[ZDJĘCIA Z BUDOWY] Mieszkaj w stylu slow! – Osiedle Pogodna i Stolarska / LINEA Murowana Goślina

Osiedle Pogodna / Stolarska - Murowana Goślina. Nowe mieszkania i domy na sprzedaż, deweloper LINEAOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMRelaks we własnym ogrodzie lub wycieczka rowerowa po Puszczy Zielonce. To przykłady prostych przyjemności, które mają duże znaczenie. Na stałe wpisały się w życie mieszkańców nowych osiedli – Pogodna oraz Stolarska w Murowanej Goślinie, które systematycznie wzbogacają się o kolejne mieszkania. Deweloper LINEA wprowadza na osiedlach nowe udogodnienia takie jak pompa ciepła i panele fotowoltaiczne, które pomogą skutecznie obniżyć rachunki za media nawet do 40%. Sprawdź dostępne metraże i zobacz zdjęcia z budowy!

Mieszkania z ogrodami lub tarasami dobrze znane mieszkańcom podpoznańskiej Dąbrówki teraz są dostępne również w Murowanej Goślinie. Przy ulicy Pogodnej oraz Stolarskiej deweloper LINEA realizuje kameralne budynki wielorodzinne VILLA oraz – to nowość – także budynki QUATTRO. W tych ostatnich znajdziemy 1-, 2- oraz 3-pokojowe mieszkania „na przestrzał” z dużymi balkonami, a na parterze – z ogródkami. Z kolei dwupoziomowe mieszkania z ogrodami są dostępne w nowych budynkach w zabudowie szeregowej typu OPTI. W każdej opcji mieszkańcy nowo powstających budynków, oprócz własnego ogródka lub dużego balkonu, zyskają przede wszystkim mieszkanie ekonomiczne, czyli tanie w utrzymaniu.

W parze z cichą lokalizacją osiedla blisko terenów zielonych idą duże oszczędności na kosztach eksploatacyjnych mieszkania.

Deweloper w standardzie wyposaża nowe budynki w wydajne pompy ciepła oraz panele fotowoltaiczne. Szczegóły znajdziesz w biurze sprzedaży: pod numerem tel. 61 890 12 12 lub drogą mailową: linea@dabrowka.com.pl.

Chcesz zobaczyć mieszkania osobiście? Zapraszamy na dzień otwarty w Murowanej Goślinie na osiedlu Pogodna oraz Stolarska w dniu 20 sierpnia w godzinach 10-15:00.
Adres:
Murowana Goślina, ul. Przedświt 3/15.

WIZYTA NA BUDOWIE: Zobacz zdjęcia osiedli w Murowanej Goślinie! / maj 2021


NOWOŚĆ! OPTI – dwupoziomowe mieszkania 70 lub 83 m2 w zabudowie szeregowej z ogrodami

W budynku OPTI do wyboru są 3- lub 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkania z własnymi ogródkami. Układ mieszkania zakłada optymalnie wykorzystaną przestrzeń dla rodziny. W mieszkaniu typu OPTI udało się zaprojektować oddzielną toaletę oraz salon z aneksem kuchennym na parterze, a na piętrze łazienkę oraz – do wyboru – 2 lub 3 sypialnie. Z jednego wspólnego wejścia do budynku korzystają tu jedynie cztery rodziny, co korzystnie wpływa na poczucie prywatności. Ceny mieszkań dla tego typu zabudowy wynoszą od 412 tys. zł.


VILLA – budynki wielorodzinne z mieszkaniami od 25 do 71 m2 

W każdym budynku typu VILLA znajdziemy jedynie po 5 mieszkań na każdym poziomie, czyli łącznie 15 mieszkań. Na plus zaliczam duże, nawet ponad dwustumetrowe ogrody przynależne do mieszkań parterowych oraz osłonięte tarasy na wyższych kondygnacjach.

Znakiem rozpoznawczym inwestycji jest kompleksowe wyposażenie, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, oraz jednolita stylistyka i dbałość o prywatność mieszkańców.

VILLA to także układ pomieszczeń przemyślany pod kątem potrzeb rodzin z dziećmi. Chodzi o pomysłowe rozwiązania, takie jak wnęki zwiększające pojemność kuchni, dużą garderobę w korytarzu, czy możliwość wyjścia na taras zarówno z salonu, jak i sypialni. Szczegółowo omawiam je na filmach. Wybór metraży też jest spory – wynosi od 25 do niemal 70 m2.

