Oglądamy dom na sprzedaż z zadrzewionym ogrodem – Osiedle Kameralny Gruszczyn / Swarzędz

Oglądamy dom na osiedlu Kameralny GruszczynFirma Budopol – Poznań realizuje w podpoznańskim Gruszczynie domy z niezwykłym klimatem. To zasługa częściowo zadrzewionych ogrodów i dbałości o detal. Ponadczasowe elementy wykończenia, proekologiczne rozwiązania, oraz układ bliźniaków pokazujemy na filmie. Jedno jest pewne – gdy z okien rozciąga się widok na drzewa, łatwiej o odpoczynek od pędu miasta! Zobaczcie nowe domy na sprzedaż z gotowego etapu osiedla Kameralny Gruszczyn, oraz postępy w budowie drugiego etapu!

Dobre jakościowo materiały, widok na zieleń i przestronne wnętrza stanowią oprawę dla życia rodziny.

Kameralny Gruszczyn to nowo powstające domy w gminie Swarzędz, w bliskim sąsiedztwie Poznania. To spokojna przestrzeń blisko lasu i przytulny azyl w postaci częściowo zadrzewionego ogrodu. To również dobór wysokiej klasy detali i ponadczasowych elementów wykończenia. Zostały one wyeksponowane zarówno w strefie wejściowej, na tarasie, jak również na dachu, gdzie znajdziemy płaską dachówkę ceramiczną.


Kameralny Gruszczyn – Najważniejsze informacje:

  • Powierzchnia lokali: od 86 do 92 m2 plus dodatkowe 18 m2 strychu
  • Powierzchnia ogrodów: od 131 do 166 m2
  • Typ zabudowy: Domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej.
  • Łączna liczba lokali: 20 lokali realizowanych w trzech etapach
  • Lokalizacja: Pierwszy etap osiedla został zrealizowany przy ulicy Chopina w Gruszczynie, drugi etap powstaje przy ulicy Zuławskiego w Gruszczynie.
  • Okolica: Las kilka minut spacerem od domu, niska zabudowa jednorodzinna w okolicy, plac zabaw po sąsiedzku, łatwy dostęp do rozwiniętej infrastruktury Swarzędza, 10 minut jazdy samochodem do Poznania.
  • Dodatkowe elementy wyposażenia: Lokale są oddawane w standardzie deweloperskim, obejmującym – w drugim etapie osiedla – między innymi powietrzną pompę ciepła z zasobnikiem ciepłej wody wraz z ogrzewaniem podłogowym na całej powierzchni mieszkalnej.
  • Ceny domów na sprzedaż w Gruszczynie sprawdzisz na stronie internetowej inwestycji.

Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacji. Każda część bliźniaka oferuje powierzchnię od 86 do 92 m2 plus dodatkowe 18 m2 strychu. Parter tworzy wygodny przedsionek, korytarz z wydzieloną przestrzenią pomocniczą, toaleta i wreszcie – pełna światła strefa dzienna.

Pełna światła i przestrzeni strefa dzienna to aż 31 m2 powierzchni, gdzie można zrealizować liczne wnętrzarskie marzenia.

Urządzenie wygodnej jadalni, korzystanie z dużego narożnika, czy możliwość budowy wyspy kuchennej, albo wydzielenia osobnego pokoju jako miejsca do pracy, czy kolejnej – czwartej sypialni. Projekt domu przewiduje każdą z tych opcji.

Drugi poziom tworzą trzy sypialnie, każda o powierzchni około 10 m2, oraz wygodna łazienka z miejscem zarówno na wannę, jak i na prysznic. Korzystny odbiór przestrzeni to zasługa wpadającego do środka światła, a także ustawnego kształtu pokoi.

Domy z drugiego etapu posiadają ekologiczne źródło ciepła w postaci powietrznej pompy ciepła połączone z zasobnikiem ciepłej wody i systemem ogrzewania podłogowego.

Kameralny Gruszczyn to również proekologiczne rozwiązania. Dbałość o środowisko przejawia się w użytym systemie ogrzewania. W drugim etapie inwestycji przewidziano bowiem powietrzne pompy ciepła połączone z zasobnikiem ciepłej wody i systemem ogrzewania podłogowego, z możliwością rozbudowy o instalację fotowoltaiczną. Są to rozwiązania wygodne i ekonomiczne a przy tym ekologiczne.

Pierwszy etap jest gotowy. Budowany drugi etap inwestycji zostanie oddany do użytku w styczniu 2023 roku.

Chcesz zobaczyć dostępne domy w Gruszczynie pod Poznaniem osobiście? Kontakt z biurem sprzedaży pod numerem telefonu: +48 785 059 396


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 29.06.2022 r.