Oglądamy nowy dom na sprzedaż 102 m2 w zabudowie bliźniaczej – Jelonek, gm. Suchy Las

Nowe domy na sprzedaż - Jelonek, ul. Topolowa (gm. Suchy Las)Poranna kawa na tarasie, w ciszy, w prestiżowym otoczeniu. Możliwość korzystania z ustawnej, ponad 40-metrowej strefy dziennej, oraz aż cztery sypialnie i dwie łazienki dla wygody rodziny. Dbałość o każdy detal. To wszystko składa się na wysoki komfort życia. Ale to kameralny charakter liczącego zaledwie dwanaście segmentów osiedla tworzy wyjątkowy klimat miejsca! Zapraszam Was na zwiedzanie ponad 100 m2 + ogród na sprzedaż w Jelonku pod Poznaniem!

Spośród dwunastu segmentów, cztery nadal są dostępne.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Na prezentację zaprasza:
Marcin Kiziorek: Tel. 512 427 857
Imperial House Real Estate

Projekt zapewnia przyjazną, bezpieczną przestrzeń tuż pod miastem. Rodziny z dziećmi docenią zamykaną bramę wjazdową na pilota, gotową drogę wewnętrzną, oraz łatwy dostęp do bogatej, kompletnej infrastruktury gminy Suchy Las.

Stonowany klasyczny wygląd domów, dopracowane detale, oraz przyjazna okolica tworzą bezpieczną przestrzeń tuż pod miastem.

Z punktu widzenia rodziny z dziećmi niezbędnym dodatkiem są również dwa miejsca postojowe przy domu. W przypadku nowych bliźniaków przy ulicy Topolowej w Jelonku jedno z nich zlokalizowano pod zadaszoną wiatą garażową. Na życzenie mieszkańców istnieje możliwość rozbudowy wiaty o część gospodarczą, z miejscem na sprzęt sportowy i akcesoria ogrodnicze.

Dbałość o detal oraz trwałość budynku widać już na pierwszy rzut oka.

Rynny tytan cynk, dachówka ceramiczna, oraz samoczyszczący tynk silikatowy na elewacji gwarantują ładny wygląd budynku na lata. Gotowy system odprowadzenia wody deszczowej, starannie wykończone cokoły oraz ogrodzony ogród sprawiają, że mieszkańcy będą musieli zatroszczyć się jedynie o wykończenie własnego wnętrza.

Nowe domy w Jelonku posiadają dostęp do wybudowanej drogi wewnętrznej, a także – kompletu mediów, w tym do instalacji światłowodowej oraz alarmowej.

Takie elementy wyposażenia jak ogrzewanie podłogowe na parterze czy kocioł gazowy z zasobnikiem ciepłej wody również składają się na podwyższony standard budynku.


Układ lokalu na sprzedaż przy ulicy Topolowej w Jelonku:

  • Łączna powierzchnia strefy dziennej to ponad 40 m2. Na taki metraż składa się kuchnia, jadalnia oraz strefa wypoczynku. Co ważne, zastosowano tu zajmujące mało miejsca schody dwubiegowe. Na parterze zaplanowano również wiatrołap z miejscem na szafę w zabudowie, oraz w pełni funkcjonalną łazienkę z możliwością montażu kabiny prysznicowej oraz pralki.
  • Cztery pokoje o powierzchni od około 9 do 11,5 m2 oraz kolejna łazienka z oknem tworzą część prywatną. Pozbawiona skosów pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Dodatkowe miejsce na składowanie rzeczy znajdziemy na strychu.

Chciałabym zwrócić Waszą uwagę na funkcjonalny układ kuchni. Jej powierzchnia wynosi 9 m2. Taki metraż w zestawieniu z kwadratowym kształtem strefy gotowania zapewni odpowiednie proporcje, miejsce na pojemną zabudowę, wszystkie niezbędne sprzęty i dużą powierzchnię blatów roboczych. Położoną nieco na uboczu kuchnię można wizualnie połączyć z salonem, budując półwysep.

Symetrię do pokoju dziennego wprowadzają dwa okna zapraszające do wyjścia na taras.

Przy ulicy Topolowej powierzchnia dostępnych ogrodów wynosi od około 140 do 170 m2. Obok możliwości korzystania z domowego, zielonego azylu, mieszkańcy docenią podwyższoną izolacyjność akustyczną wnętrza. Między lokalami wybudowano podwójne ściany z dodatkową dylatacją, zapewniając tym samym przyjemną ciszę w mieszkaniu. Na komfort rodziny korzystnie wpłynie też nowoczesny piec z zasobnikiem ciepłej wody.

Strefa prywatna też kryje przemyślane rozwiązania. Dobre samopoczucie, bez względu na aurę za oknem, to zasługa odpowiedniej izolacji termicznej stropu. W tym przypadku to 30-centymetrowa warstwa wełny mineralnej.

We wszystkich czterech pokojach na piętrze mamy pełną wysokość pomieszczeń.

Niemal 5-metrowa łazienka z miejscem na wannę została wyposażona w okno. Podczas porannej toalety można stąd podziwiać budzącą się do życia okolicę.

Cena sprzedaży jednej połówki bliźniaka w stanie deweloperskim podwyższonym wynosi 629 tys. zł. Biorąc pod uwagę metraż, oraz lokalizację nowych domów na terenie gminy Suchy Las, to ciekawa opcja – zwłaszcza dla osób aktywnych. Pozostawiam Wam tę propozycję do rozważenia. Napiszcie koniecznie w komentarzu pod filmem, co sądzicie o tym osiedlu!

Choć Jelonek pod Poznaniem wybierają osoby lubiące mieć wszystkie typowo miejskie wygody pod ręką, warto wiedzieć, że lokalizacja zadowoli też spragnionych odpoczynku na łonie natury. Zaledwie 8 minut zajmuje dojazd do pobliskiego Rezerwatu Meteoryt Morasko, 10 minut – do Przystanku Łysy Młyn, natomiast w 15 minut dotrzemy na najbliższą plażę nad Jeziorem Kierskim w Kiekrzu.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 19.09.2020 r.