Mieszkania na sprzedaż z dużymi balkonami i widokiem na zieleń – Osiedle Nowe Ogrody / Poznań

Osiedle Nowe Ogrody - mieszkania z tarasami i dużymi balkonami!Osiedle Nowe Ogrody to miejsce stworzone z myślą o poszukiwaniu harmonii w środku miasta. Jasne wnętrza mieszkań z widokiem na drzewa z pewnością w tym pomagają! Podobnie jak duże, nawet ponad 50-metrowe tarasy, przydomowe ogródki, oraz balkony o powierzchni do 15 m2. Pobliski las, Jezioro Rusałka, oraz Ogród Botaniczny to miejsca codziennych spacerów mieszkańców. Jakie mieszkania znajdziemy w ramach ostatniego, obecnie realizowanego etapu osiedla? Szczegóły możecie zobaczyć na filmie!

Osiedle Nowe Ogrody – Najważniejsze informacje:

  • Lokalizacja – ul. Meissnera, Poznań. To zielone serce dzielnicy Jeżyce z licznymi trasami rowerowo-spacerowymi przebiegającymi wśród drzew, blisko jeziora. Idealne miejsce dla każdego, kto lubi aktywny wypoczynek i odnajduje spokój w kontakcie z przyrodą.
  • Dostępne metraże w ósmym etapie inwestycji: od 45 do 95 m2.
  • Cechy wyróżniające: Wyjątkowo przestronne balkony i tarasy z ładnym widokiem na drzewa stanowią tak cenne przedłużenie mieszkania. W strefach wspólnych oraz w mieszkaniach uwagę przyciągają wysokiej klasy materiały wykończeniowe – drewniane balustrady schodów, szkło hartowane jako wypełnienie balustrad, czy płytki gresowe jako wykończenie tarasu, oraz parapety z konglomeratu.
  • Dodatkowe walory estetyczne: W strefach wspólnych zadbano o przytulny nastrój. Wpływ ma na to niewielka liczba mieszkań w każdej klatce, oraz przyjemne wykończenie ścian okładzinami w imitacji drewna.
  • Udogodnienia dla aktywnych: Hala garażowa pod budynkiem kryje nie tylko komórki
    lokatorskie, ale również boksy rowerowe. Ich uzupełnieniem są rowerownie
    przeznaczone wyłącznie do użytku mieszkańców danego etapu, oraz stacje napraw rowerów.
  • Teren osiedla: Zielone dziedzińce i place zabaw są dostępne zaraz po wyjściu z budynku. Strefa handlowo-usługowa na parterze, czy stacje ładowania aut elektrycznych to dodatkowe plusy.

Spójność projektu z otaczającą przyrodą podkreślają ciekawe materiały wykończeniowe.

W przykładowym, odwiedzanym na filmie mieszkaniu na 62 m2 zaplanowano wygodny korytarz, jasny salon z aneksem kuchennym, oraz dwie ustawne sypialnie i łazienkę. Wyjątkowy klimat 26-metrowej strefy dziennej to zasługa doświetlenia wnętrza dwoma oknami.

Okna strefy dziennej wychodzą na dwie strony świata. Wrażenie dużej przestrzeni potęguje wynosząca około 265 cm wysokość mieszkania.

Zauważcie, że na duży balkon możemy wyjść nie tylko z pokoju dziennego, ale również z pierwszej sypialni, która alternatywnie może pełnić funkcję domowego biura. Główna sypialnia o powierzchni 12,5 m2 daje możliwość funkcjonalnej aranżacji.

Prywatny azyl odnajdziemy również na balkonie. Skąpana w zieleni przestrzeń pozwoli złapać oddech.

Szeroki na 2 metry i długi na ponad 6 metrów balkon pozwala złapać oddech i stanowi najważniejszy atut mieszkania. Za sprawą dużej odległości między budynkami, przebywając na świeżym powietrzu, odnajdziemy prywatny azyl. Zauważcie, że wszystkie balkony i tarasy wykończono stonowanymi płytkami gresowymi. Wypełnienie balustrad wykonane ze szkła hartowanego sprawia, że widok na okoliczną zieleń jest jeszcze lepszy.

Nowoczesne bryły budynków urozmaicają nieoczywiste formy i wysokiej jakości przesłony tarasów o wyglądzie drewna. Zielone dachy to kolejne nawiązanie do przyrody dookoła.

Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców, zadbano o montaż instalacji pod wideo domofon, oraz antywłamaniowych drzwi wejściowych do mieszkań.

Ideą projektu Nowych Ogrodów jest równowaga. W myśl tej zasady, spacer w lesie czy wycieczka nad Jezioro Rusałka to droga do wyciszenia. Z drugiej strony – szukamy komfortu miejskiego życia. Dlatego Nowe Ogrody to również sprawna i szybka komunikacja z centrum.

Aby zobaczyć dostępne mieszkania, odwiedź stronę internetową inwestycji.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 13.07.2022 r.