Oglądamy nowy bliźniak o powierzchni 125 m2 – Osiedle Pasieki w Komornikach

Balkon przy dużej sypialni - Osiedle Pasieki w KomornikachNowoczesny projekt, duży ogród i przynależny do domu garaż. Oglądamy nowy dom – bliźniak w Komornikach, na Osiedlu Pasieki. Znak rozpoznawczy? Oryginalny design widoczny już na pierwszy rzut oka. My sprawdzamy, co kryje wnętrze domu. Zobacz zdjęcia!

W ramach Osiedla Pasieki powstało 26 bliźniaków o powierzchni 89 lub 125 m2 – co drugi bliźniak posiada garaż. Oglądamy jeden z większych domów. Co szczególnie przykuwa naszą uwagę?

Na początku, oczywiście charakterystyczny wygląd. Ale nie tylko. Domy na Osiedlu Pasieki znajdują się dość daleko od innych zabudowań, przez co osiedle – mimo lokalizacji w popularnych Komornikach – sprawia wrażenie kameralnego. Efekt ten pogłębia pas zieleni osłaniający ogrody mieszkańców.

Oglądany dom jest już gotowy do użytkowania i posiada dostęp do wszystkich mediów, w tym także do kanalizacji, jak również – gotowe ogrodzenie, dojazd i dojście do posesji.

Przekraczając próg, widzimy całkiem sporą wnękę na szafę w zabudowie. W skład parteru wchodzi jeszcze część dzienna o powierzchni 26,6 m2, półotwarta kuchnia lub opcjonalnie – aneks kuchenny o powierzchni 7 m2 oraz toaleta. Co ważne, klatka schodowa została zaprojektowana na korytarzu z dala od części dziennej. Na piętro prowadzą dość wysokie schody – na szczęście klatka schodowa posiada własne, duże okno, które można ładnie wykorzystać, aranżując przestrzeń.

Na piętrze do dyspozycji domowników są trzy sypialnie. Największa sypialnia zajmuje ponad 13 m2 i posiada wyjście na własny balkon. Na takim metrażu zmieści się podwójne łóżko, duża szafa w zabudowie, a nawet kącik do czytania lub pracy. Zwróćcie uwagę, że tę sypialnię od pozostałych dwóch pokoi oddziela sporych rozmiarów (6,4 m2) łazienka, co zapewnia gospodarzom poczucie prywatności. Sypialnie dzieci zajmują ponad 9 m2 każda. To wystarczy na wstawienie biurka, pojedynczego łóżka i innych mebli niezbędnych dla ucznia. Co równie istotne, sypialnie nie posiadają skosów.

Dla sporej części zainteresowanych plusem bliźniaka na Osiedlu Pasieki jest jednostanowiskowy garaż z bramą otwieraną na pilota. Do domu przynależy także jedno miejsce postojowe. W przypadku domów bez garażu są to dwa miejsca postojowe przed budynkiem.

Inwestor Osiedla Pasieki – firma Hydro Marko zbudowała drogę dojazdową do posesji z płyt ażurowych, co zaliczam na plus lokalizacji. Bliźniaki przy ulicy Pasieki zapewniają również relatywnie wysoki poziom prywatności, którego na innych osiedlach w Komornikach, w sąsiednich Plewiskach czy w Luboniu często brakuje.

Dom bliźniak na sprzedaż - Walerianowo (gm. Komorniki) i Wysogotowo (gm. Tarnowo Podgórne)POLECAM! Nowy bliźniak w Walerianowie koło Komornik.  Zobacz ofertę sprzedaży!

Rodziny z dziećmi docenią dużą, wynoszącą aż 170 m2 powierzchnię przydomowego ogrodu.

W standardzie mieszkańcy otrzymują m. in. ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience na piętrze oraz rolety okienne sterowane ręcznie. Elektrycznie sterowane są jedynie rolety w oknie tarasowym. Cena oglądanego domu na Osiedlu Pasieki wynosi 450 tys. zł.

Więcej o tym, jak się mieszka w Komornikach możesz przeczytać w artykule pt. Gmina Komorniki – domy i mieszkania za rogatkami Poznania.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 2.04.2017 r.