Nowy dom 190 m2 z garażem – NA SPRZEDAŻ w Zakrzewie koło Poznania

Nowy dom na sprzedaż w Zakrzewie koło PoznaniaNowoczesny design, duża przestrzeń i dopracowane detale. Zapraszam Was do obejrzenia nowego domu na sprzedaż w podpoznańskim Zakrzewie. Zbudowany według projektu indywidualnego dom jednorodzinny idealnie wpisano w nowoczesny charakter zielonych przedmieść, dbając przy tym o przyjazną formę architektury budynku oraz wprowadzenie do wnętrz kompletu udogodnień.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Na prezentację zaprasza:
Marcin Kiziorek: Tel. 512 427 857
Imperial House Real Estate

Dom dla rodziny posiada dwustanowiskowy garaż ze stacją do ładowania samochodu elektrycznego, salon z jadalnią i kuchnią wraz z zapleczem roboczym, oraz domowe biuro na parterze. Trzy sypialnie, dwie łazienki, pralnia i kolejna garderoba znalazły się na piętrze.

Zarówno w strefie wewnętrznej, jak i zewnętrznej – stanowiącej jej przedłużenie – znajdziemy ponadczasowe rozwiązania i jakościowe materiały. Płytka elewacyjna stanowi subtelny akcent wizualnie ocieplający bryłę domu. Kolejnym wyborem, który przetrwa próbę czasu jest stolarka okienna w przyjemnej, jasno szarej tonacji, oraz płyty betonowe w dużym formacie widoczne na podjeździe i w strefach komunikacji.

Uwagę zwraca również minimalistyczna forma strefy wejściowej z patio z dedykowanym miejscem na roślinność. Zobaczcie, że z patio możemy wejść oddzielnymi drzwiami do gabinetu. Takie rozwiązanie docenią osoby pracujące w domu, zwłaszcza jeśli przyjmują klientów. Zauważcie, że okna frontowe zostały osłonięte żaluzjami zewnętrznymi.

Na pogodny klimat miejsca korzystnie wpływa również duży ogród z potencjałem, gdzie z łatwością można wydzielić kolejne strefy relaksu, wzbogacając je o nowe nasadzenia. Osoby szukające odprężenia na świeżym powietrzu docenią bezpieczne, bezprogowe okna przesuwne HST. Po ich otwarciu, granica między wnętrzem a ogrodową zielenią ulega zatarciu. Przestronny taras można wykończyć dowolnym materiałem spójnym z wizją wnętrza. Natomiast podbudowa tarasu, oraz instalacje ogrodowe takie jak automatyczne nawadnianie i oświetlenie są gotowe.

Czas zajrzeć do środka! Do budynku wchodzimy przez drzwi wejściowe z elektrozamkiem i instalacją do karty zbliżeniowej. W tym domu dbałość o estetykę i wygodę potraktowano na równi.

Precyzyjnie rozplanowano układ przeszkleń, zachowując przy tym równowagę między dostępem do naturalnego światła, a funkcjonalnością. W efekcie, widoki przyrody stanowią integralną część wnętrza, zaś oś widokowa między oknem wychodzącym na frontowe patio a tym otwierającym salon na ogród, wprowadza ciekawą dynamikę. Dokładnie pośrodku, w gościnnym hallu znajdują się schody, lekko zawieszone niczym rzeźba.

Jak możecie zobaczyć, strefa dzienna o powierzchni niemal 50 m2 oraz długości aż 11 metrów bazuje na otwartym planie i dodatkowo została częściowo otwarta ku górze. Wrażenie oddechu i wnętrze w designerskim wydaniu to jednak nie wszystko, czego oczekuje współczesna rodzina. Jakie praktyczne udogodnienia kryje ta przestrzeń?

W strefie wypoczynku przygotowano instalację do rzutnika video oraz ekranu. Idąc dalej, widzimy miejsce na reprezentacyjną jadalnię. Zaplanowana u szczytu salonu kuchnia oczywiście może posiadać wymarzoną, dużą wyspę, zaś jej ważnym unikatowym udogodnieniem jest ukryta za ścianą kuchnia robocza i spiżarnia. Tym sposobem – dostępny metraż jest maksymalnie użytkowy.

Aby wszyscy mieszkańcy mogli w pełni cieszyć się własną enklawą, na piętrze znajdziemy dwie łazienki z miejscem na podwójne umywalki oraz 3 sypialnie. Ciekawym rozwiązaniem jest oddzielna “strefa dorosłych” z własną łazienką i garderobą. Zobaczcie, że wszystkie łazienki posiadają okno, oraz przygotowano w nich miejsce na brodziki z odpływem liniowym. W domu jednorodzinnym o takim standardzie nie powinno zabraknąć oddzielnej pralni z suszarnią. W tym projekcie przewidziano ją między pokojami dzieci.

Warto również zwrócić uwagę na instalacje, w które dom został wyposażony. Przemyślany układ instalacji elektrycznej umożliwi zastosowanie wielu punktów świetlnych – zarówno opraw dekoracyjnych, jak i funkcjonalnych.

Jest tutaj też instalacja alarmowa oraz okablowanie do monitoringu a w oknach na parterze zainstalowano kontaktrony, które wspomagają system alarmowy. Źródłem ciepła w budynku jest wysokiej klasy powietrzna pompa ciepła marki Panasonic natomiast przewodnikiem ciepła jest wodne ogrzewanie podłogowe, zainstalowane we wszystkich pomieszczeniach. Warto dodać, że ogrzewaniem możemy sterować niezależnie w każdym pokoju.

W parze z wygodnym, rodzinnym azylem idzie dobre sąsiedztwo. Zakrzewo to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w zachodniej części aglomeracji poznańskiej. Z jednej strony, rozległy las w sąsiedztwie pozwala na prawdziwy, aktywny odpoczynek blisko natury, a z drugiej – znajdujemy się tylko 2 km od wjazdu na drogę ekspresową S11 oraz 5 km od Skórzewa, graniczącego z Miastem Poznań.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Na prezentację zaprasza:
Marcin Kiziorek: Tel. 512 427 857
Imperial House Real Estate