[NOWOŚĆ: Działki budowlane na sprzedaż] Osiedle Rozalin, Lusówko – Wygodne domy i ostatnie dostępne działki budowlane blisko lasu i jeziora

Osiedle Rozalin - nowe domy na sprzedażOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMPrzemyślany projekt, jednolita zabudowa i pełna infrastruktura – to najważniejsze cechy Osiedla Rozalin w Lusówku koło Poznania. Jeżeli dodamy do tego, że osiedle budowane jest bezpośrednio przy lesie, a nieopodal znajduje się jezioro, to nowy dom na Osiedlu Rozalin staje się trafionym wyborem dla osób szukających pod Poznaniem wygody i ciszy. Aktualnie w ofercie, obok energooszczędnych domów, dostępne są też ostatnie działki budowlane na sprzedaż, na których deweloper Novum Plus wybuduje dom według twojego projektu!

Na Osiedlu Rozalin w Lusówku (gmina Tarnowo Podgórne) znajdziesz kilka rodzajów budynków – domy parterowe lub piętrowe, wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Ostatnio w ofercie pojawiły się także ostatnie działki budowlane o powierzchni od 960 m2 do 2 442 m2, gdzie może powstać Twój dom wolnostojący, a także wyjątkowe, duże domy jednorodzinne 240 m2 pod lasem, zapewniające maksimum prywatności. Szczegóły w artykule!


NOWOŚĆ! Kup działkę, a dom według Twojego projektu, zgodnego z miejscowym planem zagospodarowania, wybuduje deweloper Novum Plus!

Działki są oferowane w cenie 300 zł netto + vat / m2. Wśród dostępnych metraży znajdziesz działki budowlane: 960 m2; 1 092 m2; 1 181 m2; 1 433 m2, 2 330 m2; 2 442 m2.

Co równie ważne, działki w przyjaznym otoczeniu, blisko lasu i jeziora, są dostępne wraz z całą infrastrukturą, oraz przyłączami kompletu mediów. Szczegóły na stronie internetowej dewelopera osiedla.

Możesz również umówić się na miejscu i zobaczyć działki osobiście:
tel. 61 652 23 35
tel. 604 758 246
e-mail: sprzedaz@novum-plus.pl


NOWOŚĆ! Dom parterowy 240 m2 z widokiem na las oraz dużym ogrodem!

  • Dzięki wyjątkowo dużej powierzchni działki wynoszącej aż 1 600 m2 oraz jej położeniu bezpośrednio przy lesie, Dom NW-3/Z to optymalny wybór dla osób szukających wymarzonej enklawy pod miastem.
  • Spokój, maksimum prywatności i duży ogród z widokiem na las to nie jedyny wyróżnik tego projektu. Parterowy dom jednorodzinny ma 241 m2 powierzchni dedykowanej rodzinie o dokładnie sprecyzowanych wymaganiach. Sypialnie o dużej powierzchni wynoszącej aż 17,5 m2, dodatkowy pokój gościnny, oraz dobrze rozplanowane miejsce na przechowywanie, w tym garderoba, spiżarnia oraz pralnia, a także podwójny garaż i dwie łazienki plus dodatkowa toaleta ułatwią funkcjonowanie rodziny z dziećmi.
  • Przysłowiową wisienką na torcie jest przestronna strefa dzienna – uwaga – o łącznej powierzchni aż 70 m2. Dzięki niej dom może zyskać miano podmiejskiego, rodzinnego azylu bez kompromisów. Dodatkowym atutem jest fakt, że komunikację między wnętrzem a zewnętrzem ułatwią nowoczesne, przesuwne okna. Na całej powierzchni domu znajdziemy ogrzewanie podłogowe.
  • Rodzina doceni przestrzeń zadaszonego tarasu, gotowe murowane ogrodzenie, a przede wszystkim – parterowy układ domu oraz ekologiczne rozwiązania, takie jak pompa ciepła w standardzie.

Na Osiedlu Rozalin można także skorzystać z usług projektantki i zakupić dom wraz z kompleksowym wykończeniem wnętrz pod klucz.


Dla wygody mieszkańców, obok nowych domów oraz mieszkań na osiedlu powstało małe zaplecze handlowo-usługowe. Wszystkie budynki są utrzymane w jednolitej stylistyce, przez co osiedle zyskuje elegancki charakter.

ZŁOTY DOM ZŁOTY DOM dla Osiedla Rozalin przyznajemy za:

  • Bogatą infrastrukturę osiedlową oraz ponadstandardowe wykończenie domów.
  • Lokalizację w jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminie Tarnowo Podgórne zapewniającej optymalne warunki do życia: bezpośredni dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów, utwardzonych dróg i chodników oraz tras rowerowych.
  • Położenie na terenach z czystym powietrzem wolnym od spalin, bezpośrednio przy lesie, w odległości jednego kilometra od jeziora z plażą i jednocześnie 20 minut drogi do Poznania.
  • Cykliczne imprezy integracyjne dla mieszkańców, w tym bieg wokół Jeziora Lusowskiego, Zielony Targ, pikniki rodzinne.

Eko domy pod Poznaniem - domy pasywne od dewelopera powstają w Lusówku nad Jeziorem Lusowskim, na Osiedlu Rozalin. Tanie domy są już w trakcie realizacji. Novum Plus.

