WIZYTA NA BUDOWIE: Osiedle na Wzgórzu Gruszczyn – Domy jednorodzinne z potencjałem na stylowe wnętrza! Ostatni dostępny dom 113 m2 z gotowego etapu!

Osiedle na Wzórzu w GruszczynieDomy na sprzedaż powstające w Gruszczynie pod Poznaniem to aż trzy metraże do wyboru, oraz projekt zapewniający mieszkańcom poczucie prywatności. Wejścia do sąsiadujących ze sobą domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej – inaczej niż to zwykle bywa – znajdują się jedno od frontu, a drugie – z boku. Ponadto, podwójna ściana między niezależnymi konstrukcyjnie bliźniakami przekłada się na idealną ciszę w domu. Kolejnym wygodnym rozwiązaniem jest możliwość posiadania wymarzonej, przestronnej garderoby przy sypialni, albo – czterech pokoi na piętrze. Zobacz foto relację oraz ostatni dostępny dom z gotowego etapu!

Na Osiedlu na Wzgórzu w Gruszczynie przy ulicy Nowowiejskiego powstają domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażami.

Pierwszy i drugi etap osiedla realizowanego przez dewelopera Planet-Bud jest już gotowy i oddany do użytkowania.

Dostępny w sprzedaży jest ostatni gotowy dom o powierzchni 113 m2. Przyszli właściciele będą mogli od razu przystąpić do jego wykańczania!

Jak prezentuje się wnętrze tego domu? Ostatni dostępny dom bliźniak z gotowego etapu odwiedzamy z aparatem!

Delikatnie wydzielona kuchnia, oraz jasna przestrzeń doświetlona dwoma oknami to charakterystyczne walory parteru.

Kolejny poziom. Tu znajdziemy trzy sypialnie, w tym jedną z własną garderobą, a także łazienkę z oknem i miejscem na wannę.

Jednocześnie trwa budowa kolejnych 36 domów, które zostaną oddane do użytkowania w marcu 2023 roku. Deweloper uzyskał również pozwolenie na budowę kolejnych 30 domów – obecnie trwa przygotowywanie nowej oferty dotyczącej ich sprzedaży. Finalnie, po ich wybudowaniu, ulicę Katarzyńską oraz Nowowiejskiego połączy nowa droga wewnętrzna – ulica Mrożka.

Do wyboru mamy domy o powierzchni 113, 135, oraz 150 m2. Wszystkie z garażami. W zależności od wybranej opcji, zmienia się między innymi liczba pomieszczeń na piętrze.

W domach o powierzchni 113 m2 piętro tworzą łazienka, oraz trzy sypialnie, w tym jedna z własną wydzieloną garderobą. Z kolei parter budynku obejmuje toaletę, wiatrołap i salon z jadalnią, a także delikatnie wydzielony, dający ciekawe możliwości aranżacji aneks kuchenny. Większy dom o powierzchni 135 m2 zapewnia ponadto dodatkową, czwartą sypialnię na piętrze.

Budowa aktualnie realizowanego etapu osiedla zakończy się w marcu przyszłego roku.

Z kolei wybierając największy, 150 – metrowy dom otrzymujemy trzy sypialnie na piętrze, oraz łazienkę plus dodatkową oddzielną pralnię. Parter także wzbogaca dodatkowy element, a mianowicie – kolejny, piąty pokój. Oczywiście niezależnie od tego, na który metraż się zdecydujemy, w budynku znajdzie się zamykany garaż z przejściem do części mieszkalnej.

Kameralny charakter osiedla podkreślają elementy wykończenia elewacji z płytki w kolorze ceglanym. Urozmaicają one bryłę domów, oraz dodają przytulności.

Warto również zauważyć, że wchodząc do domu, nie będziemy widziani przez sąsiadów, gdyż wejścia zaprojektowano z różnych stron budynków.

Kolejne urozmaicenie stanowi balkon, na który wychodzimy wprost z głównej sypialni.

Zapełniony donicami z roślinami, pozwoli stworzyć kolejny, obok ogrodu, zaciszny azyl, w sam raz na chwilę z ulubioną książką.

Ceny sprzedaży nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej rozpoczynają się od 640 tys. zł za dom w standardzie deweloperskim. Aby poznać ofertę, sprawdź stronę internetową inwestycji.

Plusem lokalizacji osiedla jest pobliski Zieleniec oraz jezioro – wymarzone miejsca na regenerację sił i spacer z dziećmi. Dotrzemy tam z domu pieszo w ciągu kilkunastu minut.

Sam Gruszczyn i sąsiadujący z miejscowością Swarzędz posiadają rozbudowaną infrastrukturę niezbędną dla rodzin z dziećmi, a więc zaplecze edukacyjne, handlowo-usługowe, oraz medyczne.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 17.05.2022 r.