Oglądamy mieszkanie 75 m2 w szeregowcu – Osiedle Rozalin, Lusówko

Nowatorski typ zabudowy, przestronne wnętrza i optymalna lokalizacja w otoczeniu lasu, na wyjątkowo przyjaznym osiedlu blisko Poznania. To wszystko sprawia, że mieszkanie w szeregowcu na Osiedlu Rozalin w Lusówku sprosta oczekiwaniom nawet wymagającej rodziny.

Aktualnie na Osiedlu Rozalin są dostępne ostatnie, gotowe mieszkania z tarasami w ciekawych domach szeregowych. My sprawdziliśmy, jak się mieszka w 75-metrowym mieszkaniu z tarasem ponad 8 m2 i poddaszem do adaptacji. Efekty naszej wizyty możecie zobaczyć na filmie:

Skorzystaj z rabatu w wysokości dopłaty programu MDM na ostatnie dostępne mieszkania na Osiedlu Rozalin w wysokości 20 352 zł brutto. Dowiedz się więcej!

Inwestor – firma Novum Plus postawiła na nowatorski układ budynków względem siebie, które – zbudowane w systemie patio – zapewniają mieszkańcom znacznie większą intymność niż tradycyjna zabudowa szeregowa. Będąc na osiedlu, od razu poczułam atmosferę relaksu, na co – obok oryginalnej, przyjaznej zabudowy i komfortowej infrastruktury – wpływa lokalizacja domów w otoczeniu lasu i tylko kilometr od plaży nad Jeziorem Lusowskim. Więcej o Osiedlu Rozalin można dowiedzieć się tutaj.

Oglądane, trzypokojowe mieszkanie składa się z korytarza z miejscem na szafę wnękową. Z korytarza dostępna jest duża łazienka o powierzchni 7 m2. Następnie widzimy jasną część dzienną z aneksem kuchennym – łącznie prawie 30 m2. Dzięki dużym oknom z wyjściem na taras nawet tak obszerne pomieszczenie jest bardzo dobrze doświetlone. W skład mieszkanie wchodzą jeszcze kolejne dwa pokoje – pierwszy o powierzchni ponad 13 m2 i drugi niemal 12-metrowy. Z większej sypialni można przejść bezpośrednio na taras. Do mieszkania przynależy także sporych rozmiarów poddasze o powierzchni 40 m2 oraz prywatna klatka schodowa.

Mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 plus 40 m2 poddasza i taras jest jasne, przestronne i zapewnia dużo miejsca na składowanie rzeczy.

Dodatkową przestrzeń, na przykład na przechowywanie sprzętu sportowego czy wózków dziecięcych, zyskujemy dzięki prywatnej klatce schodowej. Jednocześnie takie indywidualne wejście zapewnia mieszkańcom całkowitą prywatność.

Wchodząc do mieszkania, od razu wyczuwa się przyjemną, pozytywną aurę. To zasługa dużego okna, które wita nas już w korytarzu, zapewniając dobre nasłonecznienie również tej części mieszkania. Na korytarzu jest oczywiście przygotowana praktyczna wnęka na szafę. Do góry widzimy schody strychowe prowadzące na 40-metrowe poddasze, gdzie zmieszczą się wszystkie rzeczy nieużywane na co dzień.

Prywatna klatka schodowa, specjalne wnęki i poddasze – takie skrytki są bardzo potrzebne. Dzięki nim sporo rzeczy można wyprowadzić z pokoi, które w efekcie wyglądają na bardziej przestronne.

Sporo miejsca zapewnia także wygodna sypialnia rodziców o powierzchni ponad 13 m2. Na takim metrażu można urządzić prywatną strefę z podwójnym łóżkiem, pojemną szafą w zabudowie, a nawet – z miejscem do czytania czy pracy. Wrażenie przestrzeni potęguje duże okno, przez które prowadzi wyjście na ponad 8-metrowy taras, gdzie można wypoczywać w ciszy, podziwiając okolicę.

Na taras można przejść również z salonu o powierzchni 28 m2, na co składa się część wypoczynkowa, jadalnia oraz sporych rozmiarów aneks. A to wszystko – dobrze doświetlone dzięki oknom z ekspozycją na dwie strony świata.

Komfortowo można poczuć się nawet w łazience o powierzchni wynoszącej 7 m2. Na takim metrażu z łatwością zmieści się wanna, szafka na ręczniki, a także inne potrzebne elementy. Do dyspozycji mieszkańców jest jeszcze drugi pokój, który – w zależności od indywidualnych potrzeb – może pełnić funkcję gabinetu, pokoju fitness lub po prostu – kolejnej sypialni.

Oprócz mieszkań, na Osiedlu Rozalin systematycznie powstają nowe domy w różnych konfiguracjach, co możesz sprawdzić na FILMIE:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 21.02.2018 r.