WIZYTA NA BUDOWIE: Sprawdzony projekt domu na sprzedaż 97 m2 / Wronczyn gm. Stęszew

Nowy dom bliźniak 97 m2 - sprawdzony projekt dewelopera HermanosOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMSypialnie o pełnej wysokości, dodatkowe miejsce na garderobę, staranne wykończenie budynku i wreszcie – ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni. To sprawdzone elementy projektu domu dla rodziny od firmy Hermanos, budującej osiedla w okolicy Poznania już od 10 lat. Zauważcie, że we Wronczynie przy ulicy Makowej powstają jedynie dwa domy dwulokalowe, co razem z dużą powierzchnią działek zapewni mieszkańcom kameralne sąsiedztwo. Po więcej szczegółów zapraszam na WIZYTĘ NA BUDOWIE!

ZŁOTY DOM Inwestycję wyróżniamy ZŁOTYM DOMEM ZA:

  • Ciekawy projekt budynku.
  • Wysoką jakość wykonania.
  • Ponadstandardowe elementy wyposażenia budynku oraz mieszkania.

Od razu po przyjeździe na miejsce moją uwagę zwrócił nowoczesny wygląd budynków oraz ich staranne wykonanie. Składają się na nie między innymi następujące elementy widoczne z zewnątrz:

  • Dobrej klasy kostka betonowa zastosowana na podjeździe, na gotowym tarasie, oraz na podejściu do budynku. Kostka otacza również budynek stanowiąc tzw. opaskę – jest to element, który powinien stanowić standard wyposażenia w inwestycjach deweloperskich.
  • Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest również szeroki, osłonięty podest przy drzwiach wejściowych. Do budynku wchodzimy przez podcień dodatkowo osłonięty ścianą od wiatru. Podoba mi się ten element, którego niekiedy brakuje na nowych osiedlach, a który zdecydowanie przydaje się w deszczowe i wietrzne dni.
  • Dodam również, że odprowadzenie wody deszczowej z dachu zostało w pełni rozplanowane w gruncie, dzięki czemu klient nie będzie musiał sam podejmować się tego zadania.
  • Dla przyszłych mieszkańców niezmiernie ważna jest także energooszczędność budynku. Tutaj deweloper zadbał o uniknięcie powstawania mostków termicznych poprzez doskonałą izolację od fundamentów przez ściany konstrukcyjne, ocieplenie dachu, ale też tak zwany ciepły montaż okien trzyszybowych.Co równie ważne, zadbano o dobrą izolację puszek podtynkowych do rolet.
  • Na racjonalizację wydatków na ogrzewanie domu korzystnie wpłynie użyty system ogrzewania. Niskotemperaturowego ogrzewania podłogowe to wysoki komfort cieplny i jednoczesne realne oszczędności dla mieszkańców. Piec gazowy został tu zastąpiony o 20% wydajniejszym piecem kondensacyjnym.

Pomieszczenie gospodarcze znajdujące się przy wejściu może być na przykład kolejną garderobą, miejscem na wózek dziecięcy, lub zabawki. Sezonowo używane rzeczy można też z łatwością schować na strychu.

Po wejściu do budynku moją uwagę zwróciło miejsce na szafę w zabudowie, oraz co ciekawe – dodatkowe pomieszczenie gospodarcze pełniące również funkcję kotłowni. To znaczna przewaga, dająca możliwość budowy dwóch szaf garderobianych w strefie wejściowej, a nie – jak to często bywa – wyłącznie jednej.

Strefa dzienna o powierzchni 31 m2 to nie tylko jasna przestrzeń wspólna. To dobrze przemyślane, ustawne pomieszczenie, które można w pełni funkcjonalnie rozplanować.

Zauważcie, że z zamykanego wiatrołapu przechodzimy do części dziennej – jej powierzchnia wynosi 31 m2, a to naprawdę sporo. Zyskujemy nie tylko przestronne centrum życia rodziny, ale także miejsce, które można w pełni funkcjonalnie rozplanować. Kuchnia wydzielona z części salonu została przewidziana w taki sposób, aby kuchenna zabudowa meblowa w kształcie litery L korespondowała z ulokowaną naprzeciwko wnęką na wysoką zabudowę, w tym lodówkę. Daje to możliwość zamontowania wygodnej zabudowy kuchennej z dużą ilością blatów roboczych, kompletem potrzebnych sprzętów, jak również posiadającą miejsce do przechowywania.

Sypialnie o pełnej wysokości oraz łazienka z miejscem zarówno na wannę, jak i prysznic to kolejne atuty projektu dewelopera Hermanos.

Schody zaprowadziły mnie na piętro, gdzie znajdują się trzy sypialnie bez skosów, czyli o pełnej wysokości, oraz łazienkę o znacznej powierzchni wynoszącej aż 9 m2. Główna sypialnia o powierzchni prawie 12 m2 posiada 2 okna do podłogi, a jej rozplanowanie pozwala na wydzielenie wygodnej części na szafę. Natomiast łazienka to materiał na prawdziwy salon kąpielowy, gdyż 9 m2 przestrzeni umożliwia posiadanie tak wanny, jak również kabiny prysznicowej. Znajdzie się tutaj również miejsce na pralnię z suszarnią.

Poddasze zostało już w standardzie wykończone płytą OSB. Dzięki temu mamy gotową podłogę – nie musimy wykańczać strychu we własnym zakresie. To miejsce docenią osoby, które posiadają sezonowy sprzęt sportowy, zabawki dla dzieci i różne inne rzeczy, które wymagają powierzchni do przechowywania. Poddasze będzie tutaj jak znalazł.

Powierzchnia działki przynależnej do oglądanej połówki bliźniaka jest znaczna i wynosi 462 m2. Razem z zachodnią ekspozycją tarasu stanowi materiał na pogodny, przytulny ogród.

Standard budynku podkreśla wysokiej klasy dachówka betonowa na dachu, oraz gotowy murek oddzielający sąsiednie tarasy, zapewniając wyższe poczucie prywatności. Dobrze, że został on wybudowany przez dewelopera! Dzięki temu całość jest ze sobą spójna. Te wszystkie elementy wpłyną na wygodę mieszkańców i skracają czas potrzebny na wykończenie wnętrza oraz ogrodu.

Szczegóły dotyczące oferty sprzedaży dostępnych domów znajdziesz na stronie internetowej dewelopera.Chcesz zobaczyć dom na sprzedaż osobiście? Umów się na spotkanie pod numerem telefonu: +48 790 577 090, lub drogą elektroniczną: sprzedaz@hermanos-domy.pl.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 14.07.2022 r.