Osiedle Królewskie w Mosinie – mieszkaj po królewsku!

Osiedle Królewskie w MosinieOsiedle Królewskie w Mosinie to jedyna możliwość zakupu domu w zabudowie szeregowej pod Poznaniem z własną piwnicą, garażem i klimatycznym poddaszem. Funkcjonalna przestrzeń domu z ogrodem i przyjazne otoczenie zapewniają mieszkańcom wygodę na co dzień.

Dlaczego rekomendujemy Osiedle Królewskie? Kluczowym warunkiem, jaki musi spełniać inwestycja, aby mogła zasłużyć na nasze wyróżnienie ZŁOTY DOM jest ponadprzeciętny komfort życia zapewniany mieszkańcom. Co sprawia, że domy szeregowe z ogrodem na Osiedlu Królewskim są wyjątkowo komfortowe?

ZŁOTY DOM Wyróżnienie ZŁOTY DOM dla Osiedla Królewskiego w Mosinie za:

  1. Solidne wykonanie zgodne z najnowszymi standardami.
  2. Dużą powierzchnię domu umożliwiającą ciekawą aranżację przestrzeni.
  3. Wszystko w zasięgu ręki – nowe szkoły, sklepy, punkty usługowe, place zabaw i obiekty sportowe, trasy rowerowe i tereny rekreacyjne.
  4. Dodatkowe udogodnienia w cenie domu: instalacja pod kominek, kocioł gazowy marki Viessmann, drzwi antywłamaniowe, alarm, automatyczna brama garażowa.
  5. Sąsiedztwo lasów i jezior Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Osiedle Królewskie wyróżnia duża powierzchnia domów – 110 m2 plus poddasze do adaptacji. Ponadto, do każdego szeregowca przynależy garaż z praktyczną piwnicą – rzecz rzadko spotykana, a istotnie podnosząca funkcjonalność domu. Co więcej, spokojna okolica i solidne wykonanie gwarantują tak poszukiwaną za miastem ciszę. Na uwagę zasługuje również w pełni przygotowane otoczenie inwestycji i sąsiedztwo parku narodowego.

Domy na Osiedlu Królewskim wyróżnia solidne wykonanie z dbałością o każdy detal. Inwestycję realizuje Przedsiębiorstwo Budowlane Lechbud, rodzinna firma z ponad trzydziestoletnią tradycją.

Do domu o powierzchni 110 m2 plus poddasze przynależy garaż z piwnicą, jak również ogród z gotowym tarasem. Funkcjonalność domu można jeszcze zwiększyć adaptując poddasze na cele mieszkalne i uzyskując w sumie aż cztery poziomy.

Doskonałą izolację akustyczną, a co za tym idzie – ciszę jak w domu wolnostojącym – gwarantują zastosowane w domach pięciokomorowe okna Veka oraz podwójne ściany oddzielające szeregowce.

W parze z poczuciem prywatności idzie dobra lokalizacja. Osiedle Królewskie w Mosinie znajduje się w miejscu przyjaznym dla rodzin z dziećmi. Miasteczko zapewnia bezpośredni dostęp do szkół podstawowych i gimnazjalnych, przedszkoli i żłobków, obiektów sportowych, placów zabaw, przychodni zdrowia oraz rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego. Do Osiedla Królewskiego prowadzą utwardzone drogi, trasy rowerowe i chodniki, co pozwala bezpiecznie i wygodnie spacerować także z dzieckiem.

Czas dojazdu do centrum Poznania wynosi maksymalnie 30 minut. Obok połączenia drogowego, Mosina posiada także wygodne połączenie kolejowe z Dworcem Głównym w Poznaniu, co należy uznać za duży plus tej lokalizacji.

Osoby spragnione kontaktu z przyrodą odnajdą w Mosinie swoje miejsce na ziemi. Lasy i jeziora Wielkopolskiego Parku Narodowego zachęcają do aktywnego wypoczynku. Trasa rowerowa prowadząca bezpośrednio z Osiedla Królewskiego umożliwia bezpieczne i szybkie dotarcie do takich miejsc jak: piaszczysta plaża na Przystanku Glinianki, Jezioro Góreckie, Warta, czy Pałac w Rogalinie z siedliskiem pomnikowych dębów.

Cena domów na Osiedlu Królewskim w Mosinie jest konkurencyjna, tym bardziej że nowoczesne wykonanie budynków pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu. Domy spełniają wysokie standardy energooszczędności. Ściany budynków zostały ocieplone 14-centymetrową warstwą styropianu, a dach – wełną mineralną o grubości 25 centymetrów.

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z ogrodem, garażem i piwnicą oraz poddaszem do adaptacji na Osiedlu Królewskim w Mosinie można kupić w cenie od 290 tys. zł. Oferta spełnia wymagania rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 31.07.2017