WIZYTA NA BUDOWIE: Sprawdzamy postępy w budowie i aktualne ceny domów z III etapu – Osiedle Przy Jeziorach / Poznań

WIZYTA NA BUDOWIE - III Etap budowy Osiedla Przy JeziorachTo już III etap inwestycji realizowanej w Poznaniu, przy ulicy Golęczewskiej. Aktualnie, dziesięć nowych lokali na Osiedlu Przy Jeziorach jest w trakcie budowy. Postępy prac pokazujemy na zdjęciach!

Nowe domy o powierzchni użytkowej 110 m2 powstają w sąsiedztwie jezior – Kierskiego i Strzeszyńskiego. Ich ważnym atutem jest nie tylko okolica sprzyjająca spacerom oraz innym formom aktywnej rekreacji i wyciszeniu, ale również relatywnie duża powierzchnia przydomowych ogrodów. Poznaj szczegóły:

  • Powierzchnia użytkowa lokali – 110 m2
  • Powierzchnia działki – od 446 do 1221 m2 w przypadku skrajnego domu
  • Termin zakończenia budowy III etapu – między II a IV kw. 2022 roku.

Docelowo osiedle obejmie 28 domów w zabudowie bliźniaczej. Ich kameralny charakter podkreśla zadrzewiony teren okalający inwestycję.

Część mieszkańców będzie mogła podziwiać drzewa z okien własnych domów. Jednak ciekawych terenów leśnych w najbliższej okolicy jest pod dostatkiem. To gwarantuje wszystkim mieszkańcom warunki odpowiednie do aktywnej rekreacji na co dzień. Z drugiej strony, bogatą infrastrukturę handlowo-usługową oraz edukacyjną można odnaleźć w pobliskim Suchym Lesie, Złotnikach, oraz Kiekrzu.

Ceny dostępnych lokali zaczynają się w tej chwili od 687 tys. zł. Chętni mogą skorzystać z pakietu wykończenia “pod klucz”. Możliwe jest też wzbogacenie wyposażenia domu o panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, budowę wiaty garażowej, a nawet – kompleksowe urządzenie ogrodu.

Interesuje Cię układ domu? Zapraszam do odrębnego artykułu.

Więcej informacji znajdziecie w bardziej szczegółowym artykule o inwestycji oraz na stronie dewelopera osiedla, firmy MORE PLACE.