilometry ścieżek rowerowych i wypoczynek na piaszczystej plaży “Przystanek Glinianki” zapewnia pobliski Wielkopolski Park Narodowy.

Szczegóły oferty znajdziesz na stronie osiedla.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 24.06.2020 r.