Klimatyczna posiadłość na sprzedaż! Dom parterowy 150 m2 z ogrodem oraz parkiem ze stawem

Klimatyczna posiadłość na sprzedaż! - Wróblewo w WielkopolsceZapraszam Was na zwiedzanie posiadłości o wyjątkowym klimacie i ponadczasowym uroku. Tworzy go dopracowana architektura, doskonale wpisana w spokojne otoczenie; jasne, wygodnie rozplanowane wnętrza; oraz otaczająca nas zewsząd zieleń. Cała posesja obejmująca około 150-metrowy, klasycznie urządzony dom jednorodzinny, duży, ponad 70-metrowy garaż, zadbany ogród, oraz przestrzeń parkową ze stawem zajmuje łącznie powierzchnię niemal 7,5 tys. m2. Razem ze stajnią i zabudowaniami gospodarskimi adaptowanymi na współczesne potrzeby, stanowi nie tylko sielską przestrzeń do życia. To również miejsce o niespotykanym potencjale do rozwoju licznych pasji, oraz własnej działalności gospodarczej.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Na prezentację zaprasza:
Michał Zdunek: Tel. 662 006 590
Imperial House Real Estate

Nieruchomość jest oferowana na sprzedaż i nowy właściciel może wykorzystać jej potencjał zgodnie z własną wizją. Tym bardziej, że nieruchomość znajduje się w odległości niecałej godziny jazdy od Poznana. Zauważcie, że nowy dom został wkomponowany w zastaną, wiejską zabudowę. Architektem budynku jest Sławomir Rosolski, znany m.in. z projektu poznańskiego kompleksu City Park. Tradycyjną bryłę, stolarkę okienną oraz pełną cegłę elewacyjną połączono z akcentem w postacji drewnianej okładziny. W tak wyrazistą stylistykę udało się wkomponować wnętrza o nowoczesnym układzie i funkcjonalności.

Po wejściu do domu widzimy obszerny hol sąsiadujący z praktyczną ukrytą garderobą. W strefie dziennej wita nas duża wyspa kuchenna i widoczna tuż za nią jadalnia, doświetlona oknami do podłogi. By podkreślić elegancki styl wnętrza, na podłodze znalazła się deska dębowa, kominek zyskał marmurowy portal, zaś kuchnia – wytrzymałe blaty z konglomeratu kwarcowego. W parze z klasycznym stylem zabudowy kuchennej idzie kompletne, najwyższej klasy wyposażenie takich marek jak Miele, Villeroy Boch, czy SMEG. Ekspres do kawy, piekarnik z mikrofalą – to wszystko jest już na swoim miejscu. Co niezwykle ważne, pełna lekkości otwarta przestrzeń sprzyja celebracji życia rodzinnego. Nie trzeba się też nadmiernie martwić o bałagan powstający podczas przygotowywania posiłków, ponieważ za ścianą ukryto kuchnię roboczą z własnym blatem.

Subtelne dodatki i jasne meble współgrają z widokiem za oknem. Każdy miłośnik przyrody doceni fakt, że z wszystkich pokoi można wyjść do ogrodu. Spójna z charakterem zabudowań przestrzeń zewnętrzna, w tym wygodny taras, robi wrażenie. Latem to właśnie tutaj przenosi się życie mieszkańców oraz ich przyjaciół. Chodniki i podjazdy zostały zbudowane z cegły brukowej firmy Vandersanden, zaś harmonijnie zaprojektowany ogród jest nasycony zielenią. Nasadzenia hortensji przy domu, oraz drzew w części parkowej ze stawem zostały starannie przemyślane. Systematyczną pielęgnację terenu ułatwia automatyczny system nawadniania i dwa roboty koszące.

Naturalna jasność i kojący klimat ogrodu oraz przydomowego parku przenikają do strefy prywatnej. Tworza ją dwie przestronne strefy master bedroom. Usytuowane w dwóch przeciwległych częściach domu, zapewniają pełną prywatność wszystkim domownikom. Zauważcie, w każdej chwili można zrobić sobie miłą przerwę, podziwiając ogród przez wysokiej klasy drewniane okna do podłogi.

Sypialnie zostały uzupełnione nie tylko o pojemne garderoby i wpisane w klimat wiejskiej posiadłości – luksusowe pokoje kąpielowe. Znajdziemy tu coś więcej. Oczywiście mowa o dodatkowym pokoju do pracy w domu. Dodatkowym atutem jest wydzielona część techniczna z pralnią. Schowano tutaj również pompę ciepła i rekuperator.

Dom zbudowany w systemie muru trójwarstwowego i wyposażony w system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, jest energooszczędny. Szczegóły chętnie udostępni Wam pan Michał Zdunek z firmy Imperial House odpowiedzialnej za sprzedaż.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Na prezentację zaprasza:
Michał Zdunek: Tel. 662 006 590
Imperial House Real Estate