WIZYTA NA BUDOWIE: Orzechowa Osada – Klimatyczne mieszkania na sprzedaż blisko Jeziora Kierskiego!

Osiedle Orzechowa Osada - nowe mieszkania na sprzedaż / KobylnikiOrzechowa Osada to nowe osiedle pod Poznaniem budowane na malowniczym wzgórzu morenowym, niedaleko Jeziora Kierskiego. Realizowany kompleks budynków obejmuje mieszkania 2, 3 oraz 4-pokojowe z tarasami lub balkonami. Co ciekawe, znajdziemy tu również mieszkania z oddzielną kuchnią i przynależnym garażem. Zobacz relację z budowy i poznaj bliżej osiedle Orzechowa Osada!

Malownicze wzgórze morenowe, na którym budowane jest osiedle zapewni piękny widok z okien na Jezioro Kierskie i dolinę rzeki Sama.

W Orzechowej Osadzie znajdziemy mieszkania o trzech różnych układach. Na mnie szczególne wrażenie zrobiło mieszkanie 4-pokojowe, w którym pokój dzienny z dwoma oknami i wyjściem na balkon sąsiaduje z oddzielną kuchnią. Do wyboru jest również takie samo mieszkanie na poddaszu, w którym kuchnię połączono z salonem. W tym przypadku klimatyczne skosy i otwarta przestrzeń strefy dziennej mają potencjał na stylowe wnętrze.

Kuchnia jako oddzielne pomieszczenie czy połączona z salonem? Skosy w pokojach czy pełna wysokość? Tutaj masz wybór!

Najmniejsze mieszkanie o powierzchni 42 m2 wyróżnia potencjał strefy dziennej. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 25 m2 ułożony na planie kwadratu daje ciekawe możliwości aranżacji. Widzę tutaj możliwość zabudowy kuchennej z wyspą kuchenną, a dodatkowo zmieści się też stół z krzesłami.

W drodze do mieszkania, możemy podziwiać zieleń przez ogromne okno zamontowane na każdym piętrze klatki schodowej.

Mieszkanie o powierzchni 42 m2 robi wrażenie ze względu na obszerną strefę dzienną zaprojektowaną na planie kwadratu.

Pierwszy etap budowy osiedla Orzechowa Osada dobiega końca. W budynkach trwają ostatnie prace instalacyjne, montowane są drzwi oraz malowane ściany części wspólnych. Balkony wkrótce zyskają nowe balustrady. Na placu trwa montaż kostki betonowej. Warto dodać, że na parterze zaplanowano 19 lokali handlowo-usługowych, w których znajdą się sklepy i usługi ułatwiające szybkie zakupy przyszłym mieszkańcom osiedla.

Ceny sprzedaży dostępnych nowych mieszkań na osiedlu Orzechowa Osada rozpoczynają się od 335 tys. zł za mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2. Z kolei 469 tys. zł zapłacimy za większe mieszkanie 4-pokojowe z oddzielną kuchnią i własnym tarasem. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej osiedla.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 18.05.2022 r.