WIZYTA NA BUDOWIE: Domy dwulokalowe z garażami oraz widokiem na las! – Osiedle Leśna Ostoja / Czmoń

Osiedle Leśna Ostoja w CzmoniuPołączenie konkurencyjnej ceny domu z dobrym wykorzystaniem przestrzeni wnętrza, oraz niezwykle malowniczym położeniem stanowi o wyjątkowości Osiedla Leśna Ostoja. Dwulokalowe domy z garażami powstają w leśnej otulinie w Czmoniu. Otaczają je gęste lasy Nadleśnictwa Babki, zapewniając kojące widoki z okien na zieleń i tym samym – idealne warunki do regeneracji i wyciszenia. Zobacz zdjęcia z budowy drugiego etapu kameralnego osiedla blisko Poznania!

Jesteśmy w Czmoniu, 30 km od Poznania, skąd dojechaliśmy drogą S-11 w 25 minut. Dojazd do samego osiedla, które nadal jest rozbudowywane, odbywa się komfortowo drogą asfaltową. Na miejscu widzimy sprzedany, pierwszy etap osiedla z gotowymi drogami wewnętrznymi, oraz aktualnie wykańczane domy dwulokalowe z drugiego etapu. Ich budowa dobiegła końca. Trwają ostatnie prace na zewnątrz budynków, oraz budowa drogi wewnętrznej.

W ofercie pozostały ostatnie cztery lokale z drugiego etapu inwestycji. Nowe bliźniaki są praktycznie gotowe. Trwają ostatnie prace wykończeniowe wokół budynków.

Deweloper osiedla planuje także budowę kolejnego, trzeciego etapu. Jednocześnie planowana jest budowa osiedlowego placu zabaw.

W ramach inwestycji powstają mieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75,6 m2 plus zamykany garaż w bryle budynku.

Układ strefy dziennej sprawia, że mieszkańcy będą mogli korzystać z wygodnego aneksu kuchennego. Zabudowę meblową będzie można bowiem zaplanować przy dwóch ścianach. Całość, łącznie ze strefą wypoczynkową, zajmuje 24 m2. Oprócz tego, na pierwszym poziomie zaplanowano toaletę oraz wydzielony, funkcjonalny wiatrołap.

Parter daje wrażenie przebywania w dużej przestrzeni, gdyż z okna salonu rozciąga się piękny widok na ścianę lasu.

Drugi poziom to przestronna łazienka oraz trzy sypialnie, w tym główna sypialnia z wyjściem na przestronny taras o powierzchni około 12 m2.

Mieszkańcy Osiedla Leśna Ostoja docenią sielski klimat tego miejsca zatopionego w zieleni.

Jednak osoby poszukujące nowego, rodzinnego domu na sprzedaż docenią nie tylko niepowtarzalny klimat osiedla i bliskość lasu, ale również konkurencyjną ofertę dewelopera Danske Projekt. Ceny ostatnich dostępnych lokali zaczynają się już od 367 tys. zł za lokal w stanie deweloperskim z własnym garażem i ogrodem z widokiem na las.

Sprawdź, jak wygląda inne, zrealizowane osiedle blisko Poznania dewelopera Danske Projekt: Osiedle Nova Czmoń.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 11.05.2022 r.