WIZYTA NA BUDOWIE: Ostatnie dostępne domy i działki budowlane na sprzedaż w Baranowie – Osiedle Przy Marinie / Agrobex

Osiedle Przy Marinie w Baranowie - domy i działki na sprzedażSpokój i Jezioro Kierskie w bliskim sąsiedztwie, a jednocześnie – możliwość dojazdu do Poznania w dosłownie kilka minut. To zdecydowany wyróżnik Osiedla Przy Marinie, powstającego w Baranowie, w obrębie ulic Szamotulskiej oraz Spacerowej. Znajdziemy tu interesującą ofertę nowych domów na sprzedaż, oraz uzbrojonych działek budowlanych. Aktualne zdjęcia inwestycji, dostępne nieruchomości, oraz ceny pokazujemy w ramach cyklu Wizyta na Budowie!

W ramach tej kameralnej inwestycji deweloper Agrobex realizuje osiem domów w zabudowie bliźniaczej. Wśród nich znajdziemy lokale o powierzchni od 122 m2 do 142 m2, przy czym większe lokale wyróżniają się dodatkowym garażem. Na ten moment większość domów znalazła już swoich nabywców.

  • Obecnie dostępny jest ostatni wolny segment 122-metrowy z dużym ogrodem, który można kupić w cenie 1 031 000 zł za dom w stanie deweloperskim. Co ważne, cena ta obejmuje wyjątkowo duży, jak na ten typ zabudowy, ogród, gdyż przynależna działka ma aż 953 m2.
  • Kolejną opcją do wyboru jest zakup domu w zabudowie bliźniaczej z garażem o łącznej powierzchni ponad 142 m2. Tutaj cena wynosi 919 tys. zł za 5-pokojowy dom z garażem. Uwagę zwraca jego dobrze przemyślany układ. W jego wnętrzu znajdziemy między innymi przestronny hol, dwie garderoby, oddzielną kuchnię, salon z jadalnią, dwie łazienki, oraz cztery sypialnie. Zarówno funkcjonalny projekt, jak również dobra lokalizacja tuż pod miastem przemawiają na duży plus inwestycji dewelopera Agrobex.

Szczegółowa i pełna oferta znajduje się na stronie internetowej dewelopera.

Termin realizacji osiedla to sierpień 2022 roku.

Aktualny postęp prac możecie zobaczyć w naszej foto relacji!

  • W ramach osiedla dostępne są też uzbrojone działki budowlane o chętnie poszukiwanej powierzchni wynoszącej od 829 m2 do 2467 m2, na których od razu można zaczynać budowę własnego domu. Ceny obecnie dostępnych działek na sprzedaż zaczynają się od 383 zł/m2, a kończą na 650 zł/m2, co w przeliczeniu na konkretne parcele daje ceny od 586 tys. zł do 978 tys. zł.

W bliskim sąsiedztwie Osiedla Przy Marinie realizowany jest kolejny etap osiedla mieszkaniowego dewelopera Agrobex – Osiedle Zielona Przystań. W ramach tej inwestycji funkcjonuje Centrum Handlowe Przystań, zapewniające mieszkańcom wygodne zakupy po sąsiedzku. Kolejnym udogodnieniem jest dostęp do pobliskiej szkoły podstawowej i przedszkola wraz z rozwiniętym zapleczem sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także restauracji i przystanków autobusowych. Wszystkie znajdują się w odległości krótkiego spaceru od nowo powstających domów.