WIZYTA NA BUDOWIE: Oglądamy nowe mieszkania powstające tuż obok Lasku Marcelińskiego! / Świerzawska 4, Ataner

Nowe mieszkania na sprzedaż - Poznań, ŚwierzawskaTo właśnie najlepsze lokalizacje i jakościowe udogodnienia dla mieszkańców są wizytówką dewelopera Ataner. Nie inaczej jest i tym razem. Z aparatem w dłoniach i uśmiechem na ustach odwiedzamy nową inwestycję Świerzawska 4. Pięknie wkomponowana w zieleń, sąsiadująca z Laskiem Marcelińskim (spacer, bieganie zaraz po wyjściu z domu!) zapewni wygodę nie tylko we własnym azylu z czterech ścian, ale też w jego dalszym i bliższym otoczeniu. Zobacz aktualne zdjęcia z budowy!

Wiosna 2022 na osiedlu Świerzawska 4: Stan surowy zamknięty. Budynki posiadają okna. Trwają prace elewacyjne – montaż okładzin aluminiowych, oraz montaż instalacji i tynkowanie ścian we wnętrzach. Budynki zyskują pokrycie dachu.

Osiedle tworzą dwa budynki o wysokości 7-8 pięter. Na parterze znajdzie się strefa handlowo-usługowa, tak aby szybko załatwić codzienne sprawy. Nie zabraknie też części rekreacyjnej na świeżym powietrzu, obejmującej dziedziniec i plac zabaw dla dzieci. Udogodnieniem, które docenią osoby szukające resetu i chwili tylko dla siebie będzie centrum sportowe z siłownią do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, urządzone w części budynku.

Las kilka kroków od domu. Siłownia w budynku, plac zabaw na terenie osiedla. Mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać czas, nie tracąc czasu na dojazdy.

Wybór mieszkań jest bardzo szeroki. My odwiedzamy kilka mieszkań na niższych kondygnacjach, oraz apartament na najwyższej kondygnacji z zachwycającym tarasem okalającym budynek z dwóch stron.

Przestronny taras otaczający mieszkanie z dwóch stron. Na takie atrakcje będą mogli liczyć mieszkańcy najwyższych kondygnacji budynków przy ul. Świerzawskiej 4.


Świerzawska 4 – Najważniejsze informacje:

  • Lokalizacja inwestycji: Poznań, ul. Świerzawska 4
  • Liczba mieszkań: 289
  • Powierzchnia: od 26 do 100 m2
  • Termin odbioru: III kwartał 2023 r.

Poznaj wygodne układy dostępnych mieszkań na sprzedaż z balkonami i tarasami na nowo powstającym osiedlu świerzawska 4. Odwiedź stronę internetową inwestycji.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 10.06.2022 r.