Gdzie warto kupić mieszkanie w Poznaniu? – 6 najlepszych nowych osiedli deweloperskich

Osiedle Marcelin - Poznań - AtanerŚledzisz z nami najnowsze inwestycje deweloperskie z okolic Poznania? Ciekawi Cię, co proponują deweloperzy w samym Poznaniu? Dzisiaj wyjątkowo przedstawiamy najlepsze osiedla mieszkaniowe z potencjałem w mieście. Sprawdź 6 najciekawszych nowych osiedli deweloperskich w Poznaniu!


Osiedle Na Smolnej – mieszkanie w Poznaniu prawie idealne

Mieszkanie Na Smolnej to połączenie dobrej komunikacji z różnymi częściami Poznania i bezpośredniego sąsiedztwa terenów zielonych. Bezpośrednia okolica Osiedla Na Smolnej może się pochwalić nowym parkiem. Chodzi o gruntownie odnowiony w 2014 roku Park Nadolnik. Zadbane alejki, ścieżki rowerowe, nowoczesny duży plac zabaw, piękny drzewostan i nasadzenia, zewnętrzna siłownia i tereny nad stawem przyciągają licznych mieszkańców spragnionych wypoczynku i relaksu i niewątpliwie podnoszą komfort życia Na Smolnej. (Czytaj więcej o Osiedlu na Smolnej na blogu – AdresPoznan.pl)


Osiedle Riverpark – wszędzie blisko

Tym co zdecydowanie wyróżnia Riverpark na tle innych poznańskich osiedli jest bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Warty ze ścieżkami rowerow-spacerowymi ciągnącymi się aż do Wielkopolskiego Parku Narodowego. Ponadto, w pobliżu znajduje się rozległy Ogród Jordanowski oraz Park Jana Pawła II, a także kompleks sportowy AWF na Chwiałce. Riverpark to opcja warta rozważenia dla osób chcących wypoczywać aktywnie, w otoczeniu przyrody przy jednoczesnym szybkim połączeniu komunikacyjnym z najważniejszymi punktami miasta. Od tętniącego życiem Starego Rynku czy popularnego Starego Browaru mieszkańców Osiedla Riverpark dzieli kilkuminutowy spacer lub podróż rowerem. (Czytaj więcej o Osiedlu Riverpark na blogu – AdresPoznan.pl)


Osiedle Marcelin – wygodne mieszkanie koło lasu

Osiedle Marcelin to dobry adres w Poznaniu. Ataner jest od wielu lat postrzegany jako deweloper, który buduje lepiej niż inni. Mieszkania charakteryzują się wysoką jakością wykończenia. Budynki są atrakcyjne wizualnie a teren wokół jest dobrze zagospodarowany. Właściciele mieszkań na Osiedlu Marcelin mogą cieszyć się dobrze rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. Są place zabaw dla dzieci oraz centrum rekreacyjno-sportowe dostępne bezpłatnie dla mieszkańców. Lokale na pierwszych poziomach przy głównych ulicach osiedlowych zajęte są przez kawiarnie, restauracje i drobne usługi. Swoje miejsce znalazło tutaj nawet przedszkole. Największą atrakcją Osiedla Marcelin jest sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego, który daje możliwość aktywnego spędzania czasu na spacerach czy jeździe rowerem. (Czytaj więcej o Osiedlu Marcelin na blogu – AdresPoznan.pl)


Osiedle Nowe Ogrody – mieszkanie w dobrej lokalizacji

Mieszkania na poznańskim Osiedlu Nowe Ogrody cieszą się ogromną popularnością. I nie ma w tym nic dziwnego. Nowe Ogrody charakteryzują się relatywnie sprawnym połączeniem komunikacyjnym z centrum Poznania, sąsiedztwem terenów rekreacyjnych oraz zaplecza handlowo–usługowego i wreszcie wysokimi walorami architektonicznymi. Największym atutem Nowych Ogrodów jest dobra lokalizacja w pobliżu terenów rekreacyjnych. Mieszkańcy osiedla mogą w kilka minut dostać się rowerem nad Jezioro Rusałka, następnie nad Jezioro Strzeszyńskie i dalej Kierskie. Po drodze znajdują się również obiekty sportowe poznańskiej Olimpii. (Czytaj więcej o Osiedlu Nowe Ogrody na blogu – AdresPoznan.pl)


Park Sowińskiego – komfortowe mieszkania blisko zieleni i centrum

Podwyższony standard, bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych oraz dobra komunikacja z centrum Poznania i nie tylko – to najważniejsze zalety nowych mieszkań na Osiedlu Park Sowińskiego w Poznaniu. Kompleks pięciu niskich budynków wielorodzinnych pomieści w sumie ponad 340 mieszkań. Pierwszy etap inwestycji będzie gotowy do odbioru w kwietniu 2016 roku. Jednocześnie trwa budowa drugiego etapu. (Czytaj więcej o Osiedlu Park Sowińskiego na blogu – AdresPoznan.pl)


Warzelnia – dobry adres w Poznaniu

Kompleks apartamentów i mieszkań Warzelnia to miejsce, które może aspirować do miana najlepszego adresu w Poznaniu. Pod względem dostępu do terenów spacerowych i rekreacyjnych położenie kompleksu Warzelnia jest fantastyczne. Osiedle znajduje się na obszarze wschodniego klina zieleni rozciągającego się wzdłuż doliny rzeki Cybiny. Architekci dewelopera zaprojektowali Warzelnię w taki sposób aby jak najlepiej wykorzystać przyrodę, która w naturalny i zaplanowany sposób “wdziera się” na teren kompleksu. Budynki znajdujące się przy stawie posiadają loggie i obszerne balkony, z których można podziwiać zieleń. (Czytaj więcej o Warzelni na blogu – AdresPoznan.pl)


bliskopoznania-krzysztof-maleckiAutorem wpisu jest: Krzysztof Małecki
Ostatnia aktualizacja dnia 4.09.2015

Odwiedzam z kamerą nowe domy i mieszkania

Zobacz jak oceniam 2-poziomowe mieszkanie w Dąbrówce koło Poznania.  Oglądaj więcej recenzji mieszkań ›

osiedle-lesna-polana-forma-yt-play-300x169