NOWE ZDJĘCIA Z BUDOWY: Dom parterowy 77 m2 na sprzedaż w środku lasu – Jasionna / Puszcza Notecka

Dom parterowy 77m2 - bliźniak - na sprzedaż, Jasionna / WronkiDom w otoczeniu lasów sosnowych zaskakuje przestrzenią pełną naturalnego światła. By zapewnić wygodę trzyosobowej rodzinie, na 77 m2 parteru znalazły się wszystkie potrzebne funkcje. W projekcie zadbano także o dużo miejsca na przechowywanie. Wyraźny podział na część dzienną i nocną oraz częściowo zadrzewiony ogród dają mieszkańcom poczucie prywatności. Jedno jest pewne – leśny azyl w Puszczy Noteckiej pozwala złapać dystans do codzienności! Zobacz całość na FILMIE!

Docelowo w Jasionnej powstanie 5 kameralnych domów w zabudowie bliźniaczej. Pierwsze są już zamieszkane. Jednocześnie trwa budowa kolejnych. Każda rodzina będzie mogła korzystać z dużego ogrodu – powierzchnia przynależnej działki wynosi około 600 m2.

Puszcza Notecka: tutaj dzieci, bawiąc się na dworze, mają pełne poczucie swobody. Dorośli też mogą łatwo naładować baterie. Leśne trasy pieszo-rowerowe przebiegają tuż przy domu.

Wypoczynkowi sprzyja też przemyślany układ domu z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną, które znalazły się w przeciwległych częściach domu. Oddziela je korytarz, łazienka oraz pomieszczenie techniczne, które zaplanowano w centralnym miejscu.

Na 77 m2 parteru znajdziemy zaskakująco dużo miejsca, w tym otwartą strefę dzienną z ekspozycją na dwie strony świata.


3-pokojowy dom parterowy – Układ pomieszczeń:

  • Przy wejściu zaplanowano garderobę. Następnie korytarz oraz 34-metrowy salon z aneksem kuchennym. Trzyszybowe okna do podłogi zaplanowano zarówno w części wypoczynkowej, jak również w jadalni, więc w każdej chwili możemy podziwiać częściowo zadrzewiony ogród.
  • Strefę prywatną tworzą dwie sypialnie o powierzchni 10 i 12 m2, oraz 4 -metrowa łazienka z oknem.
  • W projekcie wygospodarowano też miejsce na oddzielne pomieszczenie techniczne, które pomieści piec gazowy, jak również pralkę, akcesoria do sprzątania i dodatkową toaletę. Takie rozwiązanie pomaga w zachowaniu porządku w domu i czytelnego podziału funkcji w mieszkaniu.

Dom w leśnej osadzie posiada własne ujęcie wody. Studnia głębinowa to czysta woda i niższe rachunki co miesiąc.

Woda przeszła dokładne badanie sanitarne, dokumentujące jej właściwości. Okazało się, że jest nie tylko krystalicznie czysta, ale również zapewnia wysokie walory smakowe. Aspekt praktyczny? Kawa nigdy nie smakowała tak dobrze! Woda z własnego ujęcia pomaga też ograniczyć rachunki, zwłaszcza w sezonie letnim, gdy trzeba podlewać ogród. Warto też wspomnieć, że w strefie mieszkalnej nie trzeba szukać miejsca na hydrofor, który schowano w zamykanej części gospodarczej.

Wygoda na co dzień to również zasługa bezobsługowego kotła gazowego oraz ogrzewania podłogowego, które zamontowano na całej powierzchni parteru z wyłączeniem sypialni.

Niemal 80-metrowy parter pozwala wygodnie mieszkać trzyosobowej rodzinie. Dodatkowe miejsce na składowanie rzeczy znajdziemy na poddaszu o powierzchni 20 m2.

Choć domy powstają z dala od dużych ośrodków miejskich, mieszkańcom niczego nie brakuje. Zaledwie 5 minut jazdy samochodem wystarczy, by znaleźć się w sąsiednich Wronkach, z potrzebnym zapleczem edukacyjnym, handlowym i usługowym. Pracę też można znaleźć po sąsiedzku, między innymi w jednym z prężnie działających zakładów – Amica oraz Samsung. Natomiast dojazd pociągiem do centrum Poznania już wkrótce ulegnie skróceniu dzięki aktualnie realizowanej modernizacji linii kolejowej.

Ceny nowych domów na sprzedaż w Jasionnej, razem z przynależną działką i widocznym na filmie wyposażeniem, wynoszą aktualnie 4,1 tys. zł /m2, czyli 319 tys. zł w przeliczeniu na wybrany lokal. Sprzedaż domów prowadzi deweloper, nr tel. 501 573 039.


Zobacz foto-relację z budowy drugiego domu w Jasionnej – wrzesień 2020 r.

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 27.09.2020 r.