Na sprzedaż działka budowlana w Suchym Lesie, w prestiżowej lokalizacji

Działka na sprzedaż w Suchym LesieNa sprzedaż działka budowlana w jednym z najpiękniejszych zakątków Suchego Lasu, przy ulicy Zwolenkiewicza. Działka o powierzchni 800 m2, o regularnym kształcie (szer. 20 m, dł. 40 m) pozwala na budowę wygodnego domu jednorodzinnego z wyjściem na ogród od strony zachodniej.

Do działki prowadzi wybrukowana droga z dostępem do wszystkich mediów, takich jak woda, prąd, gaz i kanalizacja. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje prywatność i ciszę. Dzięki położeniu na wzniesieniu, przyszli właściciele będą mieć niepowtarzalny widok na panoramę okolicy.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zezwalającym na budowę budynku jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej.

Suchy Las koło Poznania to lokalizacja bez kompromisów. Z jednej strony, bliskość Poznania, łatwy dostęp do pełnej infrastruktury, nowoczesne szkoły oraz bogate zaplecze handlowo-usługowe. Z drugiej, sąsiedztwo lasów oraz Góry Morasko i cisza. Raj dla biegaczy, spacerowiczów i rowerzystów.

Więcej informacji o tym, jak się mieszka w Suchym Lesie można znaleźć w artykule: Gdzie warto mieszkać? Suchy Las ‘Vegas’!

Cena oferowanej działki wynosi 420 tys. zł.


bliskopoznania-krzysztof-maleckiZadzwoń pod numer 606 421 794 i dowiedz się więcej. Krzysztof Małecki, Adminis – zarządzanie i pośrednictwo. Zapraszam serdecznie.