Ostatni dom na sprzedaż 169 m2 z garażem – Morena Residence / Leśny azyl koło Poznania

Wizyta na budowie - Morena Residence, wiosna 2022Osiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMOglądamy domy z garażami i dużymi ogrodami w sielskiej, północnej okolicy Poznania, a dokładnie na osiedlu Morena Residence. Na tym graniczącym z Puszczą Zielonką osiedlu powstały jedynie cztery domy w zabudowie bliźniaczej. Trzy z nich już zostały sprzedane. Ostatni dostępny dom o powierzchni 169 m2 jest prawie gotowy. Trwają końcowe prace wykończeniowe na elewacji, którą ozdobi elegancka płytka klinkierowa.

Projekt domu został przemyślany w najmniejszym detalu, tak by zapewnić mieszkańcom wytchnienie po całym dniu – zarówno w kontakcie z dopracowaną architekturą budynku, jak i w jego nowoczesnym wnętrzu.

Wnętrza sprzedanych domów są aktualnie wykańczane przez właścicieli. Pierwsi mieszkańcy właśnie wprowadzają się na osiedle.


Chciałbyś zobaczyć dom osobiście? Będzie okazja! Zapraszamy na prezentację podczas imprezy:

Osiedle Morena Residence to nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim podwyższonym, obejmującym między innymi:

  • Pompę ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkalnej – w standardzie!
  • Rolety okienne – w standardzie!
  • Atrakcyjny wygląd zewnętrzny, w tym: wysokiej jakości blacha jako pokrycie dachu, oraz płytka klinkierowa i tynk o strukturze betonu jako wykończenie elewacji – w standardzie!
  • Gotowy przestronny taras wykończony deskami z kompozytu – jako opcja!

Powierzchnia przynależnej do domu działki wynosi 881 m2. Tak duży ogród jest obecnie rzadko spotykany na nowych osiedlach w okolicy Poznania.

Osiedle jest realizowane w willowym kompleksie działek rezydencjonalnych Villa Morena w odległości 17 km od Starego Rynku w Poznaniu. Cały kompleks jest w pełni zagospodarowany, z gotowymi drogami wewnętrznymi, chodnikami, oraz oświetleniem.

Ekskluzywna inwestycja Morena Residence obejmuje łącznie cztery wygodne domy w zabudowie bliźniaczej, które łączą się jedynie garażami. Taki układ zapewnia mieszkańcom prywatność i możliwość odprężającego kontaktu z przyrodą. Dzięki uprzejmości jednego z mieszkańców mogliśmy zobaczyć jak wygląda wykończone wnętrze budynku na osiedlu Morena Residence.

Puszcza Zielonka na wyciągnięcie ręki. Cisza oraz widok na pobliskie zielone wzgórza. Morena Residence to odpowiednia lokalizacja dla osób szukających wyciszenia i… odrobiny luksusu.

Dzięki wyjątkowo dużej powierzchni przydomowego ogrodu oraz położeniu na malowniczo pofałdowanym terenie, mieszkańców codziennie będą witać niesamowite widoki. Jednocześnie dojazd z nowego domu do poznańskiego Ronda Śródka trwa 15 minut.

Interesuje Cię układ domu? Czytaj więcej w artykule na temat osiedla Morena Residence.

Cena sprzedaży ostatniego oferowanego domu wynosi 1.030.000 zł za lokal w stanie deweloperskim. Aby umówić się na prezentację domu, zadzwoń pod numer: +48 501 488 019, lub skontaktuj się z biurem sprzedaży drogą elektroniczną: b.mrozowicz@solbud.com.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 1.08.2022 r.