WIZYTA NA BUDOWIE: Rodzinne bliźniaki dwulokalowe z garażami / III etap Osiedla Nowa Rokietnica

Osiedle Nowa Rokietnica - Wizyta na budowieTo już III etap Osiedla Nowa Rokietnica! Dwupoziomowe mieszkania z garażami wyróżnia nie tylko duża przestrzeń, ale też kilka ciekawych rozwiązań. Powierzchnie 98 m2 plus garaż lub 88 m2 plus garaż można naprawdę ciekawie zaaranżować. Dlatego tym razem WIZYTA NA BUDOWIE właśnie w Rokietnicy pod Poznaniem. Zobacz nowe zdjęcia, postępy w budowie i szczegóły projektu realizowanego przez dewelopera Statmid! Zapraszam na foto relację!

Nowe bliźniaki z trzeciego etapu są niemal gotowe. Na osiedlu trwają ostatnie prace wykończeniowe.

Teraz czas na szczegóły projektu. W ramach Osiedla Nowa Rokietnica są obecnie dostępne cztery dwupoziomowe mieszkania z ogrodami. Odwiedzamy skrajne mieszkanie o powierzchni użytkowej 98 m2 plus 15 m2 ogrzewanego garażu, do lokalu należy także ogród. Po wejściu do domu uwagę zwraca wygodny wiatrołap – co ważne – doświetlony własnym oknem, oraz posiadający sporo miejsca na szafę w zabudowie i komodę, gdzie odłożymy wszystkie rzeczy po powrocie do domu.

Na uboczu mieści się pierwsza łazienka z miejscem na prysznic. Dalej przechodzimy do przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni niemal 40 m2. Wrażenie przestrzeni pogłębia fakt, że strefa gotowania także posiada własne okno. Z salonu wychodzimy bezpośrednio na taras i dalej – do ogrodu.

Klatkę schodową wzbogaca świetlik, dodający wnętrzu przytulności. Piętro tworzy druga łazienka z miejscem na wannę, oraz trzy sypialnie, w tym główna sypialnia rodziców o powierzchni aż 15 m2, gdzie z łatwością można urządzić obszerną garderobę.

Osiedle Nowa Rokietnica docelowo obejmie kilkadziesiąt dwupoziomowych mieszkań w bliźniakach dwulokalowych.

  • Każde mieszkanie jest wyposażone w kocioł kondensacyjny z podwójnym zasobnikiem wody.
  • Ogrzewanie podłogowe znajdziemy na parterze oraz w łazience na piętrze.
  • Taras i podejście do budynku są wykonane z kostki brukowej.
  • Na plus zaliczam też fakt, że oprócz garażu w bryle budynku, do mieszkania przynależą co najmniej 2 miejsca postojowe.
  • W przyszłości, jest możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na dachu budynku.

Nowe domy zaprojektowano z myślą o wygodzie rodzin z dziećmi. Po pierwsze lokalizacja. Bliźniaki na sprzedaż powstają przy ulicy Francuskiej w Rokietnicy. Wszystkie sprawy dnia codziennego można tu załatwić podczas krótkiego spaceru. Nowoczesna szkoła i przedszkole funkcjonują w odległości zaledwie 200 m od osiedla. Najbliższy market Dino mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, Lidl – 400 m, a drogeria – 1 km. Taki sam dystans dzieli nas od ośrodka kultury i centrum sportowo-rekreacyjnego.

Więcej informacji na temat technologii budowy, oraz wykończenia budynków i oczywiście aktualną ofertę znajdziecie na stronie internetowej osiedla.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 6.05.2022 r.