[NOWE ZDJĘCIA] Funkcjonalny projekt w przyjaznej okolicy, czyli nowe domy 93 m2 na sprzedaż – Osiedle Widokowe / Bogdanowo (gm. Oborniki)

Nowe domy na sprzedaż - Bogdanowo / ObornikiDotychczas Osiedle Widokowe w Bogdanowie rozwijano w oparciu o kompleksowo wyposażone budynki wielorodzinne. W ramach nowej odsłony projektu, inwestycja wzbogaci się o nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. To ukłon w stronę rodzin, dla których prywatny ogród, bliskość prawdziwej natury i zaciszna okolica mają kluczowe znaczenie. Jeśli dodamy do tego konkurencyjną cenę domów, oraz szybkie połączenie drogowe i kolejowe z centrum Poznania, zyskamy opcję wartą uwagi. Sprawdź szczegóły projektu realizowanego przez rodzinną firmę BGR Deweloper, blisko malowniczych terenów nad rzeką Wełną!

Nowa odsłona Osiedla Widokowego to segmenty w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93 m2 każdy.

Kameralna zabudowa będzie sprzyjać budowaniu dobrosąsiedzkich relacji. Cała inwestycja, lekko oddalona od gotowej zabudowy wielorodzinnej w Bogdanowie, obejmie jedynie 9 budynków jednorodzinnych dwulokalowych, czyli łącznie 18 mieszkań. Każde z własnym ogrodem. Powierzchnia działki wynosząca 450 m2 pozwoli nie tylko na aranżację ogrodu z charakterem, ale też na opcjonalną budowę wiaty garażowej z miejscem na wszystkie potrzebne sprzęty ogrodnicze. Funkcjonalny projekt oraz materiały budowlane i wykończeniowe wysokiej jakości idą w parze ze spokojnym charakterem okolicy.

Chcesz zobaczyć domy osobiście?
Umów się na oglądanie! BGR Deweloper: tel: 883 204 205

ZOBACZ AKTUALNE ZDJĘCIA Z BUDOWY:

Nieopodal odnajdziemy między innymi Rezerwat Przyrody Dolina Wełny czy Rezerwat “Słonawy”. Miejsca rekreacji cenione przez kajakarzy, rowerzystów i wielbicieli nordic walking w ostatnich latach wzbogaciły się o ciekawe ścieżki dydaktyczne stworzone z myślą o najmłodszych, np. ścieżkę “Woda i Ryby”, oraz dostosowaną do potrzeb aktywnych mieszkańców infrastrukturę turystyczno-krajoznawczą. Rodziny z dziećmi docenią także bogatą ofertę sportową Centrum Rekreacji Oborniki.

Swojski i pełen spokoju – taki klimat odnajdziemy na małym osiedlu w Bogdanowie, które wpisuje się w sielski krajobraz okolicy.

Pływalnia, bowling, skatepark, a nawet grota solna – to przykłady atrakcji, jakie czekają na mieszkańców w sąsiednich Obornikach.


Poznaj szczegóły projektu nowych bliźniaków:

Sam projekt segmentów jest pełen prostych rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień. Już przy wejściu znajduje się spora przestrzeń, gdzie można zaaranżować garderobę. Następnie widzimy pierwszą łazienkę o powierzchni prawie 5 m2.

By wygodnie gościć rodzinę i przyjaciół, na parterze zaplanowano przestronny open space. Jego powierzchnia wynosząca 37 m2 sprosta organizacji wszelkich spotkań.

Jadalnia, kuchnia i salon z wyjściem na taras zostały zintegrowane, co pozwoliło zyskać wrażenie dużej przestrzeni. Tym bardziej, że schody zaplanowano w taki sposób, aby nie zabierały cennego miejsca w części dziennej. Architektom zależało też na możliwości korzystania z funkcjonalnej i w pełni wyposażonej kuchni z barkiem, z rodzinnej jadalni, oraz pełnego dziennego światła miejsca relaksu. Przestrzeń pod schodami w naturalny sposób wykorzystano więc jako pomieszczenie gospodarcze.


Plusem projektu jest również przemyślane rozmieszczenie okien. Duże, podwójne przeszklenie znajdziemy w strefie wypoczynkowej. Natomiast kolejne – w aneksie kuchennym – naprzeciwko miejsca przeznaczonego pod zlewozmywak. Dobrze doświetlona naturalnym światłem jest także łazienka górna i oczywiście – wszystkie trzy sypialnie.


Z punktu widzenia rodziny z dziećmi, strefa prywatna to przykład dobrego wykorzystania przestrzeni. W drugiej łazience o powierzchni ponad 5 m2 wygospodarowano miejsce zarówno na prysznic, jak i wannę – jak dla mnie to idealne zestawienie!

Aranżację sypialni ułatwi brak skosów, oraz odpowiedni dla tego typu zabudowy metraż, wynoszący odpowiednio 14,2 oraz 11 i 8,6 m2.

Zaplanowana w pokoju rodziców wnęka na pojemną garderobę podpowiada, jak powinien wyglądać układ całego pokoju, gdzie na ponad 14 m2 można stworzyć przytulną, wielofunkcyjną przestrzeń.

Nowoczesny charakter zabudowy podkreślają stonowane barwy, oraz elementy cegły widoczne na fragmentach elewacji.

Nowe bliźniaki na sprzedaż koło Obornik zainteresują zwłaszcza tych z Was, którzy – oprócz sprawnych połączeń drogowych – chcą mieć wybór i dostęp do alternatywnych, szybkich połączeń kolejowych.

Dzięki modernizacji linii kolejowej z nowej stacji PKP w Bogdanowie do centrum Poznania dojedziemy pociągiem w 30 minut, bez korków.

Tym samym, lokalizacja sprosta wymaganiom rodzin z dorastającymi dziećmi, które stają się coraz bardziej niezależne i chcą mieć dostęp do szerokiej oferty edukacyjnej i kulturalnej Miasta Poznania. Dzięki stacji PKP działającej w miejscowości, rodzice nie będą musieli daleko dowozić nastolatków.

Na komfort podróżnych pozytywnie wpływają nowe zadaszone wiaty, ławki i oczywiście duży parking. Przestronne perony dostosowano do wymagań osób niepełnosprawnych, oraz matek podróżujących z wózkami dziecięcymi.

Natomiast osoby preferujące własne środki lokomocji mogą korzystać z wygodnej trasy nr 11, którą do Poznania dojadą w 20 minut.

W takiej lokalizacji można kupić nowy, 4-pokojowy dom bliźniak z ogrodem w cenie od 395 tys. zł, bo właśnie tyle wynosi koszt zakupu nowych bliźniaków w Bogdanowie. Cena obejmuje wszystkie niezbędne udogodnienia, w tym podłączenie kompletu mediów, budowę osiedlowej drogi wewnętrznej wraz z oświetleniem i ogrodzenie posesji.

Przedszkole publiczne EDU KIDS na Osiedlu Widokowym w Bogdanowie, na terenie zespołu budynków wielorodzinnych. Placówka działa od września 2020 roku.

To kolejne udogodnienie dla rodziców, którzy na co dzień – przed rozpoczęciem pracy, chcą sprawnie rozwieść dzieci do placówek edukacyjnych położonych blisko domu.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 14.05.2021 r.