WIZYTA NA BUDOWIE: Nowe Młyny Radzewa – Domy i mieszkania na sprzedaż w sielskich okolicznościach przyrody

Nowe Młyny Radzewa - nowe domy na sprzedaż blisko Poznania!Beztroskie majowe ścieżki tym razem zaprowadziły nas na spokojne, południowe przedmieścia Poznania. Jak wyglądają domy w zabudowie bliźniaczej i mieszkania powstające niedaleko wiekowych Dębów Rogalińskich i pełnych uroku terenów nadwarciańskich? Zapraszam na WIZYTĘ NA BUDOWIE na osiedlu Nowe Młyny Radzewa!

Jeśli szukasz nowego miejsca dla siebie i zależy Ci przede wszystkim na spokoju, bliskim kontakcie z prawdziwą przyrodą i chcesz na co dzień realizować ideę slow life to ten zakątek Aglomeracji Poznań ma w sobie to coś.

Niespieszne życie płynące w rytmie natury, gdzie widać gwiazdy, wschody i zachody słońca. Nad rzeką. Czy może być lepsze miejsce na realizację tego marzenia?

Osiedle Nowe Młyny Radzewa powstaje w Radzewie, niedaleko Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, znanego z jednego z największych w Europie skupisk wielowiekowych dębów.

Znajdziemy tu malownicze, nadwarciańskie łęgi oraz liczne szlaki turystyczne. Wśród nich Szlak Bobrowy, na którym z łatwością znajdziesz budowane przez bobry tamy oraz powalone drzewa.

W Radzewie powstają zarówno kameralne mieszkania w zabudowie czworaczej, jak również domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z własnym ogrodem.

Metraż dostępnych lokali wynosi 77 m2 w przypadku mieszkań w zabudowie czworaczej, oraz aż 101 m2 w przypadku bliźniaków.

Każda rodzina zyskuje także własny ogródek. Wynosząca od 188 do 340 m2 powierzchnia działek pozwala na stworzenie przydomowego, zielonego azylu, nawiązując do sąsiadującego z kompleksem lasu.

Odwiedzamy z aparatem większy lokal o powierzchni 101 m2, gdzie uwagę zwraca przestronna, jasna strefa dzienna z kuchnią. Warto zauważyć, że schody zaplanowano w taki sposób, by nie zabierały miejsca w pokoju.

Jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 28 m2. Na parterze zaplanowano również dodatkowy pokój – gabinet, oraz pierwszą, w pełni funkcjonalną łazienkę.

To bardzo przydatne rozwiązanie, nie tylko w dobie pracy zdalnej. Pozytywnie oceniam także pełną wysokość trzech sypialni na piętrze, a także wygospodarowanie dwóch łazienek.

Trzy sypialnie na piętrze mają pełną wysokość. Przy głównej sypialni znajdziemy dodatkowo wygodną 5 m2 garderobę.

Na tym poziomie do dyspozycji rodziny jest również druga łazienka – o powierzchni ponad 5,5 m2. Na całej powierzchni mieszkalnej znajdziemy ogrzewanie podłogowe w standardzie, które – z uwagi na brak zabierających miejsce kaloryferów – zdecydowanie ułatwia aranżację przestrzeni.

Ceny nowych mieszkań w standardzie deweloperskim na osiedlu Nowe Młyny Radzewa wynoszą od 382 tys. zł do 499 tys. zł, co – biorąc pod uwagę funkcjonalny projekt – uważam za konkurencyjną ofertę.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 24.05.2022 r.