Czytaj artykuł → Eko DOM bez rachunków. Zobacz nowe domy 123 m2 na Osiedlu Rozalin.

ZOBACZ FILM: Dom parterowy 138 m2 z garażem:


Zakup domu na Osiedlu Rozalin to oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nabywca otrzymuje dom wymagający wykończenia tylko wewnątrz. Cała reszta jest gotowa. Podjazd, płot, brama – to w tym przypadku standard. Podobnie jak prowadząca do każdego domu wybrukowana droga wraz z chodnikiem i oświetleniem. Rodziny z dziećmi docenią obszerny plac zabaw zlokalizowany w centralnej części osiedla, jednak najważniejsze jest staranne wykonanie budynków i użycie przez dewelopera materiałów z wyższej półki. Należy podkreślić, że ten wysoki standard jest dostępny w konkurencyjnej cenie. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie osiedla.

Oprócz solidnego wykonania, tym co odróżnia Osiedle Rozalin od innych podpoznańskich inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja. Lusówko leży w jednej z najbogatszych gmin w Polsce. Gmina Tarnowo Podgórne, bo o niej mowa, systematycznie realizuje kolejne inwestycje. Mieszkańcy mają dostęp do rozwiniętej infrastruktury drogowej, turystycznej, sportowej i edukacyjnej.


ZOBACZ FILM: Dom parterowy 107 m2:

Domy i mieszkania na Osiedlu Rozalin wznoszone są w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i w odległości jednego kilometra od Jeziora Lusowskiego. Nad jeziorem znajduje się ładna plaża, do której można dotrzeć bezpośrednio z osiedla bezpieczną drogą pieszo-rowerową. Dalej, wzdłuż Jeziora Lusowskiego szlak prowadzi do Lusowa, gdzie mieści się jedna z najlepiej zagospodarowanych plaż w Wielkopolsce z kompleksem boisk i restauracją. Plaża nad Jeziorem Lusowskim znalazła się w naszym RANKINGU najlepszych plaż w okolicy Poznania.


ZOBACZ FILM: Dom parterowy wolnostojący z garażem 120 m2:


Komfort życia na Osiedlu Rozalin podnoszą również dostępne w miejscowości placówki oświatowe. Przedszkole publiczne i  zmodernizowana szkoła podstawowa znajdują się w niedużej odległości od osiedla. Kolejne przedszkole o nazwie “Tenisówka” – o profilu sportowym rozpoczęło działalność w roku szkolnym 2016/2017. Również od września 2016 roku w Lusówku funkcjonuje prywatna szkoła podstawowa – “Kuźnia Talentów”. W Lusówku jest przystanek autobusowy, z którego wygodnie mogą korzystać uczniowie zamieszkujący Osiedle Rozalin. Dzięki temu rodzice zaoszczędzą sporo czasu, który musieliby poświęcić na dowożenie dzieci do szkół. Co równie istotne, w Lusówku działa ośrodek zdrowia.


ZOBACZ DOM parterowy 115 m2 na Osiedlu Rozalin:


Przebiegająca w promieniu kilku kilometrów sieć szybkich tras łączy Lusówko z Poznaniem oraz z gminami Aglomeracji Poznańskiej. Dojazd do centrum Poznania zajmuje 20 minut. Do wyboru są dwie bezkolizyjne, dwupasmowe drogi – ul. Dąbrowskiego oraz ul. Bukowska. Ponadto, Zachodnia Obwodnica Poznania gwarantuje wygodny dojazd między innymi do Komornik, Dopiewa, Lubonia, a także w drugim kierunku – do Rokietnicy czy do Suchego Lasu.

Zaplecze handlowo-usługowe jest łatwo dostępne. Aktualnie na osiedlu powstaje lokalny obiekt handlowo-usługowy dla mieszkańców. Na miejscu w Lusówku działa też market Dino, apteka i sklep spożywczy. Natomiast w sąsiednim Tarnowie Podgórnym znajdują się między innymi takie markety jak: Lidl, Chata Polska, Rossmann czy Biedronka. Duże centrum handlowe Auchan zlokalizowane jest w Swadzimiu – 10 minut drogi od Lusówka. Dojazd do poznańskiego Centrum Handlowego King Cross Marcelin zajmuje z kolei 15 minut.

Dodatkową korzyścią dla mieszkańców Osiedla Rozalin są pikniki rodzinne oraz inne imprezy integracyjne organizowane przez inwestora, firmę Novum Plus. Cyklicznie odbywa się na przykład bieg wokół Jeziora Lusowskiego z atrakcyjnymi nagrodami pod nazwą “Rozalińska 13-tka”Imprezę wzbogaca animacja dla najmłodszych.

Osiedle Rozalin w Lusówku to coś więcej niż ładnie zlokalizowane domy i infrastruktura w wysokim standardzie. To także cisza i powietrze wolne od spalin, o które coraz trudniej na przedmieściach Poznania, gdzie stopniowo zaczyna dominować gęsta zabudowa. Analizując plan zagospodarowania dla Lusówka zyskuje się pewność, że w pobliżu nigdy nie powstanie mieszkaniowy moloch ani zakład produkcyjny. Tym samym, można być spokojnym o komfort mieszkania w tym miejscu w przyszłości.


Sprawdź też: Nowe mieszkania z ogrodami w zabudowie szeregowej! Przedsprzedaż etapu III rusza już pod koniec 2021 r.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 21.01.2022 r.