Oglądamy dom bliźniak 138 m2 z garażem – rusza IV etap osiedla Nowe Złotniki / Suchy Las

Oglądamy nowy dom bliźniak 138 m2 z garażem - Osiedle Nowe Złotniki / Suchy LasOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMNiemal 140-metrowy dom z garażem to przykład dobrze przemyślanego wnętrza o ponadczasowym charakterze. Znajdziemy tu kilka rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień. Wyjątkowo duża – ponad 20-metrowa sypialnia, dwie w pełni funkcjonalne łazienki czy schody wydzielone z części salonu to tylko niektóre z nich. Aktualnie na osiedlu Nowe Złotniki powstają domy z IV etapu. Sprawdź, jak można tu mieszkać!

Dom na Osiedlu Nowe Złotniki powstał z myślą o rodzinie, dla której najcenniejsze są wspólne chwile.

Przestrzeń wypoczynku tworzy jasny open space. Obok znajduje się Pierwsza łazienka. Przy drzwiach wejściowych zaplanowano wygodną strefę przechowywania. Bezpośrednie przejście z garażu do części mieszkalnej pozwala sprawnie przenieść zakupy z samochodu wprost do kuchni.

Strefa dzienna to 35 m2 otwartej przestrzeni. Zaletą takiego układu jest możliwość posiadania kilku stref wypoczynku.

Mowa na przykład o miejscu do czytania książek, relaksu na sofie, a także wspólnych posiłków. Jadalnię można częściowo wydzielić za pomocą wyspy lub postawić na okazały stół. W każdej z tych opcji, kuchnia widoczna z salonu staje się ozdobą domu. W aneksie zaplanowano też dodatkowe okno, zapewniając mieszkańcom dostęp do jeszcze większej ilości słońca.

Latem życie rodzinne przenosi się do ogrodu.

Jego powierzchnia wynosząca 250 m2 pozwala na błogi wypoczynek na tarasie lub organizację przyjęcia na świeżym powietrzu. Jeśli marzycie o strefie zabaw dla dzieci w ogrodzie, to znajdziecie się tu miejsce również i na to.

Klatka schodowa została całkowicie wydzielona z pokoju dziennego, ułatwiając aranżację obydwu przestrzeni. Natomiast przestrzeń prywatną tworzy łazienka z oknem oraz 3 obszerne pokoje o powierzchni 12, 18 i ponad 20 m2.

Główną sypialnię z garderobą można urządzić na wiele sposobów. Jedno jest pewne – znajdziemy tu zarówno miejsce na duże łóżko, jak i pojemne szafy, które pomieszczą i jednocześnie ukryją wszystko co potrzebne na co dzień. Wyjątkowy klimat tworzą wysokie okna do podłogi. Sypialnia posiada dwa duże okna, więc można ją podzielić na mniejsze pokoje, albo – wydzielić z niej garderobę. Kolejne pomieszczenie to materiał na oryginalny pokój ucznia z miejscem do nauki, zabawy i przechowywania. Ciekawym zabiegiem jest doświetlenie pokoju przy pomocy świetlika.

Łazienka to miejsce relaksu po całym dniu. Możliwość posiadania zarówno wanny, jak i prysznica doceni każdy z domowników.

Inwestor – firma Duda Development – chciał stworzyć dom na miarę potrzeb współczesnej rodziny. Dlatego osiedle łączy bliskość zieleni z minimalnym oddaleniem od miasta, tak by każdy z mieszkańców mógł prowadzić życie we własnym rytmie. Szybki dojazd do Poznania to nie tylko rozwinięta sieć połączeń drogowych i autobusowych. Od 2020 roku ze Złotnik do stacji Poznań Główny dojedziemy także szynobusem. Natomiast po sąsiedzku można zrobić szybkie zakupy. Sporo czasu zyskamy również dzięki łatwo dostępnej bazie edukacyjnej i sportowo-rekreacyjnej w pobliskim Suchym Lesie.

Aktualnie na osiedlu Nowe Złotniki powstają domy z IV etapu. Szczegóły dotyczące postępów prac możecie sprawdzić na stronie inwestycji. 

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU: DUDA DEVELOPMENT PODCZAS EPIDEMII KORONAWIRUSA


Starannie opracowaliśmy rozwiązania i procedury, które umożliwią całkowicie bezpieczne – dla klientów i dla naszego zespołu – przejście procesu zakupu domu lub mieszkania, na każdym etapie.

Oto, czego można się w najbliższym czasie spodziewać, kupując lub rezerwując u nas dom, mieszkanie albo lokal użytkowy:
– spotkania z naszymi konsultantkami odbywają się online i telefonicznie;
– wszystkie dokumenty rezerwacyjne dostarczamy Ci zdalnie;
– na oglądanie tych lokali, w których możliwe są już oględziny, umawiamy Cię indywidualnie, z odstępem wystarczającym na dokładne wywietrzenie pomieszczenia i zdezynfekowanie klamek oraz innych elementów;
– klucz odbierzesz bezkontaktowo albo czekać będzie na Ciebie już otwarty lokal;
– podczas oględzin zdalnie towarzyszyć będą Ci nasi specjaliści i specjalistki;
– spotkanie z notariuszem odbędzie się w minimalnym składzie, bez czekania w poczekalni;
– na życzenie na każdym etapie dostarczymy Ci środki ochronne: rękawiczki, maseczkę, żel antybakteryjny.Wszystkie nasze działy oraz biura sprzedaży pracują w trybie home office aż do odwołania. Można się z nimi kontaktować w normalnych godzinach pracy: chętnie pomogą w każdej sprawie.

Bądź bezpieczny i #zachowaj_dystans, ale nie rezygnuj ze swoich planów!

Już dziś umów się na zdalne spotkanie z naszymi biurami sprzedaży w Poznaniu i Łodzi. Zadzwoń:

Poznań: +48 605 25 88 88
Łódź: +48 605 505 995

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 11.03.2020 r.