Dom na sprzedaż – na pięknej, zielonej działce w klimatycznym sercu Baranowa

Dom na sprzedaż w Baranowie, gm. Tarnowo PodgórneSzanowni Państwo, polecam na sprzedaż dom znajdujący się w klimatycznej, starej części Baranowa, w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych. Chętnie zaproszę Państwa na miejsce, opowiem o domu oraz okolicy gdyż tak się składa, że mieszkam po sąsiedzku. Jestem także zaznajomiony z aspektami technicznymi oraz funkcjonalnymi budynku dlatego postaram się odpowiedzieć na Państwa szczegółowe pytania.

Dom ma powierzchnię użytkową 240 m2 + 60 m2 piwnicy i dwustanowiskowy garaż. O jego uroku świadczą przestronne pokoje (aż 5 dużych sypialni) oraz widok z okien na zadbany ogród.

Dom został wybudowany w 1996 r. na działce o powierzchni 1006 m2. Ogród jest dorodny, w pełni zagospodarowany, wyposażony w system automatycznego nawadniania. Drzewa dają latem przyjemny cień. Również samo miejsce, w którym znajduje się dom, odgrywa szczególną rolę, gdyż jesteśmy w sercu Baranowa, w sąsiedztwie Jeziora Kierskiego, blisko zielonych terenów spacerowych, a jednocześnie – tylko 10 minut jazdy samochodem do centrum Poznania, co plasuje lokalizację w topowej czołówce jeśli chodzi o Aglomerację Poznańską.

Zobaczcie Państwo, że jest to spokojne i ciche miejsce, ale jednocześnie wszystkie udogodnienia dla rodziny z dziećmi znajdziemy w bezpośredniej okolicy.

Dzieci będą mogły same chodzić do szkoły. Wystarczy 4-minutowy spacer.

W odległości 4-minutowego spaceru od domu działa przedszkole z dużym placem zabaw i szkoła podstawowa. Są tutaj także sklepy, delikatesy włoskie, dyskonty, piekarnie, apteki i kawiarnie. Wszędzie dotrzemy w kilka minut, a jednocześnie dom znajduje się na uboczu – jest tutaj absolutnie cicho, zielono. Za spokojne, dobre sąsiedztwo mogę ręczyć osobiście.

Rozkład pomieszczeń w budynku prezentuje się następująco:

PARTER składa się z salonu z jadalnią oraz wydzieloną kuchnią, sypialni wraz z własną łazienką, pralni oraz toalety
PIĘTRO to 4 sypialnie oraz łazienka
PIWNICA jest typowym pomieszczeniem gospodarczym służącym do składowania rzeczy
GARAŻ dostępny jest z zewnątrz i posiada 2 stanowiska samochodowe

Dom jest wygodny, zapewnia optymalną przestrzeń oraz niezbędne zaplecze gospodarcze. Ponadto, został zaprojektowany w taki sposób, żeby mieszkańcom zapewnić dużą prywatność. Część dzienna na parterze jest funkcjonalnie odseparowana od części prywatnej na poddaszu.

Obszerne sypialnie posiadają powierzchnię minimum 20 m2 każda.

Warto wspomnieć również o ogrodzie – działka o powierzchni 1006 m2 jest zadrzewiona i dobrze utrzymana. Ogród został 3 lata temu zmodernizowany przez profesjonalną firmę ogrodniczą. Jest zadbany i wyposażony w instalację automatycznego podlewania.

Stojąc przed domem, za domem lub na balkonie widzimy wyłącznie zieleń, która otacza nas ze wszystkich stron, tworząc wymarzoną enklawę.

Jesteśmy w spokojnej i cichej części Baranowa skąd tylko spacer dzieli nas od Jeziora Kierskiego.

Zapraszam Państwa na miejsce! Najlepiej jest zobaczyć dom i okolicę osobiście.
Zapraszam na oglądanie! Tel: 606 421 794
Krzysztof Małecki