WIZYTA NA BUDOWIE: Osiedle Złotniki Park – III etap coraz bliżej finiszu! / gmina Suchy Las

Osiedle Złotniki Park - WIZYTA NA BUDOWIEOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMJuż we wrześniu 2021 roku będą gotowe nowe mieszkania z III etapu Osiedla Złotniki Park. Jednocześnie wkrótce ruszy sprzedaż nowych mieszkań o powierzchni 41 – 85 m2 z IV etapu. Jak osiedle wygląda dzisiaj? Aktualne zdjęcia inwestycji zlokalizowanej tuż koło Suchego Lasu oraz w sąsiedztwie przystanku kolejki metropolitalnej znajdziecie w nowym wpisie!

Mieszkania w kameralnych budynkach, gdzie zaplanowano jedynie po dwa lokale na każdej kondygnacji, cieszą się dużym zainteresowaniem. W sprzedaży są w tej chwili dostępne ostatnie mieszkania z III etapu o powierzchni wynoszącej od 64 do 65 m2. Szeroka oferta mieszkań z kolejnego, IV już etapu niebawem pojawi się na stronie internetowej inwestycji.

W ramach III etapu inwestycji są jeszcze dostępne ostatnie mieszkania trzypokojowe.

Każda rodzina zamieszkująca Osiedle Złotniki Park będzie mogła korzystać z własnego balkonu, tarasu lub ogrodu o powierzchni dochodzącej nawet do 200 m2. Duża liczba przewidzianych miejsc postojowych przy budynkach, a tym samym – łatwe i szybkie parkowanie doceni każdy kierowca. Opcjonalnie istnieje możliwość zakupu garażu. Osoby korzystające z transportu publicznego też mają wybór. Bezpośrednio przy osiedlu funkcjonuje przystanek autobusowy oraz dworzec kolejowy, skąd szynobusem w 12 minut dojedziemy do centrum Poznania.

Przedszkole Publiczne Akademos działa na terenie osiedla, co młodym rodzicom pozwoli oszczędzić sporo czasu każdego dnia.

Budowa kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą realizowana jest zgodnie z harmonogramem.

Natomiast jedno z gotowych mieszkań wykończonych pod klucz w ramach II etapu pokazujemy na filmie.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 2.06.2021 r.