WIZYTA NA BUDOWIE: Osiedle Złotniki Park – IV etap powstaje zgodnie z planem! / gmina Suchy Las

Osiedle Złotniki Park - WIZYTA NA BUDOWIEOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMJuż w IV kwartale 2023 roku będą gotowe nowe mieszkania z czwartego etapu Osiedla Złotniki Park. Wśród nich znajdziemy szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 41 do 85 m2, w tym wyjątkowe apartamenty parterowe z przynależnymi dużymi ogrodami. Poznajcie szczegóły na temat nowych mieszkań w inwestycji zlokalizowanej tuż koło Suchego Lasu, oraz w sąsiedztwie przystanku szybkiej Poznańskiej Kolei Metropolitalnej!

W trzynastu niskich budynkach o charakterze willowym zaprojektowano łącznie 78 mieszkań. Wśród nich znajdziemy lokale 2, 3 i 4-pokojowe, o powierzchni wynoszącej od 41 do 85 m2. Kameralne budynki, gdzie w każdym z nich zaplanowano jedynie sześć mieszkań, zyskują przyjazny charakter. Aktualną ofertę możecie sprawdzić na stronie internetowej inwestycji.

Dodatkowym atutem są duże ogrody o powierzchni dochodzącej do 213 m2 przynależne do apartamentów parterowych z czwartego etapu osiedla.

Każda rodzina zamieszkująca Osiedle Złotniki Park będzie mogła korzystać z własnego przestronnego balkonu, tarasu lub ogrodu. Duża liczba przewidzianych miejsc postojowych przy budynkach, a tym samym – łatwe i szybkie parkowanie doceni każdy kierowca. Podobnie jak dostęp do Zachodniej Obwodnicy Poznania, łączącej gminę Suchy Las z wszystkimi gminami Aglomeracji.

Do każdego mieszkania z czwartego etapu inwestycji przynależne są dwa bezpłatne miejsca postojowe na ogólnodostępnym parkingu.

Osoby korzystające z transportu publicznego też mają wybór. Bezpośrednio przy osiedlu funkcjonuje przystanek autobusowy oraz dworzec kolejowy

Nowoczesnym szynobusem w 12 minut dojedziemy z osiedla do centrum Poznania.

Przedszkole Publiczne oraz Niepubliczny Żłobek Akademos działa na terenie osiedla, co młodym rodzicom pozwoli oszczędzić sporo czasu każdego dnia.

Budowa kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą realizowana jest zgodnie z harmonogramem.

Natomiast jedno z gotowych mieszkań wykończonych pod klucz pokazujemy na filmie.

Czytaj więcej o osiedlu oraz jego lokalizacji w osobnym artykule!


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 28.09.2022 r.