Oglądamy dom bliźniak 138 m2 z garażem – IV etap Osiedla Nowe Złotniki / Suchy Las

Oglądamy nowy dom bliźniak 138 m2 z garażem - Osiedle Nowe Złotniki / Suchy LasOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMNiemal 140-metrowy dom z garażem to przykład dobrze przemyślanego wnętrza o ponadczasowym charakterze. Znajdziemy tu kilka rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień. Wyjątkowo duża – ponad 20-metrowa sypialnia, dwie w pełni funkcjonalne łazienki czy schody wydzielone z części salonu to tylko niektóre z nich. Aktualnie na osiedlu Nowe Złotniki jest dostępny ostatni już dom z IV etapu o powierzchni zbliżonej do tej prezentowanej na filmie, wynoszącej dokładnie 133 m2. Sprawdź, jak można tu mieszkać!

Dom na Osiedlu Nowe Złotniki powstał z myślą o rodzinie, dla której najcenniejsze są wspólne chwile.

Przestrzeń wypoczynku tworzy jasny open space. Obok znajduje się Pierwsza łazienka. Przy drzwiach wejściowych zaplanowano wygodną strefę przechowywania. Bezpośrednie przejście z garażu do części mieszkalnej pozwala sprawnie przenieść zakupy z samochodu wprost do kuchni.

Strefa dzienna to 35 m2 otwartej przestrzeni. Zaletą takiego układu jest możliwość posiadania kilku stref wypoczynku.

Mowa na przykład o miejscu do czytania książek, relaksu na sofie, a także wspólnych posiłków. Jadalnię można częściowo wydzielić za pomocą wyspy lub postawić na okazały stół. W każdej z tych opcji, kuchnia widoczna z salonu staje się ozdobą domu. W aneksie zaplanowano też dodatkowe okno, zapewniając mieszkańcom dostęp do jeszcze większej ilości słońca.

Latem życie rodzinne przenosi się do ogrodu.

Jego powierzchnia wynosząca – w tym przypadku – 250 m2 pozwala na błogi wypoczynek na tarasie lub organizację przyjęcia na świeżym powietrzu. Jeśli marzycie o strefie zabaw dla dzieci w ogrodzie, to znajdziecie się tu miejsce również i na to.

Klatka schodowa została całkowicie wydzielona z pokoju dziennego, ułatwiając aranżację obydwu przestrzeni. Natomiast przestrzeń prywatną tworzy łazienka z oknem oraz 3 obszerne pokoje o powierzchni 12, 18 i ponad 20 m2.

Główną sypialnię z garderobą można urządzić na wiele sposobów. Jedno jest pewne – znajdziemy tu zarówno miejsce na duże łóżko, jak i pojemne szafy, które pomieszczą i jednocześnie ukryją wszystko co potrzebne na co dzień. Wyjątkowy klimat tworzą wysokie okna do podłogi. Sypialnia posiada dwa duże okna, więc można ją podzielić na mniejsze pokoje, albo – wydzielić z niej garderobę. Kolejne pomieszczenie to materiał na oryginalny pokój ucznia z miejscem do nauki, zabawy i przechowywania. Ciekawym zabiegiem jest doświetlenie pokoju przy pomocy świetlika.

Łazienka to miejsce relaksu po całym dniu. Możliwość posiadania zarówno wanny, jak i prysznica doceni każdy z domowników.

Inwestor – firma Duda Development – chciał stworzyć dom na miarę potrzeb współczesnej rodziny. Dlatego osiedle łączy bliskość zieleni z minimalnym oddaleniem od miasta, tak by każdy z mieszkańców mógł prowadzić życie we własnym rytmie. Szybki dojazd do Poznania to nie tylko rozwinięta sieć połączeń drogowych i autobusowych. Od 2020 roku ze Złotnik do stacji Poznań Główny można dojechać także szynobusem. Natomiast po sąsiedzku można zrobić szybkie zakupy. Sporo czasu zyskamy również dzięki łatwo dostępnej bazie edukacyjnej i sportowo-rekreacyjnej w pobliskim Suchym Lesie.

Aktualnie na osiedlu Nowe Złotniki sprzedane zostały już niemal wszystkie szeregowce i bliźniaki z IV etapu. Szczegóły dotyczące postępów prac możecie sprawdzić na stronie inwestycji. 

Ile kosztuje ostatni dostępny dom koło Suchego Lasu od Duda Development? Cena nowego segmentu z garażem na Osiedlu Nowe Złotniki wynosi 679 tys. zł za lokal liczący 133,8 m2.


Zobacz postępy w realizacji osiedla i zdjęcia:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.04.2021 r.