Pierwsze budynki wielorodzinne VILLA są już zamieszkane. Kolejne będą gotowe latem 2022 r.

NOWOŚĆ! QUATTRO – Mieszkania od 27 do 55 m2

Trzykondygnacyjne budynki typu QUATTRO są wyposażone w wiatę rowerową oraz wózkarnię przy wejściu. Mieszkania parterowe – podobnie jak w przypadku pozostałych budynków – posiadają własne ogródki, natomiast te zlokalizowane na wyższych kondygnacjach – przestronne balkony. Z jednego wejścia do budynku korzysta 9 lub 12 rodzin, które mogą wybierać spośród mieszkań 1-, 2- lub 3-pokojowych. Co ważne, są one dobrze doświetlone naturalnym światłem ( często poszukiwany układ na przestrzał), oraz są wyposażone w ekologiczne rozwiązania – pompę ciepła i panele fotowoltaiczne. Posiadają również dostęp do gotowej, kompleksowej infrastruktury osiedlowej, w tym do wygodnego parkingu. Ceny tych lokali zaczynają się obecnie od 266 tys. zł.

Zobacz, jak pomysłowo urządzić nieduże mieszkanie!


Gotowy jest natomiast pierwszy budynek typu LOGO. To ciekawa propozycja dla osób szukających nowego mieszkania w bardzo konkurencyjnej cenie. Metraże zaczynają się tu już od 27,4 m2, przez mieszkania dwupokojowe o powierzchni sięgającej niemal 38 m2, aż po mieszkania powyżej 40 m2. Nieduży metraż optycznie zyskuje na przestronności dzięki dużym oknom do podłogi i zieleni za oknem. Przedłużeniem lokali znajdujących się na parterze jest ogródek, którego powierzchnia dochodzi do 157 m2.


Zobacz przykładową aranżację szeregowca typu FORMA na filmie:


Kameralna zabudowa i zielona okolica 4 km od Puszczy Zielonka pozwolą złapać oddech.

Murowana Goślina należy do organizacji Cittaslow zrzeszającej miasteczka promujące życie w stylu slow oraz dbałość o środowisko, lokalne produkty oraz ułatwienia w transporcie publicznym. Przykładem tych ostatnich jest możliwość dojazdu do centrum Poznania nowoczesnym szynobusem.

Slow life to styl życia, w którym podkreśla się rolę uważności, umiaru i czerpania radości z  drobiazgów. Warto zatrzymać się na chwile, by dostrzec piękny świat dokoła!


Arboretum Leśne w Zielonce to jedno z wielu miejsc w okolicy wartych odwiedzenia.


Dystans do codzienności pomaga złapać kontakt z naturą, która żyje przecież własnym rytmem. Nie ważne, czy sami wyhodujemy pomidory czy będziemy podziwiać zieleń podczas spaceru nordic walking. Ważne, by w grafiku znaleźć czas na… chwilę bez zegarka właśnie na takie małe przyjemności. Mieszkając na osiedlu Pogodna, ułatwi nam to duży, przydomowy ogródek lub taras pełen zieleni.

Duże ogrody – nawet ponad 200 m2 należą do mieszkań parterowych. W mieszkaniach na wyższych kondygnacjach można korzystać z tarasu dostępnego z każdego pokoju.

Podróż do szkoły lub pracy też może być przyjemna. Rower czy samochód zostawimy na parkingu przy stacji. Następnie 30 minut jazdy szynobusem możemy wykorzystać na przykład na czytanie książki.

Z Murowanej Gośliny do centrum Poznania wygodnie dojedziemy szynobusem w zaledwie 30 minut.

Docelowo w Murowanej Goślinie zaplanowano budowę ponad 260 mieszkań. Co istotne, wraz z rozbudową osiedla, deweloper Linea zapewnia mieszkańcom całą potrzebną infrastrukturę, w tym – drogi, chodniki, odpowiednią liczbę miejsc parkingowych, oświetlenie i duże place zabaw.

Informacje na temat aktualnych cen dostępnych mieszkań znajdziecie na stronie inwestycji.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 24.02.2022 r.