WIZYTA NA BUDOWIE: Osiedle Rozalin / Lusówko – styczeń 2021

Wizyta na budowie - Osiedle Rozalin w LusówkuOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMOdwiedzamy zimowy plener tuż przy lesie i nowe domy szeregowe z garażami. Zobacz postępy w budowie domów jednorodzinnych o powierzchni 131 m2 oraz gotowy dom NW-3 w Lusówku koło Poznania, na Osiedlu Rozalin!

Obok garażu w bryle budynku, nowo powstające domy wyróżniają przestronne pokoje i czytelny układ pomieszczeń. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 30-metrowa strefa dzienna z dużą, wygodną kuchnią. Okna zaplanowano zarówno w jadalni, jak w części wypoczynkowej. Oprócz tego, na parterze znajdzie się toaleta, pomieszczenia techniczne, przedsionek, praz klatka schodowa na korytarzu, która – wydzielona z pokoju dziennego – nie zabiera miejsca.

Bardzo podoba mi się drugi poziom, gdzie znajdziemy 3 naprawdę obszerne sypialnie – dwie o powierzchni około 17 m2 oraz jedną ponad 14 – metrową, z której można wyjść na balkon. Do tego łazienka z oknem i miejscem na wannę.

Aktualnie w sprzedaży dostępne są jeszcze 4 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Więcej o układzie pomieszczeń i standardzie budynków dowiesz się na stronie dewelopera Novum Plus, odpowiedzialnego za realizację inwestycji.

Domy szeregowe 131 m2 powstają przy ulicy Agawy w Lusówku – 20 minut drogi od centrum Poznania i kilka minut pieszo od jeziora.

Jeśli chodzi o dojazdy, do wyboru są dwie bezkolizyjne, dwupasmowe drogi – ul. Dąbrowskiego oraz ul. Bukowska. Natomiast Zachodnia Obwodnica Poznania zapewnia możliwość szybkiego dotarcia praktycznie do każdej miejscowości w obrębie Aglomeracji Poznań. Osoby korzystające z komunikacji publicznej mają do wyboru autobus. Przystanek funkcjonuje tuż przy osiedlu. Więcej na temat dostępnych na miejscu udogodnień i całej inwestycji dowiesz się w tym artykule.

Górka saneczkowa na osiedlu, bezpośredni dostęp do lasu i wreszcie malownicze trasy biegnące wokół jeziora przyciągają do Lusówka miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

Cena sprzedaży gotowego domu szeregowego z garażem i ogrodem – jedynie do wykończenia wewnątrz – wynosi 469 tys. zł. Co ważne, cena obejmuje dostęp do pełnej infrastruktury technicznej tak na posesji, jak i w jej bezpośrednim otoczeniu. Wszystkie domy i mieszkania na Osiedlu Rozalin powstają przy gotowych, wybudowanych drogach wewnętrznych z oświetleniem. Bezpośrednio przy osiedlu przebiega trasa pieszo-rowerowa, którą szybko i bezpiecznie dotrzemy nad Jezioro Lusowskie.

Natomiast dla osób szukających domu parterowego ciekawą opcją może być na przykład liczący 176 m2 powierzchni dom NW-3 z dwustanowiskowym garażem, widoczny z zewnątrz w powyższej galerii. Układ oraz dostępne działki dla tego typu zabudowy znajdziesz na stronie Osiedla Rozalin.


ZOBACZ TEŻ: Domy zasilane zieloną energią!