Oglądamy dom bliźniak 160 m2 – 4 sypialnie i garaż! – osiedle Morasko Park / Poznań

Osiedle Morasko Park - PoznańOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMTo jedno z niewielu miejsc w Poznaniu zapewniających takie widoki. Morasko Park to kameralna inwestycja na północnym krańcu miasta, w sąsiedztwie rezerwatu Meteoryt Morasko. Z przydomowego tarasu roztacza się panorama na malowniczo pofałdowane tereny. W oddali można dostrzec Górę Moraską. Zieleń wchodzi też do domu. Dostępne działki są częściowo zadrzewione i mają nawet ponad 600 m2. Zobaczcie jeden z dostępnych domów na filmie! Zaprojektowany z myślą o rodzinie, skrywa elementy ułatwiające codzienny kontakt z otaczającą przyrodą.

Dom wyróżnia duża przestrzeń i światło.
Niemal 160 m2 to materiał na aranżację w nowoczesnym wydaniu.

Inwestycję przy ulicy Morasko w Poznaniu tworzą łącznie 24 domy bliźniaki. Pierwsze rodziny już mieszkają na osiedlu. Budowa drugiego etapu zakończyła się latem 2020 roku. Inwestorem osiedla jest Duda Development, deweloper znany z budowy osiedla Nowe Złotniki koło Suchego Lasu oraz nowoczesnej kamienicy Fyrtel Wilda na poznańskiej Wildzie.

Efektowne okno w salonie integruje ogród z wnętrzem, optycznie czyniąc je większym.

By każdy z domowników mógł podziwiać widoki, oprócz dużego przeszklenia w salonie i ponad 20-metrowego tarasu, zaplanowano okna do podłogi we wszystkich pokojach – również w sypialniach – oraz loggię na piętrze. Dzięki takim dodatkowym elementom dom otwiera się na otoczenie.

II etap osiedla Morasko Park jest gotowy!

Razem z garażem dom zajmuje dokładnie 159 m2, z czego strefa dzienna to aż 43 m2 otwartej przestrzeni. Wygodę w kuchni zapewni w pełni funkcjonalna wyspa lub półwysep, na który zaplanowano miejsce w projekcie. O doświetlenie kuchni i jadalni naturalnym światłem zadbają dodatkowe okna. Na parterze zaplanowano też pierwszą łazienkę, w której można zainstalować prysznic, oraz wiatrołap z miejscem na szafę i oddzielne pomieszczenie techniczne. Wydzielenie zaplecza gospodarczego sprawia, że kocioł gazowy czy pralka, ale również narzędzia czy sprzęt sportowy nie zajmują miejsca w mieszkaniu. Praktycznym rozwiązaniem jest również możliwość bezpośredniego przejścia z garażu do części mieszkalnej.

Duży ogród z widokiem na drzewa i ponad 20-metrowy taras. W projekcie udało się wykorzystać potencjał miejsca.

Dom zaprojektowano z myślą o dużej rodzinie. Dlatego na drugim poziomie znajdziemy kolejną łazienkę z miejscem na wannę oraz aż cztery przestronne sypialnie. Ich metraż wynosi od niemal 15 aż do 18 m2.

Dom ma aż cztery przestronne sypialnie i dwie łazienki, w tym jedną z miejscem na wannę.

O tym, jak zagospodarować strefę prywatną właściciele mogą zdecydować samodzielnie. Mogą pozostawić obecny układ z czterema sypialniami lub usunąć ścianki działowe między dwoma pokojami. Jednak już w obecnym kształcie główna sypialnia zajmuje niemal 20 m2. Na takim metrażu z łatwością zmieścimy podwójne łóżko, pojemną garderobę, a nawet miejsce do pracy zdalnej.

Chwilę oddechu można złapać dzięki loggi, skąd widać okolice Góry Moraskiej.

Natomiast 7-metrowa łazienka z oknem to materiał na funkcjonalną, rodzinną przestrzeń. W projekcie uwzględniono miejsce między innymi na podwójne umywalki oraz wannę.


Podwyższony standard domów na osiedlu Morasko Park obejmuje:

  • Ogrzewanie podłogowe na parterze
  • Instalację pod kominek
  • Drzwi antywłamaniowe
  • Zewnętrzne rolety okienne
  • Schody żelbetowe
  • Bramę garażową
  • Taras o powierzchni ponad 20 m2

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w Biurze Sprzedaży pod numerem telefonu:
+48 605 258 888 lub +48 61 646 84 44 oraz na stronie moraskopark.pl

Ceny nowych domów na osiedlu Morasko Park wynoszą w tej chwili 820 tys. zł za niemal 160 m2 powierzchni segmentu plus duży ogród. Biorąc pod uwagę lokalizację, kameralny klimat miejsca, oraz znaczną powierzchnię działek i samych bliźniaków, uważam ofertę za godną uwagi, zwłaszcza że w pobliżu znajdziemy nowoczesną szkołę i przedszkola, tak ważne dla rodzin zamieszkujących osiedle.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 23.10.2020 r.